עדכוני חג שמח

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/03/2013 בקטגוריה ‏חדשות, כללי

דוקטור לאב

מנה אתם יודעים, עוד משחקי הכס, וגם חדשות וקטעי וידאו (שחלקם פורסם בפייסבוק וטוויטר של הבלוג בימים האחרונים). אבל לפני כן, הנה כמה דברים שקורים בימים הקרובים בטלוויזיה:

יום שני (ערב פסח תשע"ג)

בכבלים,
בחם 3 ב-18:25, נאשוויל.
מרתון 11 פרקים.

בלוויין,
בכן או ב-22:00, אהבת אמת.
מיני סדרה בת 5 חלקים של ה-BBC שעוסקת באהבה. כל פרק עומד בפני עצמו (עם כמה קרוס אוברים בין הפרקים) ובוחן נושאים הקשורים לאהבה ולמערכות יחסים. על מנת להעניק לה מיד ריאליסטי חלק גדול עשויה מאימפרוביזציות שהשחקנים ביצעו תוך כדי הצילומים. צוות השחקנים כולל את מיטב השחקנים הבריטים, בהם דיוויד טננט, בילי פייפר ודיוויד מוריסי.

בכן 4 ב-22:00, טרנזיט.
בכורה. אסיר שרק השתחרר מהכלא יוצא ביחד עם אשתו והילדים לקמפינג בטבע במטרה לאחד את בני המשפחה אחרי התקופה הקשה שעברו. לצערם הרב קבוצה של שודדים מחליטה להחביא את כל הכסף ששדדו בתוך ציוד הקמפינג של המשפחה ללא ידיעתם. התוכנית של הפושעים היא לעצור את המשפחה אחרי המחסום המשטרתי הקבוע שנמצא בדרך, ולקחת מהם את התיק עם הכסף שהחביאו במכוניתם. אבל התוכנית משתבשת והשודדים מתקשים למצוא את המזוודה, וכך הטיול הרגוע והמשפחתי הופך לסיוט אחד גדול. עם ג'יימס קאביזל.

יום שלישי (פסח תשע"ג)

בערוץ 2 ב-22:20, קירות.
עם נינט טייב, אולגה קורילנקו.

בלוויין,
בכן 1 ב-18:14, אורחים לרגע.
דרמה קומית מלאת חום אנושי. אב בטלן שמאמין בפטנטים אותם הוא ממציא, אוסף את בתו הצעירה משדה התעופה אחרי שלא ראה אותה שנים. היות והוא בדיוק בין דירות ובדיוק בין עבודות, הם נוסעים להתארח אצל חברים בצפון. אך אז פורצת מלחמת לבנון השנייה ובמקלט לא נעים להישאר לאורך זמן. מוחו הקודח של האב עולה עם רעיון גאוני: הוא ובתו יתחזו לתושבי הצפון ויתארחו אצל אחת ממשפחות המרכז שמארחות את אלו שעזבו את בתיהם עקב ההפצצות. כך הם מגיעים למשפחה ירושלמית עם אבא מיליטנט, אמא משועממת וחייל
צעיר וחתיך. עם גור בנטוביץ, אליה ענבר, צחי גראד.

בכבלים,
בחם 3 ב-21:30, פרויקט מסלול.
עונה תשיעית.

יום רביעי

בערוץ 2 ב-22:15, עג'מי.
ראשונה בערוץ ברודקאסט, אם אינני טועה.

TV

כתבה מעניינת על שירה וטלוויזיה, אבל נפקדותה של "חשיפה לצפון" צורמת מאוד.

TV

היה ברור שיגיע היום שבו השם של "סופים שמחים" יהפוך לאירוני.

TV

קאסט והצוות של "המשרד" פסע על השטיח האדום במסיבת סיום ההפקה בשבת שעברה, ושוחח קצת על מה שצפוי בהמשך (אין ספוילרים).

TV

יש לכם שעה וחצי פנויות? פנקו את עצמכם בפאנל עם הקאסט וצוות ההפקה של "משחקי הכס", בהנחיית לא אחר מאשר רוב מקלהני מ"פילדלפיה זורחת". כיף של פאנל, כולם נורא חמודים ומצחיקים.

TV

פרומואים חדשים נוספים של "משחקי הכס". זה הראשון.

זה השני המעט-מוזר, ששודר במהלך משחק כדורסל.

וזה השלישי.

 • miss bojarsky

  אם כבר דיוויד טננט – אני נהנית מברודצ'ארץ' שבכיכובו. היא כבדה למדי, אבל עשויה היטב, הקאסט מצויין, התעלומה מסקרנת והצילום והעריכה מאד מוצלחים. ונו, דיוויד. הפעם הוא עגום וברודי וכמו כל דבר, הוא עושה גם את זה מצויין.

 • תתש

  אני מנחש שהפרומו עם כרמלו אנתוני הוא ניסיון די דבילי של וורנר לעשות קרוס-פרומושן; וורנר הם הבעלים של HBO ו-TNT – והאחרונה משדרת משחקי NBA.

  ואם כבר להביא שחקן NBA כדי לעשות פרומו ל-GOT, יש אופציות הרבה יותר טובות מכרמלו. אם כבר, למה לא להביא כמה כוכבי NBA בשביל פרומו שמדגיש שיש כמה טוענים לכתר?

 • אידנס

  גם ״פיל סקטור״ של HBO ביס3

 • Tomer Soiker

  ספוילר ל"שרלוק" עונה 3:

  השמועה טוענת שאמנדה אבינגטון, שותפתו לחיים ואם ילדיו של מרטין פרימן, לוהקה לתפקיד בסדרה. הקישור כולל גם ספוילרים אפשריים בנוגע לדמות בהתבסס על הספרים.
  http://www.themarysue.com/amanda-abbington-sherlock/

 • Tomer Soiker

  כנראה הגיעה העונה בה מתפרסם מאמר על ארגון זיר"ה ומלחמתו נגד אתרי ההורדות הישראלים.
  http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3598907,00.html

  התבנית הקבועה: עורך הדין שמייצג את זיר"ה מתראיין בטון לוחמני (הפעם יש גם תמונה, אז אפשר לקשר פרצוף למילים). משפטן אחר שמתמחה בטכנולוגיה מביע דעה מנוגדת ומסביר למה מעבר לים העניינים מתנהלים הרבה יותר טוב. רשימה של האתרים שנסגרו עד כה, מעודכנת נכון לתאריך פירסום הכתבה (תוך כדי ציון העובדה שעל כל אתר שנסגר קמו חדשים). מנהל\בעלים של אתר פיראטי כלשהו מקבל הזדמנות להגיב ולא משנה כמה רהוט הוא יהיה וכמה יישמע צודק, הוא מצטייר כילד שזורק אבן קטנה על ענק.

  • לגמרי, כמו לקרוא את אותה כתבה שוב ושוב.

 • Tomer Soiker

  זכורים לי דיבורים על פיצול של FX לשתי רשתות, אחת מהן תתמקד בקומדיות, אבל לא ידעתי שזו עובדה מוגמרת. בכל אופן, הוזמנו עונות חדשות של פילדפיה זורחת, The League ו-Legit, ושלושתן יעברו ל-FXX.
  http://www.tv.com/news/fx-renews-the-league-legit-and-its-always-sunny-in-philadelphia-all-three-shows-will-move-to-its-new-sister-network-fxx-136448148389/

© עידו ישעיהו