השולחן העגול 2013

עדכון 18/10/13: כבר לא קשור לאמי, אבל הוליווד ריפורטר איגדו הפעם ארבעה קודקודים של ארבע רשתות – שואוטיים, פוקס, FX ונטפליקס – לשיחה סביב השולחן העגול על סדרות שפספסו, תפישות שגויות בנוגע למותג שלהם, התסכול מנטפליקס ועוד.

עדכון 19/6/13: הנה פאנל השחקניות בקומדיה, כולל את זוסיה מאמט ("בנות"), מים ביאליק ("המפץ הגדול"), קריסטן בל ("בית השקרים"), ג'סיקה וולטר ("ארסטד דיבלופמנט"), קייטלין אולסון ("פילדלפיה זורחת") ובטי ווייט ("שוות בקליבלנד").

עדכון 18/6/13: הוספתי למטה פאנל של מנחי ריאליטי. לי אישית אין כוונה לצפות בו, אבל למי שמעוניין.

המקור מ-13/6/13: הנה מגיעה התקופה הזו בשנה שבה הוליווד מתעסקת בעוד ועוד ועוד פרסי טלוויזיה, והוליווד ריפורטר מנצל את הפגרה כדי לרכז את העוסקים במלאכות לשיחות מצולמות (הנה השלל של 2012). כבר יש כמה וכמה, אני אישית עוד לא צפיתי באף אחת מהן, אבל מקורות יודעי דבר מוסרים לי שהשנה הם משום מה משעממים למדי, להוציא את השיחה המעניינת יחסית של השואוראנרים בקומדיה, ואולי השחקנים הקומיים, שעוד לא קיבלתי דיווח לגביהם, אבל ההרכב שלהם לגמרי מבטיח. חוו דעתכם בתגובות, אם צפיתם.

emmy roundtable 2013

השחקניות בדרמה: אנה גאן ("שובר שורות"), קרי וושינגטון ("סקנדל"), מוניקה פוטר ("הורים במשרה מלאה"), אליזבת' מוס ("מד מן"), קייט מארה ("בית הקלפים") וקוני בריטון ("נאשוויל").

השואוראנרים בדרמה: אלכס גאנזה ("הומלנד"), ארון סורקין ("חדר החדשות"), דן ווייס ("משחקי הכס"), בו ווילימסון ("בית הקלפים"), קווין וויליאמסון (The Following) ומאט וויינר ("מד מן").

השואוראנרים בקומדיה: מייק שור ("מחלקת גנים ונוף"), מתיו קארנהן ("בית השקרים"), גרג דניאלס ("המשרד"), ברוס הלפורד ("סדנה לעצבים"), ליז מריוות'ר ("בחורה חדשה") וסטיב מולרו ("המפץ הגדול").

השחקנים בדרמה: קווין בייקון (The Following), ג'ף דניאלס ("חדר החדשות"), מנדי פטינקין ("הומלנד"), דניס קווייד ("וגאס"), ג'ון סלאטרי ("מד מן") וקורי סטול ("בית הקלפים").

השחקנים בקומדיה: מתיו פרי ("תתקדם"), ג'ייק ג'ונסון ("בחורה חדשה"), פרד ארמיסן ("סטרדיי נייט לייב", "פורטלנדיה"), ג'ים פרסונס ("המפץ הגדול"), אדם סקוט ("מחלקת גנים ונוף") ואריק סטונסטריט ("משפחה מודרנית").

מנחי הריאליטי: טום ברגרון ("רוקדים עם כוכבים"), רנדי ג'קסון ("אמריקן איידול"), פיל קוגן ("המירוץ למיליון"), היידי קלום ("פרויקט מסלול"), פדמה לקשמי ("טופ שף") וגורדון רמזי ("מטבחי הגיהנום").

© עידו ישעיהו