המלצת היום – חמישי

top of the lakeקצה האגם, אבי ובריטני, באמת אני לא משקר, ברנשים וחתיכות, רקדניות קטנות, אהבה מלידה, גלי, סוכני שילד, מהפכה, המתים המהלכים, שנות ה-80, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, פרק אחרון לעונה של אימפריית הטיילת. בהורדות, חג ההודיה הגיע אמש ועל כן שודרו הרבה פחות דברים בארה"ב: ספיישל חג ההודיה נוסף של SNL, הישרדות, מחשבות פליליות, זירת הפשע, אקס פקטור, מרק הוליוודי, You Me & Them, מיספיטס, התעלה (הגשר הבריטית).

בכבלים,
בלוויין,
בכן תעו ב-22:00, אבי ובריטני.
מיני-סדרה בשלושה פרקים מבית ה-BBC וערוץ TLC האמריקאי. בפעם האחרונה שהעולם ראה את התאומות הסיאמיות אבי ובריטני הנזל הן היו בנות 16, תיכוניסטיות שלומדות נהיגה וגרות אצל ההורים. מאז חלפו שש שנים. היום, כשהן בנות 22, השתיים עומדות לסיים את הקולג', להתחיל בקריירה של הוראה ולעבור לגור במקום משלהן. אבי ובריטני עוברות ראיונות קבלה כמורות לתלמידים בכיתה ד', תוך שהן מנהלות חיים חברתיים תוססים ובינתיים מתפרנסות משמרטפות. אם אתם לא מכירים אותן, סביר להניח שקשה לכם לדמיין כיצד הן יכולות לנהל חיים רגילים כ"כ למרות המצב הפיזיולוגי שלהן – הן מחוברות מהפופיק וצפונה. בסדרה שלפנינו תראו כיצד הן עושות את הבלתי-אפשרי, עם הרבה סטייל וחן.

בחם 3 ב-22:15, קצה האגם.
סבב גם בערוץ רגיל לסדרת המתח (המשמימה, לטעמי) של ג'יין קמפיון, בכיכובן של אליזבת' מוס והולי האנטר.

סרטים

בלוויין,
בכן 3 ב-22:00, באמת, אני לא משקר!
בכורה. אחת הקומדיות המצליחות של שנת 2012 בצרפת. להיט קומי שבמרכזו קבוצת גברים יהודים בגיל העמידה, שמנסים לבנות את חייהם בפרבר אליו הם עוברים. המעבר מהעיר אינו בא בקלות ועליהם להתמודד עם השינויים ביחסי החברות שלהם, העבודה, ולא פחות חשוב – המשפחה שלהם. כאילו שזה לא מספיק, החבורה העליזה מסתבכת עם מס ההכנסה, עם מאפיונרים סיניים ועוד שלל הרפתקאות מצחיקות ופרועות.

בכבלים,
בעיקר חם ב-22:40, ברנשים וחתיכות.
המחזמר השלישי האהוב עלי, עם פרנק סינטרה, מרלון ברנדו.

ולא לשכוח:
פרויקט מסלול – נבחרת הכוכבים בערוץ החיים הטובים ב-19:30.
סוכני שילד בכן פעולה ב-20:30.
אהבה מלידה בחם 3 ב-21:30.
רקדניות קטנות 3 בכן דרמה ב-22:00.
מהפכה 2 בכן פעולה ב-22:00.
המתים המהלכים 4 בכן או ב-22:00.
שנות ה-80 בערוץ 2 ב-22:30.
מרק הוליוודי ב-22:30.
אימפריית הטיילת בכן או ב-22:50.
גלי בכן דרמה ב-5:00, כשעה אחרי השידור בארה"ב.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו