חסרי בושה 3.07: רחוק מהבית

פורסם ע"י ‏תתש‏
בתאריך 04/03/2013 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

בקצרה על "חסרי בושה" 3.07, ספוילר

אמי רוסום היא השחקנית הטובה ביותר בטלוויזיה ברגע זה, היא פשוט ברמה מעל כל שחקנית אחרת. איך לעזאזל הקריירה הקולנועית שלה מעולם לא התרוממה? אם העולם הוא מקום הוגן, היא תזכה בכל פרס אפשרי בשנה הקרובה. אבל העולם הוא מקום לא הוגן ולכן היא תפסיד לפנים הבוכיות של קלייר דיינס.

אני לא אוהב מה שקורה עם ג'ימי. איך הוא לא מבין שפיונה זו עסקת חבילה עם כל המשפחה שלה?

תגיות:
 • Yaara

  חסרי בושה 3.07 ספוילרים
  רוסום אכן מדהימה, והיא מרימה בכמה וכמה רמות את הדמות שלה בפרט ואת כל הסדרה בכלל, ועוזרת להכניס הרבה שפיות במה שבלעדיה היה הופך בעיני לכאוס בלתי ניתן לצפיה.
  גם לי לא ברור למה כל כמה זמן האסימון נופל מחדש לג'ימי בנוגע לגלאגרים. כבר הרבה זמן שלא ברור לי מה הוא עושה שם בכלל, הוא נראה כל כך אבוד ולא מאושר. גם כל המתח שניסו ליצור בנוגע להאם פיונה תיקח את המשמורת או לא היה נראה לי מיותר, כי משמורת או לא אני לא רואה את פיונה נוטשת מישהו מהאחים שלה בעתיד ומקימה משפחה בטאבולה ראסה ומרחיקה מעליה מישהו שזקוק לה. חבל לי שלא נראה יותר את המשפחות האומנות למיניהן, זה היה מאוד משעשע.

 • יכול להיות שטווח הבעות הפנים של רוסום יותר גדול מזה של דיינס, אבל אני מעריך מאוד גם את זה של דיינס. היא עושה טירוף בצורה די טובה, וחיוך-הסמיילי-המסחרי שלה גם עובד עליי.
  אני חושב שג'ימי היה באיזושהיא סוג של אשליה שאוטוטו הכל אצל הגאלאגרים מתפרק והוא יוכל לברוח ביחד עם פיונה, ולהגשים את פנטזיית "האביר הלבן" שלו. אני מבין לגמרי גם את הסיפור הזה וגם את הסיפור של המשמורת, כיוון שזה בבירור סוג הדילמות שהסדרה נמשכת אליהן – דמויות ש"תקועות" בין מספר עולמות וצריכות להחליט בינהם. אני חושב שהפואנטה בהחלטה של פיונה היא לאו דווקא עד כמה היא ברורה מאליו, אלא הטראגיות בהקרבה העצמית המוחלטת שלה.

  • Yaara

    "הפואנטה בהחלטה של פיונה היא לאו דווקא עד כמה היא ברורה מאליו, אלא הטראגיות בהקרבה העצמית המוחלטת שלה." – אני בהחלט מעדיפה את הפרשנות שלך.

 • מיכאל גינזבורג

  הבריחה של דבי מה"מפעל", כמה תושייה יש לילדה הזו! דמות נפלאה.

   

 • miss bojarsky

  אני גם מאד מאוכזבת מג'ימי. נכון, זה הרבה לקחת על עצמו, אבל זה באמת היה ברור מאז ומתמיד שפיונה מגיעה עם הילדים ושזה לא ישתנה. אז תחליט, או שאתה בפנים או שאתה בחוץ. אבל להעמיד פנים שאתה תומך ואז לשכב עם סטפניה, זה דוחה.

  ועוד אכזבה -לא! לא קארן! אוח, כמה שלא התגעגעתי אליה.

  רוסום אכן מופלאה.

  • שין-גימל

   מש"א על קארן. אני חושב שהסיפור שלה היה טוב ואפקטיבי היכן שהוא נעצר, וקצת מבאס שבדיוק כשהעונה הפסיקה לדרוך במקום הם ממחזרים את קארן.

   • אני לא בטוח שהם יודעים מה לעשות עם הג'קסונים. אז היימי יצא מהתמונה (?) אבל שילה חוזרת על עצמה. החזרה של קארן מרגישה מיותרת, ואני ממש לא מצפה למפגש שלה עם ליפ. אם יש משהו מעניין, במקצת, זה לראות את ג'ודי שלא הכרנו לפני צירופו לסדרה, אע"פ שגם זה כבר מתחיל להימאס.

 • שין-גימל

  חסרי בושה 308 ספויילרים

  פרק חביב. אהבתי את הגילוי לגבי מה שקארן עשתה כדי לחזור, שבעצם הופך את המסירה של היימי על ידי שילה למשהו שנעשה לה במרמה, שהרי היא בחרה בהיימי על פני קארן. ובמקביל, שילה לא מסגירה את פרנק על תרגיל רמייה כדי להוציא אותו מהבית, כך שהתפוח לא נפל רחוק מהעץ.

  גם דבי למדה משהו מפיונה, וזה שסחיטה על רקע מיני עובדת. לפחות בקארל, שמנסה לרצוח את פטריק, היא נוזפת, בעיקר בגלל שזה עשוי להכניס את כולם לכלא.

  • miss bojarsky

   פרק מבדר יותר, קצת קלילות אחרי כל ההיסטריה של הפרקים האחרונים.
   לא מפריע לי שדבי שיקרה לגבי ה"התעללות המינית", מגיע לפטריק גלאגר.
   מה שכן מבאס אותי – ליפ שוב נופל ב"קסמיה" של קארן. הבחור מזוכיסט. מסכנה מנדי, זה באמת לא מגיע לה. גם לשילה לא, לפחות היא מתחילה להבין עם מי יש לה עסק.

© עידו ישעיהו