קומיוניטי 4.12: מקורות הירואיים

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/05/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "קומיוניטי" 4.12?

Community - 04x12 - Heroic Origins

תגיות:
 • תתש

  קומיוניטי 4.12

  אז אני היחידי שצפה? זה היה הפרק הראשון בעונה הזאת שהרגיש כמו פרק שהיה יכול לצאת בעידן דן הרמון. אהבתי שלכותבים הייתה מודעות עצמית כדי לגרום לעאבד להגיד מידיכלוראנים.

  Don't You Forget About Me היה דביק וקיצ'י ברמות, אבל זה עשה את העבודה.

 • טלי

  זה היה פרק מעולה. וכמו תמיד בסדרות "בית ספר" מרגישים איך הסוף מעבר לפינה 🙁

 • Velvet

  היה פרק טוב, אבל אהבתי את הקודם יותר. ואני חושב שקומיוניטי ירדה סופית לרמה של 'אני לעולם לא אוכל להתלהב מזה כמו שצריך', אפילו שעדיין מוציאים פרקים טובים פה ושם.

 • חשבתי שהפרק היה מוצלח, מצד אחד, אבל מצד שני דווקא לא אהבתי את הקונספט המרכזי – הקטע שבעצם כולם היו קשורים זה לזה מלכתחילה, איך שהפעולות שלהם גרמו לכך שכולם הגיעו לגרינדייל, וכו'. זה בלתי-סביר באופן שהוא די קלישאי, והייתי רוצה להאמין (אם כי בהחלט יכול להיות שאני טועה) שדן הרמון היה מוצא טוויסט אחר, והופך את העניין למשהו שפחות סגור יפה, ולפיכך גם פחות קלישאי.

  אה, ופתרון קו העלילה של צ'אנג היה קצת cop-out, אבל מכיוון שמלכתחילה לא אהבתי את קו העלילה של צ'אנג, לא אכפת לי כ"כ.

 • מיכאל גינזבורג

  פרק נפלא, ללא ספק משהו שיכול היה להיות פרי מוחו של דן הרמון בכבודו ובעצמו.
  אינטרפרטציה טיפוסית מתוך עולם המטא של קומיוניטי על הסדרה 'אבודים'.

  • maayan1

   אני חושבת שדיי קלעת בול למה שהרגשתי כלפי הפרק, ונראה לי כלפי העונה כולה. אתה בדיוק צודק, זה לא שאסור רגעי "מתיקות" וכמו שאמרת היו כאלה גם באמתחת הרמון, אבל זה באמת מרגיש "חובה" בכל פרק. לפעמים זה מתאים (הנאום של ג'ף לאביו היה אחד הרגעים המרגשים בסדרה, לטעמי), אבל זה לא חייב להיות כל פעם. אפשר לסיים גם בלי שהם לומדים "לקח" או שג'ף נואם נאום על החברות שלהם.
   הרעיון היה באמת מגניב, וגם נעשה בצורה דיי מגניבה ובהחלט הזכיר את ימי הרמון. רק קצת חורה לי שפירס כמעט ולא משתתף בפרקים האחרונים. וכן ההסברים שהם מספקים דיי מתאימים לרוב*, אבל זה שאני עדיין יודעת את הסיבה האמיתית קצת הורסת לי. חוץ מזה שזה פחות כייף בלעדיו, תחשבו כמה רגעים אדירים היו יכולים להיות אם היו משלבים את פירס בכל הסיפור הזה (האמת שבפרק הקודם – דווקא הצליחו להפוך את העדרות שלו למשהו מצחיק – ע"י הזינגר בסוף, אבל בפרק הזה ולפני שני פרקים זה פשוט היה צורם.

   רגע ה-LOL של הפרק מבחינתי- כשהדיקן מרים את החולצה של שירלי ואומר- "אני מקווה שזה לא יעורר משהו אצלי". אחח אחח.. ג'ים ראש המלך!

   * אנחנו יודעים שפירס היה בקולג' בערך מאז ומעולם – נדמה לי שבאחד הפרקים בעונה הראשונה הוא אפילו אומר שהוא היה חבר ב"קבוצות למידה" אחרות לפני הקבוצה הזאת. מצד שני- אז איך הוא היה שם ביוגורט? הוא כבר היה רשום לקולג'. מצד שלישי הם אמרו שזה אולי לא הוא

© עידו ישעיהו