מחלקת גנים ונוף 6.05: לחמם את העניינים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/10/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "מחלקת גנים ונוף" עונה 6 פרק 5?

Parks and Recreation - 06x05 - Gin It Up!

 • maayanzil

  אני ממש אוהבת את הפרקים שיצאו עד כה. כן כריס פראט חסר, אבל האמת שכל שאר הדמויות והעלילה ממש טובות שזה מחזיק מאוד טוב לדעתי בפני עצמו. אני שמחה שנתנו יותר זמן מסך לדונה- מזמן חשבתי שהיא דמות מעולה וצריכה לקבל הרבה יותר עלילות.

  אפריל אלילה. זה לא חדש, אבל תמיד כייף להיזכר. חסרונה של אן דווקא היה מבורך וגרם לי להבין שטוב שהיא עוזבת. אין לה הרבה תרומה לסדרה.

  טטיאנה מסליני!! איזה כייף! למרות שאחרי שראיתי את "אורפן בלאק" רציתי שיתנו לה דמות יותר משוגעת, היא לגמרי יכולה לעשות דמות יותר מגניבה.

  הקטע שטום מתחיל לדבר במבטא הזכיר לי את הראיון המצחיק הזה:

  (חכו ל- 1:20 בערך):

  http://www.youtube.com/watch?v=dtP36Bpdzl0

  • העונה עד כה חביבה, לא יותר, והפרק הזה היה מעצבן. כאמור, קשה לי עם חבר המועצה ג'אם, דמותו לוקחת לקיצוניות בלתי אפשרית ובלתי הגיונית את מה שבעבר היה קווירקיות נחמדה, תבלין ותו לא. אין מנוס מלהכיר בכך שיחסי כלפי הסדרה אינו כשהיה, וששיאה היצירתי מהעונה הרביעית כנראה לא הולך לחזור. לפחות כריס פראט כן יחזור.

   • maayanzil

    טוב כאמור, אני מרוצה מהעונה בינתיים. אבל טעם וזה.
    אני יותר אוהבת את הדמות של ג'אם בעונה הזאת מאשר בקודמת (בעצם לא מדויק, לא ממש אהבתי אותו אף פעם, כאילו גם לא כדמות שנואה, פשוט פה הוא חלק מהתימה הגדולה יותר, פחות דמות בפני עצמו ויותר כמייצג את הגל של המתנגדים של לזלי, ובדמותו מייצג אבסורדיות שונות בהתנהלות פוליטית).
    אני ממש מקווה שהסדרה לא על סף ביטול. גם בזמנים שהיא פחות מבריקה, היא עדיין כמה רמות מעל הרבה דברים אחרים.

   • Yaara

    גם אני ממש מיציתי את כל הקטע עם ג'ם והדחת לזלי, אבל הקטעים עם דונה היו נהדרים וקטעי טום-אפריל-נדיה היו כיפיים ומצחיקים ביותר. אני שמחה שהיא תמשיך להופיע בעוד כמה פרקים (אני מניחה).

    • miss bojarsky

     מה ישערה אמרה. ויו! כל הפרק ידעתי שנדיה מוכרת לי ולא קלטתי מאיפה.

     • Yaara

      עוד עדות ליכולת המשחק המצוינת שלה
      (:

      • miss bojarsky

       בדיוק 🙂

© עידו ישעיהו