שובר שורות 5.10: קבור

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/08/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "שובר שורות" עונה 5 פרק 10

אחרי פתיחה מעולה לחלקה השני של העונה, הדקות הראשונות של הפרק העוקב ממש קרטעו. אהבתי מאוד את הפתיחה עם הקשיש שאוסף את חבילות הכסף, אבל לא אהבתי שג'סי עוד נשאר שם. כלומר, ברור היה שחלוקת הכספים הזו תביא למעצרו, אבל האופן שבו זה נעשה נראה כמו קיצור דרך מובהק מדי. מיד אחרי כן עברנו לוולט, שאחרי צאתו מהאנק נעמד מולו כמו ב"בצהרי היום", ואז נכנס לרכב ומיד עוצר כדי להתקשר לסקיילר. לא מחשיד בכלל. ולאן הוא מתקשר? האם לנייד שלה, כשם שיעשו אנשים שמחפשים בדחיפות מישהו? הו לא, הוא מתקשר לטלפון של העבודה כדי לעבור קודם כל דרך אחד העובדים. רק אחרי ניסיון השווא הזה הוא מתקשר לנייד שלה. לא היה הרבה יותר הגיוני לעשות את זה הפוך? אבל זה לא נגמר עם וולט – מיד לאחר מכן האנק משוחח עם סקיילר ונושא מונולוג שלם של "איזו מסכנה את ואיזה מפלץ הוא" בלי שייתן לה להוציא מילה. כאילו, לא התבססת מספיק על הנחות שגויות עד עכשיו?

בסופו של דבר סקיילר הצילה את המצב. הגיעה תורה להתמודד עם האמת הנופלת עליה כשם שעשו האנק ו-וולט בפרק הקודם, וזה שורטט ובוצע לעילא בשיחה הזו שלהם בדיינר. הפאניקה הרוחשת, ההדרגתיות שבה הלכה ובעבעה מתוכה, ובתוך כך גם הפרגמטיות הבהירה של הצורך להגן על עצמה. יתר הפרק השתפר גם הוא בחדות. אפילו מארי קיבלה את הרגע שלה, כאשר עברה עם סקיילר על נקודות מפתח שכעת היא רואה באור שונה לחלוטין, עכור בהרבה, היבטים שהפכו את כל עולמה בשנה האחרונה. רגעי הגילוי האלה מרתקים וקתרטיים, ואני שמח שכולם עד כה שורטטו היטב.

אהבתי במיוחד את ההקבלות. מהרגע שבו וולט יצא מהאנק הוא ניסה לתפוס את סקיילר ולא הצליח, ומאוחר יותר היא ניסתה לתפוס אותו ולא הצליחה, אבל שלא במודע שניהם פעלו למען אותה תכלית – קבירת האמת. וולט טומן את הכסף באדמה, סקיילר לא אומרת מילה חרף כל ההזדמנויות שלה. זו שעת הכושר שלה, הסיכוי שלה לצאת מזה, היא ללא ספק תוכל להפוך לעדת מדינה ולעזוב בלי שום אשמה. אבל היא לא עושה את זה. אם זהו גורל ילדיה שמנחה אותה, המצב הבלתי נתפש שבו אביהם מתפרסם כסוחר סמים עצום ואכזר, ואם זה ניצוץ שעדיין יש לה כלפי וולט עצמו. אותו אחד שממש לא מזמן אמרה לו שהיא מחכה שהסרטן שלו יחזור ויגמור את כל הסיפור.

דווקא עכשיו, כשמקיץ הקץ גם מצד הסרטן וגם מצד מפעל הקריסטל מת', משהו שם משתנה, לא רק אצלה אלא גם אצל וולט, כיאה להקבלה הזו ביניהם, וזה יפה. כל כך הרבה זמן וולט היה מונע מאגו, שיכור ממנו, מגלומן דוחה ופאתטי, הייזנברג. ועכשיו כשהעננים מתחשרים מעליהם, פתאום רואים את וולט של פעם. הוא התחיל את זה בגלל הסרטן, ביקש לדאוג למשפחתו, והוא מסיים את זה באותו אופן. הוא יסגיר את עצמו אם סקיילר רק תבטיח לו שלעולם לא תחזיר את הכסף אלא תשתמש בו כדי לא למנוע מילדיהם דבר. עצם הנכונות להסגיר את עצמו היא הודאה מסוימת בתבוסה, אקט שעד לא מזמן הוא כלל לא היה מעלה על דעתו. אבל הוא עדיין מנצח אם ילדיו יזכו למה שמלכתחילה תיכנן עבורם.

היחס של וולט לכסף לעומת היחס של ג'סי שמפזר אותו לכל עבר, מספק חיווי נוסף על היחס שלהם למעלליהם. ג'סי נושא את אשמתו בפני כל, וולט פשוט קובר אותה כדי שאף אחד לא ימצא. בהתאם נראה שנעשה צעד נוסף למימוש התחזית שלי מהפרק הקודם – ג'סי נראה כמו פרי בשל שרק מחכה שיקטפו אותו. האנק נכנס לחדר החקירות.

קטנה:

על פניו אין לנו יותר מדי עניין במה שקורה במפעלות לידיה וטוד אחרי שוולט עזב, שיהרגו אחד את השני ככל שירצו, אבל עצם העובדה שאנחנו רואים את זה כנראה מסמן לנו שהסצינות של וולט העתידי קשורות לנושא.

תגיות:
 • נראה לי שסקיילר מנסה גם להגן על עצמה – למרות כל ההבטחות של האנק, היא עדיין שותפה לפשע, והאנק לא יכול להבטיח לה חסינות. וכמו שהיא אמרה – עבורו לתפוס את וולט חשוב יותר מאשר לשמור על האינטרסים שלה.

 • maayan

  ספוילרים:

  – מלבד ניטפוקים קטנוניים, בס"כ הערכת את הפרק כיאות. אז שאפו שני!

  – זאת סדרה מושלמת!! הפתיח היה אדיר!

  – אהבתי את ההקבלה שעשית בין רגשות האשם של וולט וג'סי לגבי יחסם לכסף.

  – נראה לי שקוף שהכנופיה של טוד תנסה להחזיר את וולט. אני מתה על לידיה. כזאת דמות גדולה ומלאת פרדוקסים. אני כ"כ אוהבת שלקחו אותה לתפקיד – זה התפקיד הנשי היחיד בסדרה לדעתי שאין הכרח שהוא ישוחק ע"י אישה ולא גבר (היא לא בת זוג של אף אחד חשוב, יכל לשחק אותה גבר בלי שום השפעה על התסריט).

  – בראיין החרא הזה, אחרי ששנאתי אותו כ"כ הוא מביא לי סצנה כזאת ומוערך לי את הלב. למה? כשהוא שאל את סקיילר אם היא שמחה 🙁 בן זונה שכמותו.

  – לגבי סקיילר (למה לא גילתה וכו')- אז ראשית, נמרוד- נכון שהיא שותפה לפשע, אבל אני מאמינה שאם היא הייתה משתפת פעולה עם האנק הוא היה מוציא אותה מזה נקי (אפילו אם הוא היה יודע שהמעורבות שלה יותר עמוקה). היא יכלה לצאת מזה
  נקי לדעתי. במיוחד כשוולט אמר שהוא יסגיר את עצמו אם היא תשמור את הכסף- הוא היה יכול להפיל הכל על עצמו ולהגיד שהיא לא ידעה כלום, או שהוא איים עליה לכבס את הכסף וכל הדברים האלה. נכון, סביר להניח שהיא הייתה מאבדת את גלוני הכסף האלה. אבל ס"כ נראה לי שהיא הייתה מסתדרת, היא הרי יכולה לעבוד, ס"כ יש לה מקצוע, היא רואת חשבון. אני לא חושבת שתהיה לה בעיה "סתם" לדאוג למשפחה שלה אחרי מאסרו של וולט.
  האמת שבזמן השיחה עם האנק ישר שמתי את עצמי במקומה – אני תמיד נוטה לעשות את זה, והמחשבה שעברה לי בראש היא משהו מאוד דומה למה שוולט אמר, אבל מנק' מבטה של סקיילר- כאילו אם היא עכשיו תודה, אם תסגיר את וולט – זה כאילו כל הסבל שהיא עברה, כל רגשות האשם שהיא לא הסגירה אותו מיד כשידעה, כל כיסוי העקבות שלו על ידה, כל השנאה שספגה מבנה- הכל כדי להגן על המשפחה היה לחינם. כאילו *זה* עבר לי בראש.
  ואני רואה אותה כקורבן גדול בהרבה מוולט- היא לא בחרה בחירה מודעת כמו שעשה וולט, היא לא "נהנתה מזה" כמו שוולט נהנה לפרקים לשחק את האיש הקשוח וכל זה. זה אף פעם לא היה about her, וזה כאילו היא תמיד נתקעה בין המלחציים – כאילו מגבילה ומכשילה את וולט, ומצד שני, כעת סופגת את הכעס מאחותה ובעלה. סוג של מצב בלתי אפשרי (עוד פחדתי שוולט יהיה בטוח שהיא הלשינה עליו ואיכשהו ידפוק אותה).
  אמרתי לעצמי- אם יש משהו אחד שממש יכאב לי זה שהיא תדבר עכשיו, תסגיר אותו-
  לא בגלל וולט. מגיע לו להירקב בכלא, חרף הרגעים הסימפטיים שלו, לא הייתי מזילה דימעה אם האנק היה כולא אותו.
  גם לא מהחשש לסקיילר שתיכנס לכלא, אני מאמינה שהיא הייתה מסיגה דיל עבור הסגרתו.
  אפילו לא בגלל שהיא פוחדת שהמשפחה שלה תהרס. (מארי והאנק כבר שונאים אותם, החשדות גם ככה יגיעו לג'וניור, אי אפשר לעצור את הרכבת הזאת כבר).
  אלא רק בשביל התחושה הזאת, של- "עשיתי את כל זה לחינם" שהרגשתי שאם היו עושים לה את זה, לא הייתי יכולה לסבול את זה. בגלל זה אני רוצה שוולט לא יתפס. בשבילה, לא בשבילו.

 • גבירתי, את לא יכולה לצעוק כל כך חזק. כולם הגבירו הרגע את הווליום כדי לשמוע מה האנק לחש. הנה "שובר שורות" 5.10 לו התרחש בפייסבוק.

 • לה לה לה

  מישהו יכול להזכיר לי מה הקטע עם לידיה וייצור המת' ?

  וולט "מכר" לה את הידע שלו? כשהוא "פרש" מהעסק? או משהו כזה?

  ראיתי את החלק הראשון של העונה מזמן ואני ממש לא זוכר מה הקטע עם זה.

  תודה

  • זרביט

   בחלק הראשון של העונה לא רואים שום עסקה שנסגרה בין וולט ללידיה לגבי העסק.
   הפרק הראשון של החצי עונה הזאת מראה לנו, ע"י שיחה בין וולט ולידיה בקאר ווטש, שיש הסכם שטוד שיודע להכין את המת' ימשיך, אבל החברה של ההפצה העיפו את טוד- את זה מגלים בפרק הנוכחי.

   • לה לה לה

    תודה רבה! 🙂

    הייתי בטוח שפיספסתי משהו…

 • Matoy

  האנק שיחק נוראי בפרק הזה, אבל האשמה לא בשחקן אלא בבימוי. 'שובר שורות' מזכירה לי למה היא תמיד תישאר בליגה של הגדולות אבל אף פעם לא תעלה לליגה של הגדולות באמת. הבימוי הרע. האנק, כאילו הוא לא הבין את אחד הגילויים הכי רציניים בקריירה שלו, חוזר שוב על אותה טעות שבגללה וולט הצליח להתחמק ממנו במשך כל כך הרבה זמן. הוא לא מקשיב. והפעם לסקיילר. שאולי אין לה הרבה מה לומר, אבל בדיוק לזה הוא צריך להקשיב. לשקט הזה. היא לא נסערת. היא לא משתפת פעולה. והוא במין, חוסר טקט משווע, פשוט אונס את האידאולוגיה שלו בפניה. אל תדברי עם עורך דין. בעלך מפלצת. תדברי למקרופון. אה.. ותגידי את התאריך. כן גם התאריך העברי. בנאדם, אתה בטוח שאתה עובד במשטרה? ועוד בתפקיד כל כך בכיר?
  עוד משהו שמתרסק זה וולט, אחרי שהוא חופר בור באדמה בשביל הכסף (בחום של המדבר, כשהוא סובל מסרטן), ומחביא אותו הוא חוזר, מוריד את הבגדים, שומע את האוי יו יויי של סקיילר, ואז זה קורה. הוא מתרסק על הרצפה. בבום. הוא לא יושב, לא אומר "שנייה, אני מרגיש חלש", לא מתנדנד.. בום. ממצד של עמידה איתנה, להתרסקות על הרצפה. וזה מטאפורה טובה לכל הסדרה. כל כך הרבה בוטות, כל כך הרבה הגזמה בהגיון הרגשי של הצופים, שמניחה שאנחנו מסוגלים להאמין שבני אדם הם פשוט שבלונות שמסוגלות להתנהג באופן סטאריוטיפי. זה מכעיס אותי בעיקר כי אני חושב ששובר שורות היא סדרה עם פוטנציאל. אבל בחיי שהרדידות בדמויות והבוטות שלהן לפעמים הורגת אותי…

 • זרביט

  "אני אשלח אותך לבליז"
  אולי כל הדיבורים על ספין אוף לסול היו סתם מניפולציה כדי לגרום לנו לחשוב שהוא ייצא מהסיפור הזה בחיים.
  אני מרגיש כאילו סול סופו בבליז.
  אגב למה דווקא בליז? זה הלעזאזל של האמריקאים?
  פרק מצוין, אם כי פחות טוב מקודמו, שבסופו פתח דלת מעניינת. לא נראה לי שג'סי ילשין בכזאת קלות על וולט, הוא שונא אותו, כן, אבל זה פשוט לא מתאים לו.

  • אור

   ההערה הזאת של וולט כבדרך אגב לסול די מסגירה איך סול יסיים את ההרפתקה הזאת לדעתי.
   בכל המקרה הספין אוף המדובר, אם יהיה (הלוואי), כנראה יתרחש לפני אירועי שובר שורות.

   • וואלה, יכול להיות שכל דיבורי הספין אוף הזה הם הטעיה. רבים יצהלו אם סקיילר תמות, אבל סול הוא דמות אהובה במיוחד.

    • maayan

     הלוואי שסקיילר תחייה רק כדי שכל מי שרוצה שהיא תמות יתבאס!! 🙂

     וואי, אם הספין אוף לסול הוא הטעייה והוא ימות בסוף, זה הדבר הכי אדיר בעולם! (למרות שעצוב 🙁 )

  • מיכאל גינזבורג

   🙂

 • Saturn

  כמו הלינק שיאדו שם ששואל: למה סקיילר אומרת שכל הכסף ייאבד אם וולטר יסגיר עצמו? הם תמיד יכולים להוביל אותם לחלק מהסכום ולהשאיר לסקיי את השאר.

  ולמה שה DEA ייפטרו את האנק אם הוא יגיע להם רק עם חדשות טובים מאוד ולא הוכחות חותכות? הם באמת ייפטרו אותו רק בגלל קירבת המשפחה כאילו זה אומר שכל העדויות היו מתחת לאף שלו ושהוא גרוע לתפקיד אם לא זיהה אותן, למרות שלא היו עדויות כאלה בכלל (טוב, חוץ מהספר שבאת ישב מתחת לאף שלו והוביל לפריצה בחקירה).

  אויש נו, הייתה להם הזדמנות פז להזכיר את עניין הילד של מארי והאנק בנסיון החטיפה של הולי. נו, לא יכלו לתת לסקיילר להגיד בכעס : 'תעשי ילד משל עצמך אם את כל כך רוצה'.

  • maayan

   אני לא חושבת שסקיילר לא מסגירה את וולט בגלל הכסף.

   הפודקאסט האחרון על הסדרה ממש מעניין, גם התסריטאי של הפרק וגם אנה גאן (סקיילר) מדברים ממש לעומק על כל המהלך העלילתי הזה.
   ראשית וינס והתסריטאי אומרים שהדרך שבה תנהג סקיילר- היו אחד הדברים שהם הכי הרבה התלבטו לגביהם בכלל. הם אמרו שמבחינה תסריטאית הם יכלו להצדיק כל כיוון (כזה שהיא מחליטה לשתף פעולה עם האנק, וכזה שלא) ולכן הם התלבטו הרבה זמן ובסוף החליטו על הכיוון הזה.
   הסיבה המרכזית שהחליטו מה שהחליטו, הייתה גם כי חשבו שזה יהיה יותר מעניין ככה, וגם שסקיילר היא הדמות שחושבת הכי פרקטית. היא הכי פחות מונעת מאמוציונליות, אלא חושבת מה המהלך "הכי טוב".
   היא אמרה שהיא שיחקה את הסצנה עם האנק כך שכל שניה הגלגלים במוח שלה הסתובבו.
   לא שמענו את השיחה שלה עם האנק בטלפון, אז לא ידעתי מה נאמר שם, אבל כנראה שזה היה מעורפל, וזה היה משהו בסגנון שהוא אומר לה- אני צריך לפגוש אותך כדי לדבר על וולט (הם אמרו שהם גם התלבטו אם לעשות שהיא תתקשר לוולט לפני הפגישה עם האנק, ובסוף החליטו שלא).
   והיא נכנסת לפגישה בלי לדעת מה האנק יודע בדיוק או מה הכוונות שלו. היא חששה שהוא הולך להאשים גם אותה, לכן היא מופתעת כשהוא מחבק אותה. היא אמרה שהיא שיחקה אותה בצורה ש-היא לא יודעת לגמרי מה הוא יודע ומה המטרות שלו, לכן היא נותנת לו לדבר גם כדי להבין מה הוא יודע ומה הכיוון שלו (ונכון מי שאמר שזה טיפשי מצד האנק להתחיל לפלוט הכל, אבל זה לא נראה לי לא אמין, בהתחשב במצב הנפשי שלו, הוא היה מצליח לפעול באופן מאופק וחכם, מה גם שהיה בטוח שסקיילר באמת "שבוייה" של וולט כמו שאמר).
   אנה אמרה גם שכאילו תוך כדי שהוא מדבר היא גם מנסה להבין מה הוא יודע, וגם במקביל חושבת כל הזמן מה היא הולכת לעשות, והנקודה המכריעה הייתה באמת שהוא אמר לה על הסרטן של וולט שחזר- ואז היא עושה החלטה שהדבר הכי פרקטי זה לעזוב את זה בשקט. אם הוא גם ככה עומד למות אוטוטו, למה להתחיל עם כל הסיפור הזה במיוחד (שככל שידוע לה ולוולט), הוא בחוץ ואין סכנה והם רק מנהלים מכון לשטיפת מכוניות.
   אז לדעתי כשהיא אומרת לוולט על הקטע עם הכסף (שאם הוא יסגיר את עצמו הם יאבדו את הכסף) זה לא הסיבה האמיתית, היא פשוט מנסה להוריד אותו מהאפשרות.

   • מיכאל גינזבורג

    אין חוק לפיו אישה לא יכולה להעיד נגד בעלה ולהיפך?

    כלומר, כל הודעה שהאנק יוציא, אם בכלל, מסקיילר, לא קבילה בביהמ"ש. וכרגע, חוץ מחשדות כבדים, אין לו ממש בסיס. דגש על כרגע כי הפרק הבא, בתקווה, כל כולו יעסוק בהאנק וג'סי.

    • Tomer Soiker

     אאל"ט, בני זוג נשואים יכולים להעיד אחד נגד השני במידה והם מוכנים לעשות זאת, אבל אי אפשר לכפות עליהם. במקרה הזה, האנק בטח סמך על שיתוף הפעולה של סקיילר. ועדות מוקלטת ומפורטת שלה הייתה נותנת לו הכל, בין אם היא תעיד בפני שופט וחבר מושבעים או לא.

     • maayan

      אכן. ככל שידוע לי (ואין לי כוח לבדוק, תסתמכו על זה).

      אי אפשר להכריח אנשים נשואים להעיד אחד נגד השני (כלומר, באופן כללי אפשר לחייב אנשים להעיד גם אם הם לא רוצים).
      אבל אם הם רוצים הם יכולים, לא אוסרים עליהם להעיד, רק אסור לכפות עליהם במידה ולא רוצים (חוק דיי דבילי שאני לא מבינה מה משמעו).

      זו גם אחת הסיבות שסקיילר החליטה לא לחתום על מסמכי הגירושים בעונה 3, כי אז היא החליטה לעזור לוולט להלבין את הכסף ובעצם הפכה את עצמה לשותפה לפשע.

      • דור

       למזלה, אי אפשר להרשיע בעל ואישה באותו הפשע.

       • maayan

        באמת? איזה חוקים מטומטמים.
        אבל בכל מקרה, זה לא אותו פשע. אם זה יגיע למשפט- וולט יואשם בייצור מת' ואולי הריגות וכאלה.
        היא לכל היותר תואשם בשיתוף פעולה לפשע.

        מה גם שכמו שאמרתי כבר בדיון, לדעתי אם היא הייתה מחליטה ללכת בכיוון של להפליל את וולט (וכמובן לא מתנהגת בטיפשות וסתם נותנת להאנק את כל הקלפים- כמו שהיא לא עשתה) אלא הולכת לעו"ד טוב ומשיגה עסקת טיעון שהיא מסגירה את וולט תמורת הקלה משמעותית בעונש שלא כוללת כלא.

        • Tomer Soiker

         הפשע של סקיילר הוא הלבנת הון. לא יודע אם משנה שזה כחלק מאימפריית סמים.

         • מיכאל גינזבורג

          Better call Saul

        • דור
         • maayan

          או סנאפ! איך פספסתי את זה? well done!

         • מיכאל גינזבורג

          עוד לא ראיתי את הסדרה..

 • עדי

  לדעתי לוולט אין באמת סרטן והוא משקר ביודעין על כך כדי להציל עצמו. סיבות:
  1- פרנק מעלה את האפשרות בדיינר
  2- שנה הבאה השיער שלו צומח
  3- הסיבה העיקרית: הוא התעלף בגלל תשישות מהחפירה (סצינה ארוכה שצולמה בפרוטרוט עם שוטים שנועדו כדי להמחיש לנו את הקושי העצום בלקבור לבד את חביות הכסף), אבל סקיילר מקשרת את זה מיידית לסרטן. התגובות שלו כשהתעורר ודיברו על רצפת האמבטיה מרמזת שהוא קלט את הקישור ומנצל אותו כדי לשמור עליה לצידו. כמו כן ראינו פרק שעבר שהוא כנה עם סקיילר. ולכן התשובה שלו לשאלה שלה אם הסרטן חזר היא שאלה נגדית במקום תשובה מחייבת (האם זה היה משמח אותך אם כן?)

  המסקנה הגיונית?

  • Tomer Soiker

   1. כן, כי ללכת לטיפולי כימותרפיה מבלי לספר לאף אחד זה בטח חלק מהמזימה.
   2. מי זה פרנק?

   • maayan

    מניחה שהכוונה להאנק.
    וכן, טיפולי הכימותרפיה (וגם ההקאה) שוללים אפשרות כזו.

    • עדי, אי אפשר להתחיל לטעות בין האנק לפרנק. הבלבול הזה שייך באופן בלעדי למייק ופרנק, כי מייק היה פרנק ב"סוכן סמוי" – הייתי מתבלבל לגבי השם שלו שוב ושוב לאורך השנים הראשונות של הסדרה.

     • עדי

      האנק כמובן, לא פרנק.
      ט.ל.ח.
      והכימו הוביל להקאה, לא הסרטן. יש מצב חזק שהוא מקבל כימו על ריק, למי שזוכר את המבט שנתן באינפוזיה בסצינה שם. וההכנה עם המגבת מרמזת שיש פה הונאה כמו שגאס הונה את המאפיונר כשלקח ביודעין רעל.

      • maayan

       אבל מה לעזאזל ההיגיון שהוא יקבל טיפול כימו על פארש? יותר מזה- הוא פאקינג לא סיפר לאף אחד ואף אחד לא רואה אותו לוקח- למה שיעשה את זה?! אם הוא רוצה לשקר הוא פשוט יכול להגיד לסקיילר והאנק- היי.. ד"א- הסרטן חזר אני עושה טיפולי כימו.

       ולהזכיר גם, הסצנה עם הכימו הייתה לפני שהוא ידע שהאנק יודע- משמע- הוא בטוח שהכל יופי טופי, הוא יצא מהעסק, אף אחד לא חושד בו ולא כלום. למה שיעשה טיפולי כימו (את יודעת איזה עינוי זה?) בלי סיבה?

       גאס היה חייב לבלוע את הרעל כדי להוכיח למאפיונר שהמשקה לא מורעל, מן הפאקינג סתם.

 • הקאסט של הסדרה הוזמן לנפוש בבליז באמת.

  • מעולה.

   זה עושה לי חשק לכתוב סדרה רק כדי שבעונה החמישית המהוללת אזכיר כבדרך אגב את מפרץ מקמורדו באנטארקטיקה או את איי ונואטו.

 • Tomer Soiker

  ווירד אל ינקוביץ' שר על אלבוקרקי, אז מישהו הכין קליפ שמורכב מקטעי הסדרה. זהירות: שיר באורך 12 דקות.

  • maayan

   וואו.. זה היה גאוני פשוט.

© עידו ישעיהו