עדכוני סופ"ש: עדיין משחקים בכס

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 12/07/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

שבת שלום

משחקי הכס עדיין כאן גם כשהיא לא משודרת, טריילרים לילדי האנרכיה ו-Childrens Hospital, מיאו מן, דונלד גלובר, המשגיחים, פרנקוויני ועוד חדשות, קטעי וידאו (שחלקם פורסם לאחרונה בפייסבוק וטוויטר של הבלוג) וכמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה.

מאחר שאני חולה ואין לי כוח לפרט, הנה המלצות הסופ"ש בקצרה: בערוץ ההיסטוריה ישודר היום ב-18:00 הסרט "סטאר טרק: סודות היקום", שבוחן אילו מהחפיצים של סדרת המקור אכן התממשו בעולם האמיתי. הסרט "פרנקוויני" של טים ברטון ישודר בבכורה היום ב-17:30 בחם כיף ובשבת ב-17:00 בכן 5. "דרושה חברה לסוף העולם" עם סטיב קארל ישודר בבכורה הערב בכן 1 ב-21:30 ובשבת בזהב חם ב-22:00. "איירון מן 2" ישודר לראשונה בכן הערב ב-22:00 בכן 2. בשבת ב-22:00 בכן 4 ישודר הסרט הישראלי עטור השבחים "המשגיחים".

TV

היה דיבור על כך שדונלד גלובר כבר לא רוצה להמשיך ב"קומיוניטי", עכשיו זה רשמי: הוא יופיע רק בחמישה מתוך 13 הפרקים של העונה החמישית. Über באסה.

TV

עכשיו זה רשמי: דיימון ווייאנס ג'וניור חוזר אל "בחורה חדשה".

TV

קריסטן בל מגיעה לפאוני.

TV

גם נטפליקס וגם הפקת "ארסטד דיבלופמנט" הביעו נכונות לעונה נוספת של הקומדיה, אבל עכשיו מסתבר שהם בדיבורים ממשיים על כך.

TV

נתח מתוך ספר על המהפכה היצירתית בטלוויזיה האמריקנית, העוסק באחורי הקלעים של "הסמויה".

TV

כמעט חמש שנים אחרי "המשרד ואני", עכשיו כשהסדרה נגמרה איימס חוזרת אליה שוב (וזו הכתבה המקורית).

TV

לא יודע אם מישהו אמר את זה אי פעם, אבל סת' מאיירס חמוד.

TV

ראיון מלבב עם איימי פוהלר, שבמסגרתו היא בין היתר מלהקת את דמויות "מחלקת גנים ונוף" כדמויות "משחקי הכס" – אפריל היא אריה, אן היא סאנסה וכיו"ב.

TV

הנה דמויות "משחקי הכס" מסומפסנות.

TV

ג'ורג' ר. ר. מרטין בבלוג שלו ממחיש את האופן שבו כס הברזל נראה בעיניו, בספרים. הציור להלן הוא מעשה ידיו של מארק סימונטי, שאחראי על עוד רבים מהעולם של "שיר של אש וקרח".

TV

האחיות סטארק שוב ביחד.

TV

גם ג'ק גליסון ב-Vine. אם ג'ופרי כילד שיסע את בטנה של כלבה בהיריון ולקח את ולדיה כדי להראות בשמחה לאביו, גליסון נראה כמו בחור נורמלי וחביב.

TV

אני מופתע שזה לא קרה עד עכשיו.

TV

2מהיר 2סורקיניזם.

TV

אוליביה מאן (המיוזעת) אינה חובבת 'סלפיז'.

TV

פרד ארמיסן, כלומר ריקי צ'יזם, בתשדיר פרסומת שישכנע אתכם לקנות דיסק און קי עם האלבום החדש של קווין אוב ד'ה סטון אייג'. אהבתי את הטלפון בחגורה.

TV

פרומו לעונה החמישית והחדשה של Children's Hospital.

TV

ופרומו גם לעונה השישית והחדשה של "ילדי האנרכיה".

© עידו ישעיהו