עדכוני השבוע: החכם עיניו בידו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/10/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

איחוד שירה בציבור של מופש"ש

אימת הסימפסונס, חידושים וביטולים, איחוד מופש"ש, דוקטור הו מתגלה, הומלנד סקסיסטית, קניה וקימל, רענון לקראת המתים, איימי פוהלר נשנקת, רייטינג השבוע בארה"ב ועוד חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג).

TV

חידושים וביטולים מהעת האחרונה: הקורבן הראשון הראשון של עונת הסתיו: Lucky 7, שבוטלה על ידי ABC אחרי שני פרקים מעוטי רייטינג. גם CBS מבטלת את We Are Men אחרי שני פרקים. "סליפי הולו" חודשה בזריזות לעונה שנייה שתמנה גם היא 13 פרקים. "פרשיות סמויות" חודשה לעונה חמישית. The Blacklist קיבלה הזמנה לעונה מלאה מ-NBC. "הסימפסונס" חודשה לעונה 26. ABC הזמינה עונה מלאה מ"סוכני שילד", הסדרה הראשונה של ג'וס ווידון שמוזמנת ממנה עונה מלאה מאז "אנג'ל" ב-1999.

TV

רייטינג השבוע. יום שני: הקומדיות של CBS מתחילות לדשדש וזה נעים. יום שלישי: "סוכני שילד" נשחקת עוד קצת, "על טבעי" בשיא של שלוש שנים, "ברוקלין תשע תשע" נלחמת בעור שיניה. יום רביעי: רייטינג פתיחת העונה השלישית של "אימה אמריקאית" ממצב אותה כלהיט של ממש. 3.0 בקרב גילאי 18-49. יום חמישי: הקומדיות של NBC קורסות – כולן נעות בין 0.8 ל-1.2 בגילאי 18-49 ומתחת ל-4 מיליון צופים, המחווה לפין מעלה את "גלי", פתיחה חלושה מאוד לספין אוף של "עד עצם היום הזה".

TV

תודה לאסף: HBO הזמינה פיילוט שבו שרה סילברמן וטופר גרייס מגלמים אחים, פטי לה-פון היא אמא שלהם, לורן מייקלס מפיק ופול פיג ("עצבניות אש", "מסיבת רווקות" ובטלוויזיה "משפחה בהפרעה" ו"המשרד") מביים. ואפרופו טופר גרייס, הקאסט של "מופע שנות ה-70" התאחד לשם שירה בציבור באינסטגרם של הייד, ראו התמונה במעלה הפוסט. לורה פריפון חזרה להיות ג'ינג'ית!

TV

נייתן פיליון מגיע ל"קומיוניטי", ואף יחלוק מסך עם ג'ונתן בנקס.

TV

הסיכום השבועי של טלי על "אקס פקטור", וכאן על התוכנית השנייה.

TV

תודה לאסף, שכותב: ב-ABC מיקמו את הפרומו לספין אוף של "עד עצם היום הזה" באזור, אהמ, אסטרטגי.

TV

הדממת הממשלה בארה"ב הביאה לכך שחתונות מתוכננות באתרים לאומיים לא יכלו לצאת לפועל. קולבר נכנס לתמונה כדי לעזור וגייס לשם כך גם כמה עזרים. כאן החלק השני.

TV

תשעה פרקים עתיקים של "דוקטור הו" שעד כה לא היה להם עותק בנמצא, התגלו באולפן טלוויזיה בניגריה ומוצעים להורדה בתשלום.

TV

לא רק שינייד אוקונור, גם למרגול יש דברי חוכמה למיילי סיירוס.

TV

בוודאי הספקתם לראות את הקאוץ' גג הנהדר שביים גיירמו דל טורו ל"הסימפסונס" לכבוד ליל כל הקדושים בפרק ששודר השבוע. הוא כלל כל כך הרבה רפרנסים לסרטי אימה בכלל ולסרטיו של דל טורו בפרט, אז חבורה באתר גרמני לקחה על עצמה למנות את כולם, וזה די מדהים. החזיקו את האצבע על מקש הפאוז.

TV

ראינו את זה המון פעמים בטלוויזיה ובקולנוע, עכשיו הנה זה בעולם האמיתי. נ.ב. – זה מעולה. כפי שניתן להבין מהסיומת, מדובר בקמפיין ויראלי לחידוש של "קארי". ואתם חשבתם שהוא מיותר.

TV

ג'ימי פאלון ופול מקרטני החליפו בטעות מבטאים.

ובנוסף מסתבר שהחלוציות של מקרטני התבטאה בתחומים נוספים.

עוד מהראיון איתו אצל פאלון, באדיבות באקביט.

TV

"המתים המהלכים" חוזרת ביום ראשון הקרוב בעונה רביעית וחדשה. זקוקים לרענון זיכרון? הנקניקיות יעזרו לכם עם זה, וגם התקציר המעולה הזה, שמשלים לי פערים תוך שהוא מדלג אל הקטעים הטובים.

TV

אם חשבתם שאי אפשר להתאהב בה יותר, הנה איימי פוהלר נשנקת במהלך נאום לטובת ארגון צדקה ליתומים.

TV

קניה ווסט הגיע אמש להתארח אצל ג'ימי קימל בעקבות המריבה המתוקשרת ביניהם. במפתיע, הוא היה קוקו. הראיון ביניהם התארך עד שהופעתם המתוכננת של ארקטיק מאנקיז בתוכנית לא התקיימה.

כאן תמצאו את כל החלקים ברצף.

TV

אילביס, אנשי הלהיט הוויראלי "מה אומר השועל", הופיעו אצל פאלון עם שירם המלבב.

TV

מונטי פייתון מתאחדים לשיחה לכבוד… משהו, למי איכפת?

TV

תודה לאסף, שכותב: טורקיה מציגה: גרסה טורקית (רשמית, כלומר שילמו על זכויות ולא העתיקו) ל-The O.C.

TV

תודה למעיין, שכותבת: שני הנושאים האהובים עלי- סדרות טלוויזיה ורנט על שובניזם בטלוויזיה: למה "הומלנד" (מלבד היותה כל-כך אוברייטד ובעייתית) היא גם סופר שוביניסטית.

TV

טיזר ראשון לעונה האחרונה של "מיספיטס", שתגיע ב-23 באוקטובר.

TV

ארצ'ר בשחקים – פרומו חדש ומעולה.

© עידו ישעיהו