המלצת היום – רביעי

ג'מיי נערת בי"ס פרטי, הארנסונים, חברי היחף, דני קיי, מקימי, פילדלפיה זורחת, מסובך, אקס פקטור ישראל, המופע של רד ודביר, המכשפות של איסט אנד, האישה הטובה, הבורר, יומני הערפד, פרקים אחרונים של על הפנים והליגה, מכת המחץ, רוקי בלו, דאק דיינסטי. בהורדות: הפינאלה של לרקוד עם כוכבים, סוכני SHIELD, מבוקש, לרדת בגדול, הקול, Chicago Fire, אבות, ברוקלין תשע תשע, בחורה חדשה, מינדי, על טבעי, בריקלברי, אוקוורד, The African Americans: Many Rivers to Cross, Last Tango in Halifax.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:00, הארנסונים.
מסע אישי של הבמאי ניר טויב ז"ל אל הוריו ואל ילדותו במושב בן-עמי בגליל המערבי' הופך למסע בזמן אל תחילתה של המאה ה-20. צוואה שמתגלה ובה מתברר כי היורש החוקי של כל רכושה הרב של משפחת אהרנסון הוא הסבא רבה של ניר, צבי אהרנסון (אחיה הגדול והעלום של שרה גיבורת ניל"י), הופכת את הסיפור למסע של חיפוש זיכרון והכרה.

בכן או ב-22:00, ג'מיי: נערת בי"ס פרטי.
סדרה חדשה המחזירה למסך לראשונה מאז 2007 את דמות הקאלט ג'מיי קינג. ג'מיי קינג, בגילומו של הקומיקאי האוסטרלי המוכשר כריס לילי, היא נערת בית ספר פרטי שהופיעה לראשונה בקומדיית הקאלט "סאמר הייטס היי". בסדרה המוקומנטרית ההיא – בה לילי גילם את כל הדמויות – ג'מיי הייתה סנובית עשירה מבית ספר פרטי שהגיעה לתיכון סאמר היי במסגרת חילופי תלמידים. הסדרה החדשה מתארת את שנתה האחרונה בבית הספר הפרטי לבנות הילפורד.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:10, חברי היחף.
הבחירה הרשמית – פסטיבל IDFA 2010; הבחירה הרשמית – פסטיבל חיפה 2010; הבחירה הרשמית – פסטיבל HOTDOCS 2010. הסרט עוקב אחר סיפורם של נהגי ריקשה קשי יום. הידידות, החלומות, המשפחה, הם מה שמחזיקים אותם. שאלים סוחב את הריקשה הישנה שלו ברחובות כלכותה כבר 35 שנה והוא סוף סוף קרוב להגשים את החלום: לקנות ריקשה ממונעת שתאפשר לו להרוויח די כסף כדי לבנות בית למשפחה שחיה בביהאר, האזור העני ביותר בהודו. יום אחרי יום, בחום המחניק, בעשן, בסופות גשם, הוא מוביל נוסעים וחבילות ברחבי העיר ברגליו היחפות, מנווט את דרכו בעיר הצפופה להחריד. אבל החיים קשים וכשהוא שומע שאשתו חולה בביתם בכפר, הוא מבוהל. כשיש חשבונות רפואיים לשלם, הכסף נמס כמו שלג ביום חם. וכאילו לא די בכך, הממשלה ההודית עובדת על חקיקה שתוציא את נהגי הריקשה אל מחוץ לחוק.

סרטים

בכבלים,
בעיקר חם ב-21:00, שיר נולד + חייו הכפולים של וולטר מיטי.
שניים עם דני קיי.

ולא לשכוח:
האישה הטובה 5 בכן VOD.
יומני הערפד 4 בחם 3 ב-19:00.
אקס פקטור ישראל בערוץ 2 ב-21:00.
מסובך בכן דרמה ב-21:15.
מקימי בחם 3 ב-21:30.
המכשפות של איסט אנד בכן דרמה ב-22:00.
רוקי בלו 4 בכן פעולה ב-22:00.
הבורר 4 בחם 3 ב-22:15.
שני פרקים של דאק דיינסטי בערוץ ההיסטוריה בערוץ ההיסטוריה ב-22:20.
המופע של רד ודביר בערוץ 2 ב-22:30.
על הפנים 4 בכן או ב-22:30.
מכת המחץ בכן פעולה ב-22:45.
הליגה בכן או ב-23:00.
פילדלפיה זורחת 8 בכן או ב-23:25.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו