עדכוני המתים החיים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/10/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

Image: Anthony Hopkins, Bryan Cranstonאנתוני הופקינס מתעלף (בצדק) על בראיין קרנסטון, גאווין וסטייסי מתים, קולבר נשבר, שמ"ג ומישל אחיות ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

"ההופעה שלך בתור וולטר ווייט היא המשחק הטוב ביותר שראיתי – אי פעם. אני יודע שיש כל כך הרבה הפרחת עשן ובולשיט מחליא בעסק הזה, ופחות או יותר איבדתי אמונה בכל למעשה. אבל העבודה שלך מרהיבה – לחלוטין מהממת".
(סר אנתוני הופקינס גמע את כל העונות של "שובר שורות" במחי שבועיים והרגיש צורך לכתוב מכתב אישי לבראיין קרנסטון. הגיוני. אבל בל נשכח, טוני, שאני השתפכתי על הגאונות שלו כבר בימי "מלקולם באמצע")

TV

פוקס ביטלה את העיבוד האמריקני ל"גאווין וסטייסי" עוד בטרם שזף את המסך. ההזמנה המקורית ל-13 פרקים קוצצה לששה בנוסף לפיילוט, ולשחקנים – בכללם ג'ייסון ריטר ואלקסיס בלדל בתפקידים הראשיים – נאמר שהם יכולים לחפש עבודה חדשה.

TV

טינה פיי ואיימי פוהלר ינחו שוב את טקס גלובוס הזהב – ב-2014 וגם ב-2015.

TV

טלי סוקרת גם השבוע את "אקס פקטור". כאן חלק שני.

TV

מיכיאל הויזמן יימצא בשנה הבאה לא רק ב"משחקי הכס" אלא גם ב-"Orphan Black".

TV

שומו שמים – "המתים המהלכים" חזרה עם שיא מטורף של יותר מ-16 מיליון צופים, 10 מיליון מתוכם בגילאים 18-49. עוד ברייטינג השבוע עד כה: ביום ראשון ערב קשה ל-CBS עקב אירועי ספורט אצל המתחרים – שיא שלילי ל"המירוץ למיליון", "האישה הטובה" ו"המנטליסט". ביום שני "בני ערובה", שבכורת גרסתה הישראלית הייתה ממש לא רעה, ממשיכה לכשול בארה"ב.

TV

תודה לתומר: השמועה גורסת שמארוול לא מסתפקת בפרנצ'ייז שלה בטלוויזיה ובקולנוע, כולל אלה שכבר דווח עליהם, וזוממת כעת על ארבע סדרות ומיני סדרה שישוחררו באחת מפלטפורמות האינטרנט או הכבלים.

TV

תודה לתומר, שכותב: בוב אודנקירק, אוליבר פלאט, גלן האוורטון וקייט וולש הצטרפו ל"פארגו" של FX.

TV

שוב תודה לתומר, שכותב: הישבן של צ'ארלי הנאם ימשיך להיות בלעדי ל"ילדי האנרכיה" (לפחות בשנתיים הקרובות).

TV

מישל טרכטנברג חגגה יום הולדת לפני מספר ימים.

 

TV

כאשר אתם הולכים לקלפי בשבוע הבא, אל תשכחו להצמיד סיכה לדש.

TV

טריילרים כנים נטפלים אל "המתים המהלכים", וזה מעולה.

TV

גאוני: אליזבת' ברקלי רתמה את הסצינה האלמותית/מטומטמת שלה מ"הצלצול הגואל" לטובת קטע ריקוד ב"רוקדים עם כוכבים". למי שלא מכיר ולמי שסתם מתגעגע, זה המקור.

TV

הפרק החדש של "ידוענים קוראים ציוצים מרושעים" מוקדש למוזיקאים.

TV

יצירה חדשה של לי להב, הפעם ספוקית במיוחד לכבוד האלווין (?).

TV

סטיבן קולבר בחופש השבוע, אז קומדי סנטרל דאגו לתחליף ראוי: לקט של הרגעים שבהם נשבר ופרץ בצחוק בשידור.

The Colbert Report
Get More: Colbert Report Full Episodes,Video Archive

 • תתש

  יצאה רשימת מחירי הספוטים של כל סדרה לעונת השידורים הנוכחית, שהמפץ הגדול כמובן מובילה בקרב הסדרות המתוסרטות. המחיר של איך פגשתי את אמא ממש מפתיע יחסית לשאר הסיטקומים.

 • יוני אנטון

  ואף מילה על וינס גיליגאן במכתב של הופקינס (הוא מזכיר שחקנים נוספים בשמם)

  • Mika Gill

   טוב, וינס לא שחקן. קראנסטון ופול זכאים לכל מחמאה אפשרית אי פעם. גם השאר, ללא ספק. אם שאר הדברים שהופכים את "שובר שורות" ליצירה אלמותית ויצירת מופת בעיני מספר אנשים אבל לא בעיני אחרים, אני לא חושבת שיש עוררין על העובדה שזו הסדרה שמשוחקת (עדיין. עדיין! שלא תנסו להגיד לי שאני בהכחשה, כן?) הכי טוב אי פעם. תצוגות המשחק הכי מעוררות הערצה – וכל רגש אחר שרק אפשר להעלות על הדעת, שייכות לסדרה הזו. וכפועל יוצא, גם הליהוק הכי טוב.
   חוץ מהקטע שליהקו את מארי וסקיילר, כי הן נראות כל דבר מלבד אחיות. שלא לדבר על עניין השמות שלהן. כלומר, ברצינות, מי קורא לבת הבכורה שלו בשם החדשני יותר "סקיילר" ואז לשניה קורא באחד השמות היותר נפוצים ונדושים שרק יש, מארי?
   (למעט משפחה אחת שהכרתי שקראה לבתם הבכורה טליה ואז כשנולד לה אח, הוא זכה בשם המלבב ישעיהו. התירוץ שלהם, מנגד, היה שאלה שני שמות תנ"כיים. לא שאני חושבת שטליה הוא שם תנ"כי, אבל ניחא).
   ואם כבר כאן והכל, אז באסה לריטר ובלדל, מצטערת בשבילם.
   ואשמח לקרוא את הסיוקר של טלי על קבוצת הבנות באקס פקטור דווקא, ובכלל, לשמוע את חוות דיעותיכם בנוגע למועמדת המתוקה קאיה כהן. לא רק כי היא כהן, ועם סוג חינני של ג'ו-פרו (נו, תלתלים לא בובתיים בעליל אלא סוררים ונפוחים קצת), לא רק כי היא הגיעה לשם בעודה בת 15 ומוסגלת לנפק צלילים מרשימים. גם לא רק כי היא זכתה לסטנדינג אוביישן מסיימון – פאקינג סיימון. בעיקר כי היא הבת של האישה שיילדה את הבן שלי, שהיא מקסימה ביותר וכל המשפחה מאוהבת בה מאז.

 • miss bojarsky

  יופי, שיחזירו את ג'ייסון ריטר לפרנטהוד

© עידו ישעיהו