ילדי האנרכיה 6.12: אתה קרן השמש שלי

ספוילר "ילדי האנרכיה" עונה 6 פרק 12

שיט, אני חושב שהלכתי רחוק מדי עם ההערצה שלי לחיים הכט…

ג'קס טלר לעולם לא יזכה לנחת. כל ההישגים שלו בתחום "המקצועי", היציאה מעסקי הנשק התובעניים והזזת כל השחקנים על הלוח כך שיתאימו באופן מושלם לתכניותיו, הם עלולים להתגמד אל מול הנפילה שלו בפן המשפחתי. הסבל הארוך של טארה ותכניתה הכושלת הובילו אותה חזרה לזרועות התובעת המחוזית פטרסון, ברגע הכי שפל שלה, והיא מוכנה לעשות הכל כדי לברוח עם בניה מהעולם הזה.

כחלק מהמזימה שלו, ג'קס היה צריך להקריב גורם אחד חשוב – פטרסון. היא לא קונה את הבולשיט שלו, והוא יודע את זה, אבל כנראה מבחינתו עדיף להקריב אותה מאשר את האירים ואוגוסט מרקס. לו רק היה יודע מה אישה זועמת ורעיה במילכוד עלולות לעשות.

מעל לפני השטח ג'קס רימה את הסינים והחליש אותם, לטובת האירים ושותפם החדש מרקס, במחיר לא מעט גופות. בחזית עורפית אליה הוא לא מודע, הלטינים מנסים לחזור גם הם למשחק, עם אלוורז ובני המאיה שלו שמעוניינים להתרחב ולעבוד עם הסינים, "חומים וצהובים נגד לבנים ושחורים". ההצעה שלו לנירו להעדיף את אנשיו, הביזלאטס, ולהפוך את זה למאבק משותף של בני אותו הגזע, נפלה בינתיים על אוזניים ערלות.

ייתכן שזה ישתנה, לאור ההתמוטטות של ג'וס תחת העול כבד שנכפה עליו, לקיחת מנת היתר והודאתו בפני נירו על הריגתה של דארווני בהוראתו של ג'קס. זה בדיוק מה שישנה את עמדתו של נירו כלפי ג'קס, כחבר ושותף עסקי, אבל לעת עתה הוא לא עושה כלום מלבד לנחם את חברו לאחר חטיפת ילדיו.

– בתחילת העונה היו הרבה דיבורים (ושוטים) על תחת. בפרק הזה התקדמנו, או התדרדרנו, לאיברי רבייה זכריים.
– טיג דואג לשיער שלו כשניתז עליו דם של נרצח אירי; ג'קס מזהיר שטיג יבצע את זממו גם בגופה מרקיבה; טיג ממליץ על חישמול אשכים. מזמן לא ראיתי אותו זוהר כל כך.
– רק "ילדי האנרכיה" מסוגלת להציג וריאציה כה מדכאת של "You Are My Sunshine".

http://www.youtube.com/watch?v=NsL16xpWYUw

© עידו ישעיהו