המלצת היום – שלישי

פרידה של הביטלס, בית ספר לרוחות, וויטני, כלבוטק, בובה של מדינה, הורים במשרה מלאה, קוראים לי פיץ, נשים פצצה, סקנדל, בניחוש חוקר, לונגמייר, סוכן מחוק, הקומיקאים. בהורדות: המפענחת פשעים חמורים חוזרת לחלקה השני של העונה השנייה שלה. וגם: לרקוד עם כוכבים, קאסל, איך פגשתי את אמא, מייק ומולי, מרוששות, Mom, בני ערובה, הקול, הרשימה השחורה, Almost Human, סליפי הולו, חשיפה לדרום, היפה והחיה, הרפתקאות פין וג'ייק (Adventure Time), ריפר סטריט, The Revolution Will Be Televised , Fresh Meat, הרופא ההודי.

בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, פרידה של הביטלס.
התחרות הרשמית – SXSW 2013. פרידה קלי היתה נערה ביישנית מליברפול כשנתבקשה לעבוד עבור להקה מקומית שרצתה "לעשות את זה בגדול". למרות שלא היה לה שמץ של מושג עד כמה רחוק הם יגיעו, פרידה האמינה בפוטנציאל של הביטלס כבר מההתחלה, וגם להם היה אמון מלא בה. בדפי ההיסטוריה כתוב שהביטלס היו ביחד 10 שנים, אך פרידה עבדה עבורם 11 שנה. אנשים רבים נכנסו ויצאו ממעגל האנשים שהקיף את הלהקה כאשר דרך כוכבה, אך פרידה נשארה עוגן יציב במים הסוערים האלה בגלל המסירות הרבה והנאמנות המוחלטת שלה. כמזכירה המסורה של הביטלס, פרידה היתה שם כשההיסטוריה התרחשה: היא היתה עדה לאבולוציה המטאורית של הלהקה הגדולה בהיסטוריה, לכישלונות ולהצלחות, לפריצות הדרך ולאתגרים. לראשונה מזה 50 שנה מספרת פרידה את הסיפורים שלה (הסרט נעשה, אגב, בגיבוי נדיר של החיפושיות שנותרו בחיים), בשילוב המוזיקה המקורית של הלהקה, ומביאה פרספקטיבה חדשה ומרתקת על הלהקה ששינתה את עולם המוזיקה.

בכבלים,
בקומדי סנטרל חם ב-22:30, וויטני.
עונה שנייה ואחרונה בשידור יומי.

סרטים

בכן תעו ב-22:00, בית ספר לרוחות.
בכורה, פסטיבל הקולנוע של כן. קומדיה פרועה על בית ספר ספרדי הרדוף על ידי רוחות הרפאים של כמה מתלמידיו שמתו, ומסתובבים בין התלמידים החיים. מורה צעיר בעל כוחות על טבעיים מגיע כדי לעזור לרוחות להגשים את יעודן: לסיים את בית הספר, לעבור לעולם הבא ולעשות קצת סדר בין עולם המתים והחיים.

ולא לשכוח:
כלבוטק בערוץ 10 ב-21:00.
הורים במשרה מלאה 5 בכן דרמה ב-21:15.
סקנדל בחם 3 ב-21:30.
בובה של מדינה 2 בערוץ 10 ב-22:00.
בניחוש חוקר 7 בכן פעולה ב-22:00.
נשים פצצה בערוץ 1 ב-22:00.
קוראים לי פיץ 4 בכן או ב-22:00.
לונגמייר 2 בכן או ב-22:00.
סוכן מחוק 7 בכן פעולה ב-22:45.
גיהנום על גלגלים 3 בכן או ב-22:50.
הקומיקאים בכן תעו ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו