המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/10/2013 בקטגוריה ‏כללי

המכשפות מארץ עוץ, הזר, סקס אונליין, סוכני שילד, מהפכה, המתים המהלכים, שנות ה-80, פרויקט מסלול נבחרת הכוכבים, אימפריית הטיילת, בתוך הבועה, הקומיקאים. בהורדות: סאות' פארק, Key & Peele, פילדלפיה זורחת, הליגה, אימה אמריקאית, מקום טוב באמצע, Back in the Game, Super Fun Night, נאשוויל, הישרדות, מחשבות פליליות, זירת הפשע, רבולושן, איירונסייד, החץ, The Tomorrow People, מרק הוליוודי + מרק הוליוודי חוקר, טופ שף, You Me & Them, Ambassadors, מיספיטס.

בלוויין,
בכן 5 ב-17:00, המכשפות מארץ עוץ.
מיני סדרה בשני חלקים (המשודרים ברצף) שמחזירה אותנו אל העולם המכושף של ארץ עוץ. דורותי גייל הפכה להיות סופרת מפורסמת בזכות ספר פנטזיה שפרסמה לאחרונה. להפתעתה, היא מגלה שהמתואר בספר אינו פרי דמיונה, אלא זיכרונות מודחקים מחוויות ילדות שעברה בארץ עוץ. אבל סכנה מתגבשת אי שם בממלכה הקסומה, כאשר מכשפות מרושעות רוצות להשתלט על עוץ, ורק דורותי תוכל לעזור בהתמודדות עם הסכנה. עם פאולי ראג'ס, בילי בויד (טרילוגיית "שר הטבעות"), לאנס הנריקסן ("שובו של הנוסע השמיני"), שון אסטין ("שר הטבעות"), כריסטופר לויד (טרילוגיית "בחזרה לעתיד"). המיני סדרה תשודר שוב הלילה ב-3:47 ומחר ב-11:56.

בכן תעו ב-22:00, סקס אונליין: ההתמכרות.
בכל יום עולים מיליוני אנשים אונליין כדי לייצר "מגע" מיני זה עם זה, מבלי שנפגשו פנים אל פנים מעולם. בארה"ב לבדה, למעלה מ-8 מיליון איש מחפשים סקס און-ליין לפחות 11 שעות בשבוע. המכורים הכבדים לסקס אונליין רק מדגישים את הדרך בה ההתקדמות הטכנולוגית מאיצה את הניכור בין אדם לרעהו, כאשר אנשים אמיתיים חיים בעולמות וירטואליים שהפכו ליותר אטרקטיביים וזמינים מאשר העולם "האמיתי" שבחוץ. האם תהיה לתופעה הזו השפעה עמוקה על מיניות האדם?

בכבלים,
בערוץ 8 ב-21:05, הזר.
דיוקן של השיח' חאליד יאסין, בן ה-62, מורה ומרצה קיצוני ושנוי במחלוקת של האיסלם. הוא ידוע בתור השיח' הפופולארי ביותר בקרב צעירים מוסלמים ברחבי העולם, וצובר מספר צפיות גבוה במיוחד ביו-טיוב. הסרט מעלה שאלות לגבי היחסים בין האיסלם לדמוקרטיה הליברלית, האם שתי צורות חיים מנוגדות אלו יצליחו יום אחד להסתדר אחת עם השנייה? הוא נולד בהארלם, ניו יורק, וגדל בברוקלין כנוצרי יחד עם עוד תשעה אחים ואחיות. יאסין ייסד את תנועת ה"דאווה" שמטרתה להפיץ את ערכי האיסלם ברחבי העולם. הוא אחד מאנשי המפתח בתהליך שילוב האיסלם בעולם המערבי בשנות החמישים והשישים בארה"ב יחד עם ארגון "אומת האיסלם" ומלקולם X. האיסלם אומץ באותם ימים ע"י רבים בקרב הקהילה האפרו-אמריקנית בארה"ב שראו בה דת של כבוד עצמי ועצמאות, כפי שהיא נתפסת בימינו, בקרב מהגרים צעירים באירופה.

ולא לשכוח:
פרויקט מסלול – נבחרת הכוכבים בערוץ החיים הטובים ב-19:30.
סוכני שילד בכן פעולה ב-20:30.
בתוך הבועה בכן פעולה ב-22:00.
מהפכה 2 בכן פעולה ב-22:00.
המתים המהלכים 4 בכן או ב-22:00.
שנות ה-80 בערוץ 2 ב-22:30.
מרק הוליוודי ב-22:30.
אימפריית הטיילת בכן או ב-22:55.
הקומיקאים בכן תעו ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו