עדכונים: סלינו על כתפינו

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 11/05/2013 בקטגוריה ‏וידאו, חדשות

סוף השבוע האחרון המה בחדשות של ביטולים וחידושים, מאחר שאנחנו מצויים רגע לפני מצגות הרשתות בפני המפרסמים עם סחורותיהן החדשות. בימים הבאים ייערכו ה-Upfronts, וכמו תמיד ארכז כאן בבלוג את המידע על לוחות השידורים של כל הרשתות הארציות, החל מיום שני הקרוב. בינתיים הנה לקט חדשות וקטעי וידאו שפורסמו בפייסבוק וטוויטר של הבלוג ביומיים האחרונים.

TV

רשמית: "מחלקת גנים ונוף" חודשה לעונה שישית.

TV

NBC חידשה את "קומיוניטי" לעונה חמישית, אבל ביטלה את "תתקדם" המתוקה בכיכובו של מתיו פרי. עוד ביטלה הרשת את "וויטני", "פן 1600", "ערים כל הלילה" (כמובן), "גברים עם ילדים", "סמאש" ו"הנורמלים החדשים".

לקראת סיום העונה הרביעית של "קומיוניטי" ביום חמישי האחרון, בספליטסיידר סיפקו סקירה טובה של פרקי המפתח שהגדירו את הסדרה. יחד עם זאת, הבחור לגמרי פספס את הגדולה – וכנראה גם את הפואנטה – של "פרדיגמות של זיכרון אנושי" (פרק ה"לקט"), בעיניי פסגת יצירתה של הסדרה. הנה הדיון שהיה לנו על הכתבה.

TV

ב-ABC סוף עצוב ל"סופים שמחים" (אי אפשר באמת להימנע מזה), אבל עונות חדשות בין היתר ל"נקמה", "נאשוויל", "עד עצם היום הזה" ו"פרברי הגיהנום".

TV

צפוי אך מצער: "סאות'לנד" בוטלה על ידי TNT.

TV

לא מפתיע, אבל ABC הזמינה את Agents of S.H.I.E.L.D, הספין אוף הטלוויזיוני של "הנוקמים" בניצוחו (המסוים) של ג'וס ווידון. פרומו ראשון צפוי להיות משודר במהלך הפינאלה של "עד עצם היום הזה" ביום ראשון הקרוב. הנה התמונה הראשונה. איך אפשר לקרוא לה בעברית?

TV

וויל ארנט מספר על מקורות ריקוד התרנגולת ב"ארסטד". צחקקתי בהנאה לאורך כל הקריאה הזו. כמו כן, הידעתם ששמה של מייבי מ"ארסטד" נוצר משילוב שמות בנותיו של מיץ' הורביץ, מייסי ופיבי? כי אני לא ידעתי.

TV

איאן סומרהולדר ונינה דוברב מ"יומני הערפד" נפרדו. ברור, הוא הבין שיש לה עדיין רגשות כלפי סטפן.

TV

מישהו צריך לעשות את זה: בנדיקט קאמברבאץ' מתאר גיף.

TV

מאט סמית עשה גלאח.

TV

רנדי ג'קסון עוזב את "איידול" עם תום העונה.

TV

CW מחדשת את "ניקיטה" ו"יומני קארי", מי פילל (לגבי השנייה). עכשיו נוכל לדעת מה יצא מקארי בראדשו.

TV

פוקס רוצה עוד קצת "24".

TV

אחותו של סטיבן קולבר הפסידה בבחירות לקונגרס בדרום קרוליינה. הוא נאלץ לעשות מעשה.

TV

פרק חדש ביצירת המופת "ניק אופרמן קורא ציוצים של כוכבניות צעירות".

TV

ובנושא דומה: פרק חדש של "ידוענים קוראים ציוצים מרושעים על עצמם". תמיד תענוג.

TV

השבוע לפני 20 שנה.

© עידו ישעיהו