הומלנד 3.06: עדיין חיובי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/11/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "הומלנד" עונה 3 פרק 6?

Episode 306

תגיות:
 • גם צופה

  אני פרשתי מהסדרה כבר בפרק השני או השלישי…

 • סתם, אחד

  וווא- חוסר עניין מוחלט……..

  ספויילר

  מעולם לא צפיתי ב-"24"- מודה ומתוודה- כך שאני לא יכול להשוות- קצב האירועים נהייה קצת מהיר לטעמי (יש באיטיות משהו יותר אמין- שוב – מושג בעייתי בסדרה הזאת).

  אין לי מושג (ואשמח לדעת שלכותבים כן יש מושג) לאן נושא דיינה הולך להתפתח ומה לעזאזל הם רוצים מאיתנו הצופים- אבל בגזרת קארי-סול איראנים נהייה ללא ספק מענין ואקשן – שוב עם קריצה ברורה למוטיבים מעולם המלחמה הקרה- שני היריבים שמכירים כבר שנים משני צידי המתרס, היה מעניין לשמוע את סול וחוויותיו בתור סוכן צעיר בימי "ארגו".

  מענין לאן יקחו הכותבים את החזית שנפתחת מול סול בבית מבפנים עם לוקהארט – ואיפה לעזעאל דר עדאל עומד בתווך? בעד מי הוא (חוץ מעצמו) והאם הוא יודע / הבין שסול מפעיל איזה מבצע בן זונה (בעזרת האיש שלו קווין….).

  אגב- פעמיים סול קיבל דיווח לא מלא/ מרוכך- פעם ראשונה מקארי לגבי השיחה עם ג'באדי ופעם שניה מעדאל לגבי השיחה עם לוקהארט.

  נושא אחר ששווה לשים אליו לב- לוקהרט (בתור תואם בוגי/ אשכנזי) מעוניין ל"החזיר את ההרתעה" ולצרוב את התודעה- במקביל זה בדיוק מה שסול עשה מול ג'באדי – גם האגרוף (שהיה ממש במקום- מול הזחיחות שלו) וגם בהתנהגות של קרי מול ג'באדי ("סול היה צריך להנחות אותך להתייחס אלי ביותר כבוד" [כאילו שבתור אישה היא לא מסוגלת לדעת איך להתנהג לבד…]; "את רוצה שאעשה את זה עכשיו?!" – "אתה יכול לחכות לסוף הסיגריה" [הברקה תסריטאית המשפט האחרון]).

  וממי לעזאזיל היא בהריון? מברודי? מאחד הסטוצים שלה שהיא שיכורה? איך לא רואים עליה, הרי עברו כבר כמה חודשים ומה לעזעאל כל הבדיקות החיוביות האלה- היא בודקת את עצמה כל חמש דקות?
  ואיך לא עלו על זה באשפוז הכפי? לא עושים שם בדיקות דם /שתן/ סמים וכו'? איך היא מצליחה לתפקד ככה בשליש הראשון- היא צריכה להיות גמורה פיזית….

  וחוץ מהפרק שהוקדש לברודי- מה לעזאזל קורה שם? האם היא יודעת שהוא בונצואלה?

  • שלא לדבר על הרגלי השתייה המתמשכים שלה. התינוק נדפק עוד לפני שנולד.

 • דר

  בילד אפ מעניין , ההתעסקות בילדה מציק מאוד , אבל כבר ראינו את זה בעבר בסדרות טובות דוגמת 24 ואפילו ברייקינג בד
  נראה שהכותבים יודעים מה שהם עושים והקצב הוא איטי בכוונה כי הם בונים תשתית סיפורית טובה , עד עכשיו אני נהנה למרות שחסר קצת התחרחשות ומתח בעיקר בסופי הפרקים
  נחכה ונראה לדעתי זה רק יהיה יותר טוב

© עידו ישעיהו