הומלנד 3.10: לילה טוב

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 02/12/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "הומלנד" עונה 3 פרק 10?

Homeland - 03x10 - Good Night

תגיות:
 • סתם אחד

  ספויילר… (לא שנראה שמענין מישהו מה קורה כאן…)

  אני חושב שהבעיה הגדולה של העונה הנוכחית היא שאין תעלומה שמתגלה אט אט תוך כדי חיבור קרעי מידע לפאזל אחד גדול.- הכותבים אבדו את היכולת לפעול בתוך קונטקסט של תמונה רחבה יותר. מה שמשאיר את הצופים עם עלילת ריגול/ אקשן רזה (אך גם יעילה לטעמי…) אך בלי מימד של מסתורין או בילוש (לצופים נשאר לתהות רק מה יהייה ולא נו שכבר נדע מה היה ואיך הגענו לכאן). זהו אחד החסרונות הגדולים של העונה הנוכחית ואחת הסיבות לחוסר העניין.

  זאת ההערה הכללית והראשונה שלי- בהמשך אוסיף הערות פרטניות לגבי הפרק (ברגע שכל ההדלקות המשפחתיות יסתיימו והילדים ילכו לישון בשעה נורמלית שמאפשרת צפייה שקטה).

  • שין-גימל

   אני לא לגמרי מסכים, היו כמה רמזים שקורה משהו שאנחנו לא מודעים אליו. יש לי השערה לגבי זה, אבל רק למקרה שהיא נכונה, עוד אזהרת ספויילר.
   .
   .
   .
   מה שעבר על ברודי בקאראקס מקביל במכוון למה שעבר על קרי בתחילת העונה. כלומר, ברודי הוא מושתל בתוך הסי.איי.איי.

 • סתם אחד

  תכל'ס לצערי הרב אין הרבה מה להוסיף על הפרק….

  היה אקשן, היה יעיל היה מותח- חראם על מי שלא שרד את הפרק- דווקא סול לא היה הכי משכנע בתור מישהו שחרב עליו כל עולמו במהלך הפרק.

  מעניין של מי תהינוק- קרי טענה בלהט שהוא לא של ברודי (ונראה לי שלפי הטיימליין זה אפילו נכון…)- ההתלקקות ההדדית בין לוקבארט לסול (למען טובת המולדת עלאק) היתה קצת סכרינית מידיי עבורי.

  היה נחמד לראות את ה"גולנצ'יק" פתאום בורח לברודי- אבל דווקא זה היה מאוד אמין בסיטואציה תחת אש ויחד עם החברים מ"הפלוגה/ יחידה" שדיינה וקרי ממתינות בבית.

  הדמות שמקבלת צל"ש על עקביות (גם אם היא מנייאקית) הוא כמובן שו של ג'באדי- וחראם על הרופא של היחידה ועל הבן שנולד לו (באמת, לא כמו הילידם של הקטוע) שאביו נהרג בחור שכוח אל.
  מובן שהדיאלוג בין השניים לפני שנהרג על השבירה בשבי והעינויים היה תענוג נוגע ללב של כנות וריאליזם.

© עידו ישעיהו