המלצת היום – רביעי

משמרת לילה, צעירים בלבד, זוג משמים, אקס פקטור ישראל, המופע של רד ודביר, המכשפות של איסט אנד, האישה הטובה, הבורר, יומני הערפד, על הפנים, מכת המחץ, חסמבה, רוקי בלו, הלו ליידיז, הליגה, דאק דיינסטי. בהורדות: סדרה חדשה בכיכובו של דיוויד טננט, The Escape Artist, על אודות סנגור מצליח במיוחד שמצליח לזכות רוצח סדרתי ונאלץ להתחרט על כך. גם עם אשלי ג'נסן החמודה ("ניצבים"). כמו כן: The African Americans: Many Rivers to Cross, Ravenswood, משפחת גולדברג, Trophy Wife, שתי ה-NCISיות, מבוקש, לרדת בגדול, הקול, אקס פקטור, The Originals, על טבעי, ילדי האנרכיה.

בלוויין,
בכן תעו ב-21:00, משמרת לילה.
הבמאי איתמר חן ("המורה אירנה"), מביא את סיפורו של השוטר רפי. רפי מלס, השוטר השכונתי של שכונת קריית-משה ברחובות, שכונת מצוקה המאוכלסת בעולים מאתיופיה, מתעקש לתת לתושבים תקווה לעתיד טוב יותר.

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:05, זוג משמים: אוהבים ומורדים.
סיפור שמתחיל עם הגעתם של סנג וארטי לניו דלהי ועוקב מקרוב אחר רגשותיהם. הזוג הצעיר, אורחים במקלט "קומנדו האהבה", מוביל אותנו אל חיי היומיום של המקלט בו תחלופת הזוגות הולכת וגדלה. מר סצ'דו עוזר להם להתמודד עם הבעיות ולפתוח פרק חדש בחייהם. בין אורחי המקלט נמצא את קארונש – שעונה על ידי המשטרה כי הואשם בחטיפת אשתו; בבלו וקלמש שנישאו בחשאי ועדיין רוצים להתקבל בכפר שלה; פאמידה האמיצה, אישה מוסלמית נשואה לגבר הינדי, המסתתר במקום סודי כדי לברוח מאביה המאיים על חייו. סיפוריהם שזורים במישורים רבים ומקושרים על ידי קולו של מר סצ'דו, שחולם על חברה חופשית וחסרת קאסטות ומעמדות, המבוססת רק על אהבה.

בערוץ 8 ב-23:10, צעירים בלבד.
סרט עטור פרסים ושבחים. רגע לפני כניסתם לעולם המבוגרים, שלושה תיכוניסטים מעיירה קטנה בדרום קליפורניה מעבירים את זמנם בין גלגשות ופאנק-רוק, הנשיקות הקטנות, ההתאהבויות הגדולות, והציפיות של הכנסייה המקומית. הסרט נמנע מפרשנות ונותן לגיבוריו לבטא את עצמם באופן חופשי: בעודם שרועים יחדיו על המיטה או מטיילים בשולי העיירה הם מעלים באופן טבעי שאלות קיומיות על אהבה, שעמום, פערי הדורות ותוכניות עתידיות. תשוקות הנעורים והחיבור לתרבויות אלטרנטיביות מתקיימים בהרמוניה יחסית עם נאמנות לכנסייה, אך נדמה שהדבר החשוב ביותר בחייהם הוא הידידות שמצאו אחד אצל השני. בעזרת חזון ויזואלי מרשים ומגובש, הסרט מעניק ייצוג ישיר ונטול שיפוטיות לנעורים באמריקה של אמצע הדרך.

ולא לשכוח:
the good wife 5x05האישה הטובה 4 בכן VOD.
יומני הערפד 4 בחם 3 ב-19:00.
אקס פקטור ישראל בערוץ 2 ב-21:00.
חסמבה דור 3 עונה 2 בחם 3 ב-21:30.
המכשפות של איסט אנד בן דרמה ב-22:00.
רוקי בלו 4 בכן פעולה ב-22:00.
הלו ליידיז בכן או ב-22:00.
הבורר 4 בחם 3 ב-22:15.
שני פרקים של דאק דיינסטי בערוץ ההיסטוריה בערוץ ההיסטוריה ב-22:20.
המופע של רד ודביר בערוץ 2 ב-22:30.
על הפנים 4 בכן או ב-22:30.
מכת המחץ בכן פעולה ב-22:45.
הליגה 4 בכן או ב-22:55.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו