עונת 2013/14 – מה חושבים המבקרים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/08/2013 בקטגוריה ‏כתבות

The-cast-of-Brooklyn-Nine-Nine

חלק ה', 31/8: בחלק האחרון בוחרים המבקרים את הסדרות החדשות הגרועות של העונה, ומסתבר שיש להם שפע לבחור מתוכו, ברוך השם.


 

חלק ד', 30/8: הפעם המבקרים מונים את הסדרות הקיימות שהם הכי מצפים לשובן. באופן מפתיע בעיניי, אף אחד לא ציין את "קומיוניטי", שחוזרת שוב עם דן הרמון על המושכות. הסכמתי מאוד עם היחיד שבחר ב"אימפריית הטיילת" (הוא גם זה שמופיע בפריז פריים להלן), וגם אני מחכה כמובן ל"מחלקת גנים ונוף". למה אתם הכי מצפים?


 

חלק ג', 29/8: הפעם האסופה בוחרת את הכוכב הטלוויזיוני שהם הכי מתרגשים לקראתו. קטגוריה די משעממת מלכתחילה ובדיעבד.

 

חלק ב', 28/8: חלק שני שעוסק בדרמות החדשות הכי טובות. רבים מהמבקרים פשוט מרימים ידיים כליל לנוכח עונת הסתיו ברשתות והולכים בכלל אל סדרה מסוימת של שואוטיים. אוקיי, ניתן לה צ'אנס.


 

חלק א', 27/8: גם השנה ריכז האפניגטון פוסט כמה ממבקרי הטלוויזיה הבולטים בארה"ב כדי שיחוו את דעתם על הסדרות החדשות – הקומדיה הכי טובה מביניהן, הדרמה הכי טובה, כוכב הטלוויזיה החביב עליהם, התוכנית הקיימת שהם הכי מצפים לשובה, ולבסוף התוכנית החדשה הכי גרועה (את זה בוודאי אפשר להגיד כבר עכשיו: Dads של רשת פוקס). מדי יום הם מעלים וידאו חדש שאטמיע כאן, הראשון הוא הקומדיה החדשה הכי טובה, שהתמונה שבחרתי ודאי כבר רמזה לכם מהי. ואפרופו "ברוקלין 9-9", אני צופה שוב בעונה השנייה של "מחלקת גנים ונוף" מאותם יוצרים, ותוהה אם שוטרי "ברוקלין" יזכירו במידת מה את אלה מפאוני.

© עידו ישעיהו