המתים המהלכים 3.15: החיים מלאי הצער

פורסם ע"י ‏מיכאל גינזבורג‏
בתאריך 26/03/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "המתים המהלכים" 3.15

The-Walking-Dead-03X15

הגענו לישורת האחרונה של העונה, כשפרק אחד נותר ועמו הקושייה כיצד החבורה תטפל באיומיו של המושל. ריק הפנים כי החבורה היא מוח וכוח אחד מגובש ולא אירגון היררכי קר ומחושב כמו העיירה של המושל, הזכיר להם את הנאום שלו מסיום העונה שעברה על דמוקרטיה ונחיצותה להישרדות עתידית. זו הדרך הנכונה עבורם, שתמנע ויכוחים מיותרים ותסלול דרך טובה יותר לניטרול רגעים קריטיים העלולים לשבש את המשך קיומם.

מריל מרל הלך בטרם עת והוא יחסר לסדרה ולדריל. קשה היה לא להתרגש עד כאב כשדריל זיהה את אחיו הסורר בתור זומבי, התחנה האחרונה של האנושיות, אפילו בשביל אדם משולל רסן מוסרי כמריל כמרל. נכון שנעשה שימוש בטריק העתיק בספרי התסריטאות של הטלוויזיה, כאשר מריל מרל קיבל הארה וגילוי עצמי בזכות השיחות הכנות שלו עם מישון, אותה לקח כשבויה עבור המושל. איתות צפוי אבל יעיל על הגורל המר המצפה לו. לפחות הוא הצליח לחסל כמה מנאמניו של המושל בסצינת קרב מצוינת, במיוחד בהיתקלות שלו עם פיליפ עצמו. מייקל רוקר באמת יחסר.

זכינו לרגע רומנטי-גרוטסקי מצידו של גלן שחיפש ומצא טבעת נישואין על ידה של זומבית ופשוט חתך את אצבעותיה. כמה מקסים! לא שאכפת למגי, כן? "עד שהמוות יפריד ביניכם" כבר לא תקף פה, מעניין מה הרשל יגיד במקום זאת בטקס החתונה.

© עידו ישעיהו