ילדי האנרכיה 6.07: מתוק ודהוי

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 23/10/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "ילדי האנרכיה" עונה 6 פרק 7, בקצרה

SOA_6.07_small

התגשמות התכנית של טארה הלכה בדיוק כפי שתכננה, נכון לעכשיו, והיא השיגה בדיוק את מה שרצתה: ג'מה מורחקת ממנה ומהילדים, ג'קס חותם על המסמכים וכל שנותר לה הוא להגיש בקשת גירושין לפני שמשפטה יחל. אמנם ג'מה נפלה בפח והבינה מאוחר מדי מה טארה עשתה, אבל כל מי שנטל חלק במזימה (למעט מרגרט שתמיד תמכה בהתרחקותה של טארה מסאמקרו) הרגיש רע עם מה שעשה; אונסר ו-וונדי ניחמו אחד את השנייה בכנסייה, לואן הנידה בראשה לשלילה רגע לפני שטארה משכנעת את ג'קס לחתום. טארה נמצאת עכשיו במקום בו היה ג'קס עד עונה 5, האדם שחושב שהוא עושה את מה שנכון עבור עצמו ומשפחתו, אבל על הדרך סוחף קורבנות, מרביתם הם סובביו.

הריגתה של מיס אליס, אמה האכזרית והמתעללת של ונוס ואן דאם, הייתה מוצדקת ולא רק בגלל המילים הקשות שהטיחה בבנה, הקורבן הכי גדול שלה; הן חדרו את לבו של ג'קס, מהדהדות בהבנה שמה שאליס חשבה על בנה המתועב, זה בדיוק מה שעלול לקרות עם ילדיו. הם יגדלו לגלות מיהו אביהם האמיתי וישנאו את המפלצת הרצחנית שהוא. אולי זה מה שיגרום לו לקבל בהבנה את מה שתעשה טארה כשתיקח אותם ממנו?

 • Saturn

  ובכן, כפי שחשבנו טארה לא הייתה בהריון אבל לא צפיתי שזו הייתה המטרה שלה לזיוף. זה היה סבונייה על סטרואידים. לעצבן את ג'מה כך ששניהן יתקוטטו ושהיא תבעט לה בבטן וכך להשיג את החתימה של ג'קס. אבל כשג'מה לא עושה את זה טארה דופקת את הבטן בשולחן. אקסטרים.

  אף אחד בבית-חולים לא חשד לגבי משהו כאשר טארה מסרבת לקבל טיפול רפואי דחוף עד הגעת ג'קס?
  בודקים הפלה ע"י סטרטוסקופ על הבטן? מרגרט נראית בעניין אבל לבטח בשביל תוכנית שכזו טארה צריכה לשחד כמעט את כל בית החולים.
  נראה מה יקרה אם יוגש כתב אישום כנגד ג'מה ואם אף אחד לא יעלה את החשדות.

  חוץ מזה, מה זה אומר על ג'מה שמהלך דרסטי כזה מחוייב רק כדי שטארה והילדים לא יעברו עיר? (או טארה וג'קס +הילדים בעונות קודמות). מעולם לא הבנתי את רצונה המוגזם והפסיכי הזה.

  • מספיק שמרגרט הייתה צמודה אליה לכל אורך הדרך ומנעה מאחרים גישה, ובסוד העניינים בטח היו רק הרופא והאחות שטיפלו בטארה.

   על איזה מהלך דרסטי אתה מדבר? של טארה (ג'מה לא עשתה משהו דרסטי, חוץ מלתקוף ולאיים, וזה לא חדש)? התכנית שלה מאז ומתמיד הייתה להרחיק את משפחתה מג'מה, גם אם צריך לצאת מצ'ארמינג.

   • Saturn

    כן, המהלך של טארה. אין בעיה במטרה אבל הדרך בהחלטת דראסטית. לזייף הריון ולתת לכולם לחשוב שחמתך גרמה להפלת התינוק ע"י תקיפתך ומאסרתה על כך?

    • טארה אמרה בעצמה: "Dire circumstances require desperate measures."

 • miss bojarsky

  אין לי ספק שג'קס בסוף יגלה את האמת לגבי התוכנית של טארה, אבל אני גם מאמינה שהוא יחליט לתת לה ללכת. צ'ארלי האנם היה מאד מרגש בסצינה שבה הוא יורה באמא של ונוס.
  אני מניחה שהשוטר מהמזח (ברובסקי?) לא באמת טיפל בגופה, אלא לקח אותה לתובעת.

© עידו ישעיהו