דקסטר 8.04: רקמה צלקתית

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 22/07/2013 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

מה חשבתם על "דקסטר" עונה 8 פרק 4?

Episode 804

תגיות:
 • מיכאל גינזבורג

  עוד פרק בינוני.

  הרבה סצינות חסרות חשיבות.

  בביה"ח דקס ציפה פשוט להזריק לייטס ולסחוב אותו החוצה?

  מה שכן, התהליך שעובר על דב בזכות ווגל די מעניין.

  • אכן בינוני. שזה גם לא רע. התחילו לא מעט דברים בפרק הזה – ייטס, הבת של מסוקה, הקייס שלא קשור למנתח, והחברה של ג'יימי. הם גם הרחיבו על הרקע של הבוס של דברה, ומעניין אם הם מתכוונים לעשות איתו משהו מעבר לעניין רומנטי לדב.

   אהבתי שהם נתנו תרחיש אפשרי לסיום הסדרה, ועד סוף הפרק הם גם התקדמו לכיוונו. אני תוהה כמה אסקלציה עוד נשארה להם כדי למלא את הפרקים הבאים, אבל נחיה ונראה.

 • Saturn

  פרק יציב נוסף. דב-דקס-ווגל שוב מספקים את הסחורה עם סצנות טובות. המעבר בהתחלה בין ההזייה למציאות היה נהדר.

  הייתה הרגשה שהנסיון להראות את דב מצליחה להתמודד עם המצב יטפח על פני אחיה. וטוב שלא סיימו עם קליף האנגר למרות שאפשר להגיד שהם עשו show and tell למה שווגל אמרה לדב בתחילת הפרק שהיא הייתה בוחרת להציל את דקסטר שוב.

  וכרגיל הקוץ הוא הקריינות של דקסטר. הוא פורץ לבית, רואים שאין אף אחד אבל בכל זאת הוא טורח לקריין 'אין אף אחד'. אחרי שהוא מגלה את החדר הסודי ואת המצלמות (אחרי שהצופים ראו אותם בסצנה מוקדמת): 'הוא ראה אותי פורץ לדירה'.

  מסוקה מקבל זרקור גדול יותר. למען האמת לא מפריע לי אם היה ממשיך בתפקיד ההפוגה שהוא מילא 8 עונות, וזה נראה שהסיפור שלו הוכנס רק משום שמדובר בעונה האחרונה ורצו לתת לו איזשהו קלוז'ר.

  • maayan1

   מסכימה- דב-דקסטר-ווגל- מעניין!!

   הנסיעה במכונית הייתה אשכרה סצנה מותחת שלא ראיתי כבר הרבה זמן בדקסטר. אשכרה לא הייתי סגורה איך זה הולך להיגמר.
   באמת טוב שלא סיימו בקליף האנגר, אם כי זה היה מיותר, הרי ברור שלא דקסטר ולא דברה ימותו בשלב הזה, וגם אז לא היו יכולים לעשות את הפרומו לפרק הבא (מן הסתם להראות אותם חיים – הורס את "תיאוריה שהם ימותו").

   הקריינות של דקסטר היא מזמן רעה חולה מאוד בסדרה, הרבה יותר מכל דבר אחר כמעט. זה פשוט בקושי נסבל. זה וה"שיחות עם אבא רפאים" פשוט נורא ואיום. מסכימה.

   דווקא העלילה עם מסוקה נראתה לי הזויה ולא קשורה לכלום. לו'דעת, הוא כזה קומיק ריליף זה מוזר כשנותנים לו עלילות ועוד אחת באמת הזויה ולא קשורה לכלום. מצד שני, כן אני מניחה שמנסים אחרי 8 עונות לתת לו קצת להתפתח כדמות, אבל זה לא כ"כ מעניין אותי.

   • מיכאל גינזבורג

    הגיחוך של הבת של מסוקה לא ייצא לי מהראש עוד הרבה זמן.

© עידו ישעיהו