אפריל 2013 בערוצי הסדרות של חם

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 25/03/2013 בקטגוריה ‏חדשות

מד מן, סדנה לעצבים, המגיפה, נרדפת, ובסרטים (בתגובות) משחקי הרעב, גברים בשחור 3, בקתת הפחד ועוד.

לשון הקומוניקט:

המגיפה מיני-סדרה חדשה

סדרה דרמטית מאת ימי ויסלר ("הבילויים", יוצר ובמאי "מקום לדאגה") המגוללת את סיפורה של מגיפה מסתורת שפורצת במגדל יוקרתי לעשירים.

בכיכובם של: שלמה בראבא, דבלה גליקמן, מנשה נוי, תיקי דיין, דביר בנדק, עידית טפרסון, אלון נוימן, מעיין בלום, אמנון וולף ועוד.

"המגיפה", סדרה חדשה של המוסיקאי, היוצר והבמאי ימי ויסלר ("הבילויים", "מקום לדאגה") עוסקת במגיפה מסתורית שפורצת ב'אחוזת סביונים', פרויקט מגורים יוקרתי לעשירים בלבד.

כשמחלקת התברואה מכריזה על המקום כשטח בהסגר, מוצא עצמו ד"ר ראובן קמחי (מנשה נוי) – מנתח פלסטי שאפתן ואופורטוניסט, במרכזה של קנוניה אפילה שמטרתה הסתרת הגורם למחלה. לאט לאט מתחיל קמחי להבין כי הוא האדם היחיד שיכול להציל את דיירי הפרויקט המפונקים מאבדון. דיירי פרויקט 'אחוזת סביונים' חולפים זה ליד זה מבלי ליצור מגע של ממש, והיו יכולים להמשיך בכך לנצח, אלא שמזה זמן מה סדרת תקלות מטרידה את מנוחתם של הדיירים –

הפרעות זמניות בקליטה מקשות עליהם לתקשר עם העולם שבחוץ, חלזונות במספר הולך וגדל נראים במסדרונות ובדירות, ובוץ אפור-אדום מתחיל לטפטף מהברזים ותקעי החשמל. כל אלה לא מונעים מפקלמן (שלמה בראבא) – מנהל המתחם, הנואש ליחסי ציבור טובים – לקיים את נשף הפורים הנוצץ כסדרו. אלא שסדרת מיתות גרוטסקיות קוטעת את האירוע ומביאה לאיטום המתחם על יושביו – החשודים כנגועים במגיפה לא מוכרת. כשאנשי יחידת התברואה שנשלחו אל המתחם המבודד לטפל במקרה מתים אף הם במפתיע – הופך ד"ר קמחי, פלסטיקאי מושחת שהגיע למקום להזריק בוטוקס לנשות העשירים, לתקוותם של פקלמן המנהל ושל בנו (אמנון וולף), המנסים להרוויח זמן בכדי להצליח לכסות על הסוד הנורא שעומד מאחורי המחלה.

במקביל לסיפורו של הרופא, תעקוב הסדרה אחר סיפוריהן של מספר דמויות נוספות המניעות את העלילה: נערת זוהר שצריכה למצוא משמעות חדשה לחייה לאחר שפניה מושחתות, יהלומן שהמגיפה גורמת לו לחזור בתשובה ולהפוך לנביא זעם מטורף, בנו של מנהל הפרויקט הרואה במגיפה הזדמנות להגיע לעמדת הכוח הנכספת שתאפשר לו לכבוש את אהובתו, ואחרים. חייו של כל אחד מהם – שהושתתו עד כה על איזון שברירי בין חשקים וחרדות – סופגים טלטלה עקב פרוץ המגיפה, וכעת עליהם לנקוט עמדה ולבחור צד על מנת להיגאל – או להיספות בנגע.

יוצר הסדרה, בימאי ותסריטאי: ימי ויסלר ("הבילויים", יוצר ובימאי "מקום לדאגה")

הפקה: מטר הפקות

החל מה-22.4, ימי שני, בשעה 22:15, ב-HOT3 ובחינם ב-HOT VOD

 

 

מד מן – עונה 6 – Mad Men עונה חדשה

הדרמה הגדולה ביותר בעולם חוזרת, שישה ימים אחרי השידור בארצות-הברית. אחרי שעונתה החמישית הוכתרה למצליחה ביותר בתולדותיה, שבה דרמת המופת עטורת השבחים לעונה נוספת, בפרק בכורה מיוחד באורך שעתיים, שישודר ב-HOT בסמוך לעלייתו בארצות-הברית, ויתרחש בחלקו בהוואי.

הדרמה התקופתית, מבית היוצר של זוכה פרסי ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" מתיו ויינר ("הסופרנוס"), ובכיכובו של זוכה פרס "גלובוס הזהב" ג'ון האם, חוזרת לעונה שישית ומסקרנת, ברשת הכבלים "AMC" ובהפקת חברת "Lionsgate".

2.6 מיליון איש הפכו את עונתה הקודמת של הסדרה המוערכת לנצפית ביותר אי-פעם, כאשר גם פרק הבכורה שלה וגם פרק הסיום שלה שברו את שיאי הצפייה שלה, וזכו למחמאות יוצאות דופן מצד המבקרים. השנה הובילה הסדרה את מספר המועמדויות לפרסי ה"אמי" עם 17 מועמדויות, לאחר שגרפה 15 פרסים, וארבע שנים ברציפות את הפרס החשוב ביותר לדרמה הטובה של השנה. בכך שברה שיאי זכייה שרק שלוש סדרות הגיעו אליהם לפניה. במקביל, היא הסדרה היחידה לזכות שלוש פעמים ברצף בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר בטקס פרסי "גלובוס הזהב", כחלק מארבעת הפרסים בהם מחזיקה. לאחרונה זכתה "מד מן" בפרס גילדת התסריטאים, נכללה ברשימת עשר הסדרות של השנה על-פי מכון הסרטים האמריקאי, וקיבלה את הכבוד המפוקפק – אחת מעשר הסדרות המורדות פיראטית ברשת. לכן לא מפתיע שרשת "AMC" כבר אישרה כי תהייה עונה שביעית ל"מד מן".

אורכו של פרק הבכורה "The Doorway", בדומה לשנה שעברה, יהיה לא פחות משעתיים, ותואר על-ידי ויינר כסרט לכל דבר, שהאווירה שתוצג בו תלווה את העונה כולה. נחשף כי הצילומים לפרק נעשו בהוואי, בהשתתפות האם בדמותו של דון דרייפר, וג'סיקה פארה ("אבודות והוזות"), המגלמת את רעייתו מייגן. את הפרק השני לעונה ביים האם עצמו, ושני פרקים נוספים במהלך העונה בוימו על-ידי ג'ון סלאטרי ("כנגד כל הסיכויים"), שמגלם את רוג'ר סטרלינג. ויינר ידוע ברמת הסודיות הגבוהה שלו לכל פרט מההפקה, וכרגיל מסרב לתת רמזים, מלבד העובדה כי יתרחש מעבר זמן שעל אורכו לא התחייב, משנת 1967 שליוותה את העונה הקודמת, ושאירועים היסטוריים ימשיכו לשמש רקע להתרחשויות.

העונה הקודמת הסתיימה באי-בהירות, כשדון דרייפר שוקל הצעה מפתה מאישה זרה, בעוד אשתו הטרייה מייגן פורצת בקריירה משחק שלה תרם דון, למרות התנגדותו הראשונה והכתם שהיא הותירה על הקשר ביניהם; רוג'ר סטרלינג נהנה משימוש בסמי הזיה; ופגי אולסן (אליזבת מוס, "נערה בהפרעה") פרשה מחברת "קופר סטרלינג דרייפר" וערקה למתחרים. בסיום העונה, בעקבות רמיזה של ג'ארד האריס (ליין פרייס), נוצרה סערה בקרב המעריצים סביב שאלת חזרתה של מוס. ויינר אישר שכל צוות השחקנים ישוב, כולל מוס, אך לא הרחיב בפרטים על אופן חזרתה ונפח דמותה.

"אנחנו נמצאים בתקופה בחייו של דון, שבה הוא מנסה להתנהל בנורמאליות, ולשמור על מערכת יחסים אמיתית עם אישה שהתאהב בה. היא הביעה את התשוקות שלה, וזו הייתה הפתעה עבורו", אמר ויינר. "אנחנו נמשיך לעקוב אחר הצעד הבא בחייהן של הדמויות, באבחנות של דון, בדינאמיקות החדשות, ובאנשים שנאבקים להתבגר. אנשים ייהנו מהעונה השישית, היא מסע אמיתי לנפשו של דון, והיא משקפת מאוד את העידן שבחרנו להציג".

"מד מן" מציגה את תמונת המצב של החברה האמריקאית של שנות השישים, דרך סיפורם מלא הקונפליקטים, הסקנדלים והאינטריגות של אנשי סוכנות הפרסום העולה "סטרלינג קופר דרייפר". הדמויות נמצאות בעולם הפרסום התחרותי וחסר הרחמים, שמונע על-ידי אגו, ויושב בלב לבן של שדרות מדיסון שבניו יורק. העלילה מתמקדת בדון דרייפר, איש הפרסום הכי גדול, מבריק ועשיר בשוק, מנהל אמנותי וממייסדי החברה, שמתקשה לקבל על עצמו את הזמנים המשתנים במהירות אל מול עיניו. הסדרה מתארת באותנטיות את מצביה וערכיה המשתנים של אמריקה של שנות השישים, תפקידיהם של הגברים והנשים, וחוקרת את הטבע האנושי האמיתי שמתחבא תחת ערכי המשפחה המסורתיים, תוך כדי תיאור אותנטי של הוללות, הונאה, רומנים וקנאה. "מד מן" הציבה תו תקן של איכות טלוויזיונית, בזכות סגנונה הוויזואלי המרהיב. היא אחראית לקאמבק הבולט בשנים האחרונות לסטייל ולאופנה של שנות השישים, והיחס אותו קיבלה הביאה למבול של יצירות קולנועיות, טלוויזיוניות ובימתיות העוסקות באותו עשור.

לצדו של האם ("גנב עירוני"), מככבים בסדרה אליזבת מוס, וינסנט קרטיזר ("אלפא דוג"), ג'נוארי ג'ונס ("אקס מן: ההתחלה"), כריסטינה הנדריקס ("אני לא יודע איך היא עושה את זה"), ג'ון סלאטרי, בן פלדמן ("קלוברפילד"), אהרון סטאטון, ריץ' סומר ("השטן לובשת פראדה"), קיארנן שיפקה ("הנשאים"), כריסטופר סטנלי ("ארגו"), ג'יי ר. פרגוסון ("בר מזל") וזוכה ה"אמי" ושני פרסי ה"טוני" רוברט מורס ("איך להצליח בעסקים בלי להתאמץ").

החל מה-13.4, ימי שבת, בשעה 22:10, ב-HOT3 ובחינם ב-HOT VOD

 

 

אנשים אמיתיים – Real Humans סדרה חדשה

דרמת המדע הבדיוני השוודית האפלה, שזכתה לשבחים ולנתוני צפייה גבוהים, עוקבת אחר דור חדש של רובוטים כל-כך אנושיים, עד שכמעט בלתי אפשרי להבדיל ביניהם ובין בני האדם.

הדרמה העל-טבעית, שיצר לארס לנדסטרום, שודרה ברשת "SVT" השוודית ("הגשר"), וזכתה לנתוני צפייה גבוהים לצד שבחי המבקרים. במרץ האחרון זכויות השידור שלה נרכשו ליצירת גרסה בריטית, על-ידי חברת ההפקה "Kudos" ("השעה").

העלילה מתרחשת ביקום מקביל, שבו חייהם של אנשים השתנו לחלוטין עם יצירתו של דור חדש של רובוטים, אנשים מלאכותיים הנקראים הובוטים (Hu-botd). יתרונות מדעיים אפשרו את יצירתם של משרתים ועובדים מכניים, המהווים בסיטואציות רבות תחליפים הולמים לבני אנוש. הם מסוגלים לעשות עבודות מונוטוניות אך גם מסוכנות, דואגים לזקנים ולבודדים, ויש להם תפקיד בכל מקום שחסר בו אדם. ככל שהתכנות שלהם נעשה יותר ויותר מתקדם, הם מתחילים לפתח רגשות.

ליאו (אנדראס ווילסון, "רשע" המועמד לאוסקר) וניסקה (אווה רוזה, "סערה") מובילים קבוצה של הובוטים מרדניים, שנלחמים על החירות והזכויות שלהם ונרדפים על-ידי המשטרה, אך הם לא מסכימים ביניהם על המתודות שלהם. במהלך הבריחה המשותפת שלהם, נלכדת חברתו האהובה של ליאו, מימי (ליזט פגלר), וליאו עוזב את הקבוצה במטרה לאתר אותה.

במקביל, האנס אינגמן (ג'והאן פולסן) מחליט לרכוש למשפחתו הובוטית, למרות חוסר רצונה של אשתו אינגר (פיה הלבורסן). לעובדה שההובוטית משומשת ומאותחלת מחדש יש השלכות בלתי צפויות על כל בני המשפחה. חייו של רוג'ר (ליף אנדרה), מנהל עבודה במחסן, מתחילים להתפרק. הוא מתעב את ההובוטים, שמחליפים עוד ועוד מחבריו לעבודה. כשאשתו עוזבת אותו לטובת ההובוט שלהם, הוא מצטרף לקבוצה מחתרתית.

ההובוטים שינו את הקיום האנושי אחת ולתמיד, קשה לדמיין עולם בלעדיהם וטבעי להחזיק ברובוטים האנושיים כמו שטבעי להחזיק במכונית. אנשים רבים מאמצים את הטכנולוגיה החדשה וכבר מחזיקים בהובוט, ואפילו יותר אנשים חולמים על קניית המודל המעודכן ביותר. ככל שיותר אנשים מתקשרים עם ההובוטים שלהם ונקשרים אליהם רגשית, הגבול בין האדם למכונה מיטשטש, ועולה השאלה- מה הוא למעשה אדם אמיתי?

בסדרה מככבים אנדראס ווילסון, אווה רוזה, ליף אנדרה, ליזט פגלר, ג'והאן פולסן ופיה הלבורסן.

החל מה-20.4, ימי שבת, בשעה 23:00, ב-HOT3 ובבכורה בחינם ב-HOT VOD

 

 

סדנה לעצבים – Anger Management סדרה חדשה

HOT רכשה את הסדרה שוברת שיאי הצפייה, הקומדיה החדשה הכי נצפית בכבלים האמריקאיים, בכיכובו של זוכה "גלובוס הזהב" צ'רלי שין.

5.74 מיליון איש הפכו את "סדנה לעצבים" לבכורת הקומדיה המצליחה ביותר בתולדות הכבלים בארצות-הברית, ולהשקה החזקה ביותר של רשת "FX" אי-פעם. בעקבות הצלחתה, הוזמנו לא פחות מ-90 פרקים נוספים של הקומדיה, בה מככבים לצדו של שין, סלמה בלייר ואביו מרטין שין.

את הסיטקום של רשת הכבלים "FX" וחברת "Lionsgate", שיצר ברוס הלפורד ("המופע של דרו קארי"), מוביל זוכה פרס "גלובוס הזהב" צ'רלי שין. שין, בן למשפחת שחקנים ידועה, כיכב לאורך השנים בלמעלה מ-40 סרטים, בראשם "שמתי ברז למורה", "וול סטריט", "לרקוד עם טייסים" ו"פלאטון", הוביל את הסיטקום "ספין סיטי", והפך לשחקן המרוויח ביותר בטלוויזיה האמריקאית בסדרה "שני גברים וחצי". "סדנה לעצבים" מסמנת את שובו של שין לטלוויזיה, לאחר התמוטטות פומבית, שהביאה להדחתו מ"שני גברים וחצי" על-ידי הפקת הסדרה, ולאחד מהמאבקים המלוכלכים שידעה הוליווד.

לצדו של שין מככבים בסדרה סלמה בלייר ("משחקי פיתוי", "הלבוי"), שוני סמית (סדרת סרטי "המסור"), ואביו של שין, זוכה שלושה פרסי ה"אמי" ו"גלובוס הזהב" מרטין שין ("אפוקליפסה עכשיו", "הבית הלבן"). לינדזי לוהאן, בריאן אוסטין-גרין ("בוורלי הילס 90210"), זוכה ה"גראמי" סי-לו גרין, וגרושתו ואם שתי בנותיו של שין, דניס ריצ'רדס, מגיעים להופעות אורח מדוברות.

פרק הבכורה של הסדרה, בו צפו 5.74 מיליון איש, היה להשקת הקומדיה הנצפית ביותר בתולדות הכבלים האמריקאיים, ולבכורה החזקה ביותר של רשת "FX" מאז הקמתה. עם ממוצע צפייה של 4.5 מיליון איש, "סדנה לעצבים", המבוססת על הסרט הנודע בכיכובם של ג'ק ניקולסון ואדם סנדלר, הוכתרה לקומדיה החדשה המצליחה ביותר לשנת 2012, ובאוגוסט האחרון הוזמנו לה 90 פרקים נוספים. ב"ניו יורק דיילי ניוז" נכתב "מכל הסיבות לצפות בסיטקום החדש של צ'רלי שין, הפשוטה והטובה ביותר היא ש"סדנה לעצבים" מצחיקה. ניצחון לצ'ארלי". "וול סטריט ז'ורנל" כתבו- "משעשעת, חכמה ומהירה. "סדנה לעצבים" כתובה באופן מהודק וכוללת צוות שחקנים מצוין. רעננה וחדה".

"סדנה לעצבים" עוקבת אחר צ'רלי גודסון (שין), שחקן בייסבול לשעבר עם בעיות של התפרצויות זעם, שמוסמך למטפל המתמחה בצורה לא קונבנציונאלית בטיפול בעצבים. גודסון מנהל מפגשים קבועים עם מטופליו בקליניקה פרטית משלו, בנוסף לייעוץ בהתנדבות לקבוצת אסירים בבית-סוהר. כל זאת לא מונע את העצבים והכאוס האישיים בחייו שלו, בין אם מדובר במערכת היחסים המסובכת עם הספק מטפלת-ספק מאהבת שלו, קייט (בלייר); יחסיו עם גרושתו, ג'ניפר (סמית), אישה אופטימית עם טעם רע בגברים; והקשר שלו עם בתו המתבגרת סם (דניאלה בובדילה), שסובלת מבעיות כפייתיות.

לצדם של שין ואביו, בלייר וסמית, מככבים בסדרה דניאלה בובדילה, נורין דה וולף ("אקסיות לכל הרוחות"), מייקל ארדן ("קוד מקור"), דרק ריצ'רדסון ("הוסטל"), בארי קורבין ("חשיפה לצפון") ומייקל בוטמן ("ספין סיטי").

החל מה-21.4, ימים ראשון-חמישי, בשעה 22:40, ב-HOT קומדי סנטרל ובחינם ב-HOT VOD

 

 

נרדפת – Hunted סדרה חדשה

HOT תשדר את דרמת המתח של "BBC" ו"Cinemax", מבית היוצר של זוכה "גלובוס הזהב" פרנק ספוטניץ ("תיקים באפלה"), ובכיכובה של מליסה ג'ורג' ("בטיפול", "הסטירה")

4.5 מיליון איש צפו בפרק בכורת הסדרה מלאת האקשן, קו-פרודוקציה יוקרתית של הרשת הבריטית והערוץ מבית "HBO", שצולמה בסקוטלנד, לונדון ומרוקו, ובעקבות הצלחתה חודשה לעונה שנייה.

המותחן הבלשי של רשת "BBC" הבריטית וערוץ "Cinemax" האמריקאי, המופק על-ידי חברת "Kudos" ("השעה"), מתרחש בעולם הריגול הבינלאומי.

מאחורי הסדרה עומד זוכה "גלובוס הזהב" פרנק ספוטניץ, מיוצרי "תיקים באפלה" המיתולוגית, ומככבת בה המועמדת ל"גלובוס הזהב" מליסה ג'ורג' ("בטיפול", "הסטירה"). בנובמבר האחרון חידשה "Cinemax" את הסדרה, שמורכבת כולה מצילומי חוץ בסקוטלנד, לונדון ומרוקו, לעונה נוספת, לאחר ש-4.5 מיליון איש צפו בפרק הבכורה שלה בבריטניה לבדה.

"אנטרטיינמנט וויקלי" טענו שהיא "מהנה ומותחת". ב"ניו-יורק פוסט" נכתב ""נרדפת" נותנת משמעות חדשה לז'אנר מותחן האקשן". ה"לוס אנג'לס טיימס" כתבו- "יש בסדרה הזו הרבה קווי עלילה סמויים ומגרים, וצוות שחקנים חזק. יש לה אופי חכם ומטריד". ה"גרדיאן" כינו אותה "חלקלקה ומלהיבה".

"נרדפת" עוקבת אחר סם האנטר (ג'ורג'), מרגלת אופרטיבית, מאומנת וקשוחה, של "ביזנטיון", משרד מודיעין פרטי ויוקרתי. סם הרודפת מוצאת את עצמה כעת נרדפת על-ידי אויב מסתורי וחסר רחמים, כשהיא שורדת ניסיון התנקשות שייתכן ותוכנן על-ידי אנשי הצוות שלה. היא חוזרת לעבודה וממלאת את חובותיה, אך היא לא בטוחה במי יכולה לסמוך, ומסתבכת במבוך של מתח ופרנויה. תוך שהיא מתעמתת עם משימות סודיות שמעמידות את חייה בסכנה, לפעמים מבלי לדעת עבור מי או מה היא נלחמת, סם מוכרחה למצוא את מי שרצה במותה, ונאלצת להתמודד עם עברה.

לצדה של ג'ורג', מככבים בסדרה אדם ריינר ("מאהבות"), זוכה ה"BAFTA" וה"טוני" סטיבן דיליין ("השעות"), אדוואלה אקינואויה-אגבאג'ה ("אבודים", "זהות כפולה"), מורבן כריסטי, לקס שרפנל ("קיי-19"), אוריאל אמיל, פטריק מלהיד ("נשיקה ארוכה ללילה"), סטיבן קמפבל מור ("הג'וב האנגלי"), אוסקר קנדי ("המטבח של סלייטר"), אינדירה וורמה ("רומא") ודאפר ל'אבידין ("סקס והעיר הגדולה 2").

החל מה-3.4, יום רביעי, בחינם ב-HOT VOD

 

 

CSI ניו יורק – עונה 9 – CSI: NY עונה חדשה

דרמת הפשע המשטרתית, בכיכובו של זוכה פרסי "גלובוס הזהב" וה"אמי" גארי סיניז, שבה בעונה חדשה, הכוללת בין השאר הופעת אורח מיוחדת של כוכב "CSI לאס וגאס" טד דנסון, ופרק המוקדש לשירי "גרין דיי".

סדרת האקשן של רשת "CBS", מבית היוצר של אנתוני צוקר ("שליחות קטלנית: התעוררות"), ובכיכובו של זוכה פרסי "גלובוס הזהב" וה"אמי" גארי סיניז ("פורסט גאמפ", "אפולו 13"), חוזרת בעונה תשיעית ומסעירה.

מי שמכהנת כסדרת-הבת של "CSI לאס וגאס" הותיקה, הצטרפה יחד עמה לקבוצת הסדרות המצליחה ביותר בעולם, שמובילות את נתוני הצפייה בקרוב ל-200 טריטוריות. "CSI" היא אחת מההצלחות האדירות בתולדות הטלוויזיה, עם מיליוני צופים ברחבי העולם, פופולאריות והשפעה חסרות תקדים, משחקי מחשב, ספרים וחוברות קומיקס.

העונה החדשה כוללת שורה של פרקים מיוחדים, בראשם פרק מעבר מדובר עם "CSI לאס וגאס", ובו מתארח כוכב הסדרה, זוכה שלושת פרסי "גלובוס הזהב" ושני פרסי ה"אמי" טד דנסון; פרק בליווי שירים מאלבומם החדש והמשולש של הלהקה זוכת ה"גראמי" "גרין דיי"; פרק המבוסס על פרשת היעלמותו של הילד האמריקאי איתן פץ, שהוגדר כנעדר בסוף שנות השבעים; ואפילו פרק המציג פושע אשר שואב השראה ממשחק הקופסה "הרמז". מלבד דנסון, יגיעו להופעות אורח רוב מורו ("חשיפה לצפון"), המוזיקאי ג'וש גרובן, ניק מקדונהיו ("קפטן אמריקה") ולורה ונדרוורט ("סמולוויל").

"CSI ניו יורק" עוקבת אחר צוות חוקרים במחלקה לזיהוי פלילי, שמשתמשים במדעים ובטכנולוגיה מתקדמת בכדי לחשוף את הנסיבות מאחורי הפשעים הגדולים ביותר שיש לעיר הגדולה להציע. במעקב אחר הראיות, הם אוספים את החלקים והרמזים, ונפתרים מהספקות, בכדי לפצח את התיקים המסתוריים שעומדים בפניהם. את הצוות מוביל החוקר המסור והאמביציוזי מאק טיילור (סיניז), יוצא חיל המארינס, שעבודתו היא חייו, כשלצדו ג'וזפין "ג'ו" דנוויל (זוכת פרסי "גלובוס הזהב" וה"אמי" סילה וורד, "הנמלט", "היום שאחרי מחר"), חוקרת מנוסה מה"אף.בי.איי".

לצדו של סיניז, מככבים בסדרה סילה וורד, קרמיין ג'יובינאזו, אנה בלקנאפ, רוברט ג'וי ("ארץ המתים"), איי. ג'יי בוקלאי, היל הרפר ואדי קאהיל ("חברים").

החל מה-24.4, ימי רביעי וחמישי, בשעה 22:45, ב-HOT Zone ובחינם ב-HOT VOD

 

 • אפריל 2013 בערוצי הסרטים של חם

  לשון הקומוניקט:

  בכורות אפריל ב- HOT GOLD

  שלום ולהתראות – Hello Goodbye בכורה
  קומדיה צרפתית המתרחשת בישראל. סיפורם של אלן (ז'ראר דפרדייה) ואישתו ז'יזל (פאני ארדן) הנשואים כבר 30 שנה וחיים חיים נוחים בפריז. כאשר בנם היחיד מחליט להתחתן עם אישה קתולית, מחליטים ז'יזל ואלן לעשות עלייה לארץ הקודש. השניים מתגוררים בתל אביב, נתקלים בקשיי הסתגלות ומגלים שהחיים בארץ אינם כפי שחשבו. אלן מתקשה להסתגל לשפה החדשה ולמנהגים היהודים, ביניהם ברית המילה, ואינו מצליח להבין האם המשמעות של המילה "שלום" היא "היי" או "להתראות"…
  עם: ז'ראר דפרדייה, פאני ארדן, ששון גבאי, ליאור אשכנזי
  בימוי: גרהאם גיט (צרפת, 2008).
  5.4, שישי בשעה 22:00, HD HOT Gold

  הלורקס – Dr. Seuss' The Lorax בכורה
  קומדיית אנימציה קסומה לכל המשפחה על פי ספרו האהוב של דוקטור סוס. הסרט שזכה להצלחה גדולה הוא משל אקולוגי המביא את סיפורו של טד, ילד בן 12 שרוצה יותר מכל להגשים את המשאלה של נערת חלומותיו – לראות פעם אחת עץ אמיתי. הבעיה היא שזה לא פשוט כפי שזה נשמע, מפני שהשניים חיים בעיירה בשם תניד-ויל שהכל בה מלאכותי. כדי לעשות זאת עליו למצוא את ואנס-לר, יזם צעיר שרוקן את הטבע מכל העצים וכעת מתבודד בתוך גזע עץ בשל הבושה שחש על השממה שיצר. ואנס-לר מספר לו כיצד נעלמו כל העצים מעולמו ומה צריך לעשות כדי להחזיר אותם. מי שמסייע לטד במשימה הוא הלורקס – יצור כתום וחביב שמנסה לשמור על הטבע ועל העצים.
  שורה ארוכה של כוכבים תורמים את קולם לדיבוב הדמויות השונות, בראשם זאק אפרון, דני דה ויטו, אד הלמס וטיילור סוויפט.
  ביימו: כריס רנו ("גנוב על הירח") וקייל באלדה (ארה"ב, 2012).
  6.4, שבת בשעה 16:30, HOT Gold HD
  בדיבוב לעברית, 6.4, שבת בשעה 10:30,HD HOT Fun

  למות על סקס – Sex And Death 101 בכורה
  קומדיה סקסית בכיכובם של וינונה ריידר וסיימון בייקר. חייו של גבר שמצליח עם נשים משתנים לרעה, לאחר שהוא מקבל אי-מייל עם שמות כל הבחורות שהוא קיים או יקיים איתן בעתיד יחסי מין. המצב מתדרדר עוד יותר בעקבות מפגש עם אישה מפתה שמאשימה אותו בפשעי מין.
  עם: וינונה ריידר, וסיימון בייקר, מינדי כהן
  בימוי: דניאל ווטרס (ארה"ב, 2011).
  6.4, שבת בשעה 18:00, HD HOT Gold

  נעולים – Lockout בכורה
  מדע בדיוני מבית ההפקות של לוק בסון. השנה היא 2079, וסוכן ה-CIA לשעבר סנואו (גאי פירס) מתוחקר בנוגע לחשד בבגידה בארה"ב. בינתיים, בתו האידיאליסטית של נשיא ארה"ב טסה למשימה הומניטרית ב-MS ONE – בית כלא שמור בחלל החיצון. במהלך השהייה שלה שם מתחולל מרד אסירים ובת הנשיא נלקחת כבת ערובה. כעת על הסוכן סנואו מוטלת המשימה לשחרר את הבת של הנשיא בתמורה לשחרורו.
  עם: גאי פירס, מאגי גרייס, וינסנט רייגן
  בימוי: ג'יימס מאת'ר, סטפן סט. לגר (צרפת, 2012).
  12.4, שישי בשעה 22:00, HD HOT Gold

  משחקי הרעב –The Hunger Games בכורה סרט פעולה סוחף שהפך לשובר קופות ענק ולהפתעה הקולנועית הגדולה ביותר של 2012. הסרט, בכיכובה של ג'ניפר לורנס – כלת האוסקר הטרייה על משחקה ב"אופטימיות היא שם המשחק" – מבוסס על סדרת רבי המכר המפורסמת של סוזן קולינס. הוא מתרחש בעולם עתידני שבו כולם צופים באירוע טלוויזיוני שנתי אכזר בשם "משחקי הרעב", במהלכו שני צעירים מכל אחד מ-12 המחוזות של מדינת פנאם (שהוקמה על חורבות ארה"ב) נשלחים להילחם אחד בשני עד המוות. קתניס אוורדין (לורנס) היא נערה אמיצה בת 16 שמפרנסת את משפחתה החד-הורית. כאשר אחותה הצעירה מוגרלת להשתתף במשחק הקטלני, קתניס מתנדבת להחליף אותה, ונאלצת להתמודד מול נערים שאומנו לקחת חלק בתחרות הדמים.
  עם: ג'ניפר לורנס, ג'וש האטצ'רסון, ליאם המסוורת, וודי הארלסון, סטנלי טוצ'י, ווס בנטלי ואליזבת בנקס. בימוי: גארי רוס ("סיביסקיט: אגדה אמריקאית") (ארה"ב, 2012).
  19.4, שישי בשעה 22:00,HD HOT Gold

  כמו משוגעים – Like Crazy בכורה בלעדית
  דרמה רומנטית המתארת את סיפורם של אנה הבריטית וג'ייקוב האמריקאי – שני סטודנטים המתאהבים אחד בשני מעל הראש. כאשר סיום הלימודים מתקרב, אנה מחליטה להישאר בארה"ב וכתוצאה מכך היא מפרה את אשרת ויזת הסטודנט שלה. אולם כאשר אנה מחליטה לטוס לביקור בביתה שבאנגליה, היא אינה יכולה לחזור עוד לארה"ב. אנה וג'ייקוב נתקלים בבירוקרטיה מצד מחלקת ההגירה האמריקאית וכעת עליהם להחליט האם הזוגיות שלהם יכולה לעמוד במבחן הזמן והמרחק האחד מהשני. הסרט גרף שבחים רבים וזכה בשני פרסים בפסטיבל סאנדאנס – הדרמה הטובה ביותר והשחקנית הטובה בדרמה (פליסיטי ג'ונס).
  עם: אנטון ילצין, פליסיטי ג'ונס, ג'ניפר לורנס.
  בימוי: דרייק דורמוס (ארה"ב, 2011).
  20.4, שבת בשעה 12:00, HOT Gold HD

  מה שלא הורג אותך – What Doesn't Kill You בכורה
  דרמת פשע המביאה את סיפורם של שני חברי ילדות בשם בריאן (מארק רופאלו) ופולי (אית'ן הוק) שמאז ומתמיד דאגו אחד לשני, החל מעבירות קטנות כילדים ועד לפשעים רציניים כמבוגרים. שניהם גרים בדרום בוסטון, בשכונה קשת-יום בה הם עובדים עבור הבוס המקומי ומרוויחים קצת כסף. נקודת מפנה בחייו של בריאן גורמת לו לחזור למוטב, אך השאלה היא האם יצליח לשמור על אורח חיים הגון כשחברו פולי מנסה לדרדר אותו?
  עם: מארק רופאלו, אית'ן הוק, אמנדה פיט, דוני וולברג.
  בימוי: בריאן גודמן (ארה"ב, 2008).
  20.4, שבת בשעה 15:50, HD HOT Gold

  גברים בשחור 3 – Men in Black 3 בכורה
  עשר שנים לאחר שיצא הסרט השני בסדרה, וויל סמית וטומי לי ג'ונס חוזרים לשתף פעולה עם הבמאי הנודע בארי זוננפלד, בסרט נוסף על קורות צמד הסוכנים החשאיים לענייני חייזרים. הסרט עתיר התקציב זכה להצלחה מסחררת, גרף כ-600 מיליון דולר בקופות ברחבי תבל והפך למצליח ביותר מבין השלושה. הפעם, הסוכן ג'יי (סמית) מגלה שחייו של שותפו הוותיק קיי (לי ג'ונס) נמצאים בסכנה ושגורל כדור הארץ נתון אף הוא בסכנה ממשית. ג'יי חייב לחזור אחורה בזמן לשנות ה-60 הצבעוניות, על מנת לעצור את בוריס "החיה" – נבל מרושע מכוכב אחר, שנמלט ממאסר על הירח ורוצה להתנקש בחייו של הסוכן קיי (שהיה אז צעיר) וכך לשנות את ההיסטוריה. הבעיה היא שג'יי חייב להשלים את משימתו תוך יום אחד בלבד, אחרת הוא ימצא את עצמו לכוד לנצח בתוך העבר…
  עם: וויל סמית, טומי לי ג'ונס, ג'מיין קלמנט, ג'וש ברולין, אמה תומפסון ומייק קולטר
  בימוי: בארי זוננפלד (ארה"ב, 2012).
  20.4, שבת בשעה 22:00,HD HOT Gold

  בקתת הפחד – Cabin In The Woods בכורה
  סרט אימה שנון שגרף שבחים ופרסים. חמישה חברים יוצאים לסופ"ש בבקתה שביער. בהגיעם לבקתה הם מבינים שהם די מבודדים ושאין באפשרותם לתקשר עם העולם החיצון. כאשר דלת המרתף נפתחת מעצמה, הצעירים יורדים לבדוק את פשר הדבר, שם אחת מהם קוראת בספר ותוך כדי מעירה משפחה של זומבים קטלניים. כעת הם חייבים להתעשת מהר ולנסות להבין מה או מי עומד מאחורי הסוד של הבקתה.
  עם: קריסטן קונולי, כריס המסוורת', אנה הטצ'ינסון
  בימוי: דרו גודארד (ארה"ב, 2012).
  25.4, חמישי בשעה 22:00, HOT Gold HD

  קוד שמור – Safe בכורה
  בועז יכין ("פרש") כתב וביים סרט אקשן רב מתח אודות לוק (ג'ייסון סטיית'אם), לוחם קרבות מניו ג'רזי שמחבל בקרב מכור וכתוצאה מכך הופך נרדף בידי המאפיה הרוסית. הוא נתקל במיי, ילדה סינית גאונה השולטת להפליא במספרים ומתמטיקה. האן ג'וי, הבוס של ארגון הפשע הסיני חוטף את מיי על מנת שתשמש בשבילו מעיין ספרייה פיננסית לעסקיו הלא חוקיים, מבלי שיהיו לכך עקבות וניירת. כשהמאפיה הרוסית, הפושעים הסינים ושוטרים מושחתים בעקבותיהם, לוק מחליט להציל את הילדה וכך לזכות בגאולה ואולי בצ'אנס לחיים חדשים.
  עם: ג'ייסון סטיית'אם, קתרין צ'אן, ג'יימס הונג.
  בימוי: בועז יכין (ארה"ב, 2012).
  26.4, שבת בשעה 22:00,HD HOT Gold

  יום העצמאות
  חגיגת ספיישלים בכל ערוצי הסרטים

  ספיישל 'מרב מכר למסך הגדול' ב-HOT GOLD

  לדוג סלמון בתימן – Salmon Fishing in the Yemen בכורה
  דרמה קומית-רומנטית עפ"י רב המכר של פול טורדיי, בכיכובם של יואן מקגרגור, אמילי בלאנט וכריסטין סקוט תומאס, שהיתה מועמדת השנה לשלושה פרסי גלובוס הזהב.
  אלפרד ג'ונס, מדען בריטי מעונב, מתבקש ע"י שייח תימני עשיר לתכנן נהר עם דגי סלמון לצרכי דייג בתימן הצחיחה. תחילה הוא דוחה את הרעיון ההזוי, אך בלחץ בכירים בממשל הבריטי, שרוצים להסיח את דעת התקשורת מפרשות אחרות ובלתי מוצלחות של בריטניה במזרח התיכון, הוא נעתר לבקשה. ג'ונס יוצא לתימן כדי להגשים את המיזם, שם הוא פוגש את יועצת יחסי הציבור של השייח ובין השניים מתפתחים יחסים רומנטים. תוך כדי המסע יוצא הדופן, ג'ונס הביישן נפתח ומגלה את כוחה של האמונה.
  עם: יואן מקגרגור, אמילי בלאנט, כריסטין סקוט תומאס, עמר וואקד וקתרין סטידמן.
  בימוי: לאסה האלסטרום ("ג'ון היקר", ,"תקנות בית השיכר") (בריטניה, 2011).
  13.4, שבת בשעה 14:50, HD HOT Gold וגם:
  15.4, שני בשעה 22:00,HD HOT Gold

  שר הטבעות: אחוות הטבעת– The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
  פרודו ההוביט מקבל משימה מסוכנת להעביר טבעת פלאים לארץ החושך, על מנת להשמידה צמיתות, בלי שתיפול לידי כוחות האופל. זהו הסרט הראשון בטרילוגיית הסרטים על פי ספריו של ג'.ר.ר. טולקין.
  עם: אלייז'ה ווד, נואל אפלביי, שון אוסטין.
  בימוי: פיטר ג'קסון (ארה"ב, ניו זילנד, 2001).
  16.4, שלישי בשעה 10:40,HD HOT Gold

  יומן הרום – The Rum Diary
  העיתונאי פול קמפ מגיע שתוי לחלוטין לעבודתו החדשה בעיתון בשפה האנגלית היוצא לאור בבירת פורטו ריקו. הוא נדרש לכתוב על סצנת התיירות המקומית, אך מעדיף להביא פורטרטים סרקסטיים של האמריקאים הדקדנטיים שחיים בסאן חואן.
  עם: ג'וני דפ, ג'יובאני ריביסי, אארון אקהארט.
  בימוי: ברוס רובינסון (ארה"ב, 2011).
  16.4, שלישי בשעה 20:00,HD HOT Gold

  נער קריאה – The Reader
  בגרמניה שאחרי מלחמת העולם השנייה, מיכאל המתבגר קורס באמצע הרחוב בגלל חולשה, ולעזרתו חשה האנה – אישה שגילה כמעט כפול משלו. רומן מפתיע מתפתח בין השניים והיא מבקשת ממנו שיקרא עבורה קטעים מספרים אהובים עליו.
  עם: קייט ווינסלט ("טיטאניק"), דיוויד קרוס, רייף פיינס ("רשימת שינדלר").
  בימוי: סטיבן דלדרי ("השעות") (ארה"ב/גרמניה 2008).
  16.4, שלישי בשעה 22:00,HD HOT Gold

  פרשס – Precious
  דרמה מטלטלת אודות קלריס פרשס ג'ונס – צעירה עבת בשר, אנאלפביתית, זועמת, שחיה בהארלם עם אמה הדכאונית המאפשרת לבן הזוג שלה לאנוס את בתה בשיטתיות ואף להכניסה להריון.
  עם: גאבורי סידיבה, מוניק, מריה קארי, פאולה פטון, לני קרביץ.
  בימוי: לי דניאלס (ארה"ב, 2009).
  16.4, שלישי בשעה 00:05,HD HOT Gold

  ספיישל 'משחקי ריגול' ב- HOT ACTION

  שומר המדינה – The Good Shepherd בכורה
  סיפור ההתהוות של סוכנות הביון האמריקנית ה-CIA, מהימים בהם גוייס אדוארד ווילסון ל-OSS (הארגון שקדם ל-CIA) ועד כישלון ניסיון הפלישה למפרץ החזירים בקובה בשנת 1961.
  עם: מאט דיימון, רוברט דה נירו, אנג'לינה ג'ולי, ג'ו פשי וג'ון טורטורו.
  בימוי: רוברט דה נירו (ארה"ב 2006).
  15.4, שני בשעה 22:00, HD HOT Action

  דאבל – The Double
  ריצ'ארד גיר מגלם סוכן CIA שפרש, הנקרא לחזור לשירות ולעבוד לצד סוכן FBI צעיר (בגילומו של טופר גרייס) בניסיון לפענח רצח מסתורי של סנאטור.
  עם: ריצ'ארד גיר, טופר גרייס, מרטין שין, אודט אנאבל.
  בימוי: מייקל בראנדט (ארה"ב, 2011).
  15.4, שני בשעה 00:50, HOT Action HD

  בית רוסיה – The Russia House בכורה
  מותחן משובח בכיכובם של שון קונרי ומישל פייפר. עיבוד לרב המכר המפורסם של ג'ון לה קארה, אודות מוציא לאור בריטי הנסחף לעלילת ריגול ע"י עורכת רוסיה יפהפייה.
  עם: שון קונרי, מישל פייפר, רוי שיידר.
  בימוי: פרד שפיסי (ארה"ב, 1990).
  16.4, שלישי בשעה 09:40, HOT Action HD

  עמוד שמונה – Page Eight בכורה
  מותחן ריגול בכיכובם של ביל ניי ורייצ'ל וייס. ג'וני ווריקר הוא סוכן ותיק בסוכנות הריגול הבריטית ה-MI5. כאשר הבוס שלו וחברו הטוב בנדיקט ברון (מייקל גמבון) מת במפתיע, מסתבר שהוא משאיר מאחוריו מסמך שיכול לסכן את היציבות של סוכנות הביון.
  עם: ביל ניי, רייצ'ל וייס, מייקל גמבון, ג'ודי דיוויס.
  במאי: דיוויד הר (בריטניה, 2011).
  16.4, שלישי בשעה 11:50, HOT Action HD

  נאמנות זרה – A Different Loyalty בכורה
  שרון סטון מגלמת אישה שבעלה נעלם והיא יוצאת בעקבותיו. לתדהמתה היא מגלה כי הוא בעצם מרגל סובייטי והיא מגיעה אחריו עד לרוסיה שם עליו לבחור בין נאמנותו למדינה לבין אהבתו אליה.
  עם: שרון סטון, רופרט אוורט, ג'וליאן וודהאם, אן למבטון ומימי קוציק.
  ביים: מארק קנייבסקה ("בארץ אחרת", "כסף קל").
  16.4, שלישי בשעה 13:30, HD HOT Action

  ספיישל 'מה זאת אהבה?' ב-HOT DRAMA

  ג'ון היקר – Dear John
  שניים מהכוכבים העולים של הוליווד – אמנדה סיפריד וצ'אנינג טייטום מככבים בדרמה רומנטית מרגשת של לאסה הלסטרום השבדי, שהצליחה להזיז בזמנו את "אווטאר" ממקומו הראשון ברשימת שוברי הקופות. ג'ון טיירי הוא חייל אמריקאי המגיע הביתה לחופשה מהבסיס בו הוא מוצב בגרמניה ומתאהב בסטודנטית יפיפיה בשם סוואנה. כשג'ון נקרא שוב לדגל בעקבות מתקפת הטרור הגדולה של ה-11 בפטמבר 2001, אהבתם הגדולה עומדת למבחן.
  עם: אמנדה סיפריד, צ'אנינג טייטום, ריצ'ארד ג'נקינס, הנרי תומאס.
  בימוי: לאסה הלסטרום (ארה"ב, 2010).
  15.4, שני בשעה 22:00, HOT Drama HD

  ראש בעננים – Head In The Clouds
  גילדה בייסי חולקת את דירתה שבפריס עם סטודנט אירי ועם פליטה מספרד. כאשר מלחמת העולם השניה מתחילה, השלושה נקרעים עקב עדיפויות שונות בחיים.
  עם: שרליז ת'רון, פנלופה קרוז, סטיוארט טאונסנד.
  בימוי: ג'ון דיגן (אנגליה,קנדה, 2004).
  15.4, שני בשעה 01:30, HOT Drama HD

  להתאהב – Falling In Love
  במהלך קניות לחג המולד נתקלים פרנק ומולי זה בזו. המפגש האקראי עתיד לשנות את חייהם, כאשר ייפגשו שוב ברכבת בדרכם הביתה. הכימיה ניצתת והם נהנים לבלות יחד, למרות ששניהם נשואים ולפרנק יש שני ילדים קטנים.
  עם: רוברט דה נירו, מריל סטריפ, הארווי קייטל.
  בימוי: אולו גרוסבארד (ארה"ב, 1984).
  16.4, שלישי בשעה 11:00, HOT Drama HD

  ספיישל 'החנונים שולטים' ב- HOT FUN

  בתול בן 40 – The 40 Year Old Virgin
  קומדיה. במהלך משחק פוקר אנדי (סטיב קארל) פולט לחבריו את הסוד הגדול שלו שהוא עדיין בתול. מאותו הרגע החברים מדרבנים אותו בכל דרך אפשרית "לעשות את המעשה".
  עם: סטיב קארל, קתרין קינר, פול ראד, סת' רוגן.
  בימוי: ג'אד אפטו (ארה"ב, 2005).
  15.4, שני בשעה 20:05, HOT Fun HD

  יש לה את זה – She's all that בכורה
  מלך השכבה שננטש על ידי מלכת השכבה מתערב עם חברו הטוב שהוא יכול לקחת את אחת החנוניות של התיכון ולהפוך אותה לנערה שווה ביותר.
  עם: פרדי פרינז ג'וניור, רייצ'ל לי קוק, ג'ודי לין אוקיף.
  בימוי: רוברט איסקוב (ארה"ב, 1999).
  15.4, שני בשעה 22:00, HOT Fun HD

  נפוליאון דינמיט – Napoleon Dynamite
  נער מוזר בעיירה שכוחת אל באיידהו, שחי עם סבתו ואחיו החרמן ועוזר לחברו הטוב להיבחר לנשיאות מועצת התלמידים – משרה בה מחזיק המניאק של השכונה.
  עם: ג'ון הדר, אפרן רמירז, ג'ון גריס.
  בימוי: ג'ארד הס (ארה"ב, 2004).
  16.4, שלישי בשעה 14:45, HOT Fun HD

  שומר ראש במבצע – Drillbit Taylor
  קומדיה. בוב "דרילביט" טיילור הוא הומלס המסוגל ליהנות מהחיים ואפילו מצליח לחסוך קצת כסף להגשמת חלומו – מעבר לאלסקה. חלומו מתקרב למציאות כאשר שלושה חנונים שעולים לחטיבת הביניים שוכרים את שרותיו כשומר ראש שיגן עליהם מפני פילקינס – הבריון השכבתי. דרילביט יותר משמח לתת לילדים "טיפים", הן פיזיים והן מנטליים, כיצד להדוף את פילקינס. הבעיה צצה כשמסתבר כי דרילביט אינו בדיוק הלוחם חסר המעצורים שהילדים חשבו שיהיה.
  עם: אוון ווילסון, נייט הרטלי, ליסה למפנלי.
  בימוי: סטיבן בריל (ארה"ב 2008).
  16.4, שלישי בשעה 22:00, HOT Fun HD

  ספיישל 'סיפורים אמיתיים גדולים מהחיים' ב-HOT PRIME

  נפלאות התבונה – A Beautiful Mind
  סיפורו האמיתי של המתמטיקאי הגאון ג'ון פורבס נאש. בגיל צעיר, אחרי שכבר הספיק להגיע להישגים מדהימים בקריירה והיה על סף כוכבות בינלאומית – וזמן קצר אחרי שהתחתן עם אהבת חייו, התפרצה אצל נאש סכיזופרניה.
  עם: ראסל קרואו, ג'ניפר קונלי, אד האריס.
  בימוי: רון הווארד (ארה"ב, 2001).
  15.4, שני בשעה 22:00, HOT Prime

  עד קצה העולם – Into The Wild
  דרמה חזקה ועטורת שבחים המגוללת את סיפורו האמיתי של כריסטופר מקאנדלס, סטודנט מצטיין שסיים את הקולג' והחליט לתרום את כל חסכונותיו לצדקה ולצאת למסע לאלסקה, כדי לחיות בטבע.
  עם: אמיל הירש, וויליאם הארט, קריסטן סטיוארט.
  בימוי: שון פן (ארה"ב 2007).
  15.4, שני בשעה 00:15, HOT Prime

  פשע אמריקני – An American Crime
  דרמת מתח מתח מטרידה המבוססת על מקרה אמיתי, בכיכובה של קתרין קינר, שהיתה מועמדת על תפקידה לפרסי האמי וגלובוס הזהב. בפרברי אינדיאנפוליס בארה"ב של שנות ה-60, סילביה בת העשרה ואחותה ג'ני פיי הן בנותיהן של עובדי קרנבל נודד שמושארות לתקופה מסוימת בביתה של גרטרוד בניזוסקי, עקרת בית ואם חד-הורית שאמורה לטפל בהן תמורת תשלום. הקושי והלחץ הרב דוחפים את גרטרוד אל קצה שפיותה, והקורבנות המידיים הם שתי האחיות, שבמשך שלושה חודשים חוות את האימה והאכזריות של גרטרוד.
  עם: קתרין קינר, אלן פייג' ("ג'ונו") וג'יימס פרנקו.
  בימוי: טומי אוהייבר (ארה"ב 2007).
  16.4, שלישי בשעה 22:00, HOT Prime

  משידורי יום השואה בערוצי הסרטים

  חשבון נפש – Emotional Arithmetic בכורה
  דרמה מרגשת ועטורת כוכבים, בראשם סוזן סרנדון וגבריאל ביירן, העוסקת בזכרונות כואבים מתקופת השואה. מלאני ווינטרס (סרנדון) היא ניצולת שואה שחיה בחווה פסטורלית באזור קוויבק שבקנדה, יחד עם בנה ובעלה המבוגר, פרופסור שהיה המרצה שלה להיסטוריה. הבן לא יודע דבר על ימי ילדותה של אמו והיא דואגת להסתיר ממנו פרטים על עברה. מסתבר שבצעירותה, בימי מלחמת העולם השנייה, נשלחה מלאני למחנה המעצר בדראנסי שליד פריז, משם היתה אמורה להישלח יחד עם שאר היהודים למחנה אושוויץ. אלא שברית שכרתה עם שני גברים הצילה את חייה והותירה אותה בצרפת. כעת, באמצע שנות ה-80, מלאני נפגשת במפתיע עם השניים, אחד מהם משורר שהשתחרר זה עתה מגולאג רוסי, והזכרונות הטעונים צפים מחדש מעל פני השטח.
  עם: גבריאל ביירן, סוזן סרנדון, כריסטופר פלאמר, רוי דופואה ומקס פון סידוב.
  בימוי: פאולו ברזמן (קנדה 2007).
  7.4, ראשון בשעה 21:51, HOT Prime/Films

  הפסנתרן – The Pianist
  יצירת המופת של הבמאי רומן פולנסקי ("צ'יינטאון", "תינוקה של רוזמרי") זכתה בפרס דקל הזהב בפסטיבל קאן 2002 ובשלושה פרסי אוסקר (בימוי, תסריט ושחקן ראשי).
  הסרט מבוסס על ספרו האוטוביוגרפי של ולאדיסלב שפילמן, פסנתרן יהודי ששרד את זוועות השואה וגטו ורשה, במהלך מלחה"ע השנייה. פולנסקי מטפל לראשונה בזיכרונותיו האישיים כילד יהודי שאיבד את אימו בזמן השואה, דרך סיפורו של שפילמן הצעיר והמוכשר ששרד בגטו באמצעות נגינתו. לאחר שהצליח לחמוק ממחנות המוות, נאלץ שפילמן לחיות בסתר, תוך מעבר ממחבוא למחבוא. קצין גרמני ששומע באקראי את שפילמן מנגן בפסנתר, בדירה הרוסה שבה מצא מסתור, מסייע לו לשרוד בימים האחרונים של המלחמה.
  עם: אדריאן ברודי, אד סטופארד, פרנק פינליי, מורין ליפמן ואמיליה פוקס.
  בימוי: רומן פולנסקי (צרפת, 2002).
  7.4, ראשון בשעה 20:58, HOT Gold HD/Action HD/Drama HD/Fun HD

  אזור אפור – Grey Zone
  טים בלייק נלסון כותב, משחק ומביים בדרמה על פי ספרו של מיקלוש ניזלי. הסרט עוקב אחר קבוצה של אסירים באושוויץ המשתייכים ל"סודור-קומנדוס", קבוצה של אסירים שתפקידם היה להביא את היהודים האחרים לתאי הגזים ולהיפטר מגופותיהם. בתמורה הם זכו ליותר מזון וזמן, עד שיהרגו גם אותם. לתדהמתם, יום אחד הם מגלים ילדה בת 14 ששרדה את תאי הגזים. היא הופכת לישועתם והאסירים מחליטים להציל אותה בכל מחיר.
  עם: דייוויד ארקט, סטיב בושמי, הארווי קייטל, מירה סורבינו, נטשה ליון ושירלי ברנר.
  בימוי: טים בלייק נלסון (ארה"ב, 2001).
  7.4, ראשון בשעה 23:21, HOT Gold HD/Action HD/Drama HD/Fun HD

  בכורות נוספות באפריל

  פרק 27 – Chapter 27 בכורה
  דרמה מטלטלת על חייו של הרוצח של ג'ון לנון. ב-8 בדצמבר 1980 זעזע מארק צ'אפמן את העולם כשרצח את חבר הביטלס ג'ון לנון מחוץ לבניין מגוריו בניו-יורק. הסרט עוקב אחר המניעים של צ'אפמן הנקרע בין אהבתו ויראת הכבוד לאישיותו של לנון, ורצונו להרוג את האליל כדי לזכות במוניטין לעצמו. הסיפור מציג את קריסתו המנטלית של צ'אפמן, שמוצגת באמצעות האובססיה שלו לספרו של ג'יי. די. סאלינגר, "התפסן בשדה השיפון".
  עם: ג'ארד לטו, לינדסי לוהן, צ'אק קופר
  בימוי: ג'יי.פי. שייפר (ארה"ב, 2007).
  1.4, שני בשעה 11:10, HD HOT Drama

  המכונאי – The Mechanic בכורה
  ג'ייסון סטיית'אם מככב ברימייק עדכני וסוחף למותחן הפעולה של צ'ארלס ברונסון מתחילת הסבנטיז. ארתור בישופ הוא "המכונאי" – מתנקש מקצועי עם כשרון מיוחד לחסל את מי שצריך באופן נקי לחלוטין, כך שזירת הרצח נראית כמו תאונה. העניינים מסתבכים כשאשר דין, המעסיק המסתורי של ארתור, שולח אותו למשימה שבה עליו לחסל את הארי, המנטור המבוגר שלו שמרותק לכיסא גלגלים, לאחר שהוא חושד בו בבגידה בארגון. "המכונאי" אינו מהסס ומבצע גם את המשימה הקשה הזו ללא דופי. אלא שאז צצים בקרבו רגשות אשם וכאשר בנו הזועם של הארי מבקש ממנו לאמן אותו להיות רוצח שכיר כדי שיוכל לנקום את מות אביו, ארתור מסכים. אט אט הבן של הארי הופך אף הוא למתנקש מקצועי עשוי ללא חת, אשר אינו יודע כי מי שמאמן אותו הוא בעצם מי שהוא מחפש כדי לנקום את רצח אביו.
  עם: ג'ייסון סטיית'אם, בן פוסטר, דונלד סאתרלנד וטוני גולדווין.
  בימוי: סיימון ווסט (ארה"ב, 2011).
  01.4, שני בשעה 20:25,HD HOT Action

  בלתי נשכחים – The Expendables בכורה
  מותחן פעולה עתיר פיצוצים וכוכבי אקשן גדולים, ביניהם סילבסטר סטאלון, ברוס וויליס, ג'ייסון סטיית'אם ודולף לאנדגרן. ברני רוס הוא מנהיג חוליה אמיצה של שכירי חרב, שנשכרים ע"י גורמי ממשלה אפלים כדי לבצע משימות שאחרים אינם רוצים לבצע. הפעם, הקבוצה נשלחת ע"י סוכן סי.איי.איי מסתורי לחסל דיקטטור רצחני ומסוכן, ששולט באי דרום אמריקאי בעזרת סוכן לשעבר.
  ברני ושכיר חרב נוסף יוצאים למשימת גישוש באי, שממנה הם בקושי מצליחים לחזור בחיים, אך פוגשים במהלכה לוחמת חופש שרוצה לסייע להם. כעת הם מבינים כי עליהם לארגן את מיטב כוחותיהם כדי לשוב לאי ולבצע את המשימה הנועזת בהצלחה.
  עם: סילבסטר סטאלון, ברוס וויליס, ג'ייסון סטיית'אם, דולף לאנדגרן, ג'ט לי, מיקי רורק ואריק רוברטס.
  בימוי: סילבסטר סטאלון (ארה"ב 2010).
  01.4, שני בשעה 22:00,HD HOT Action

  THX 1138 בכורה
  סרטו הארוך הראשון של ג'ורג' לוקאס ("מלחמת הכוכבים") כבמאי וכתסריטאי, הוא דרמת מדע בדיוני המתרחשת במאה ה-25. כאשר החברה שמתקיימת מתחת לפני כדור הארץ אוסרת על קיום יחסי מין ומשתמשת בסמים כדי לשלוט בבני האדם – כולם זהים במראם החיצוני ודמויי רובוט – גבר בשם THX 1138 מפסיק לקחת את הסמים, שמונעים ממנו לחוש רגשות וסימפטיה ליצורים חיים אחרים, ומכניס להריון אישה בשם LUH 3417. השניים נתפסים ומושלכים לבית סוהר, שם הם פוגשים מורד נוסף ויחד עמו מתכננים לברוח מהעולם העתידני והאיום שבו הם לכודים.
  עם: רוברט דובאל, דונלד פלזנס, סיד הייג, איאן וולף, דון פדרו קולי ומרשל אפרון.
  בימוי: ג'ורג' לוקאס (ארה"ב, 1971).
  4.4, חמישי בשעה 22:00, HOT Prime

  להוריד את ננסי – Downloading Nancy בכורה
  דרמת מתח פסיכולוגית יוצאת דופן שהוקרנה בסאנדנס וזכתה בשבחים. ננסי היא עקרת בית דיכאונית ובעלת נטיות מזוכיסטיות, שסובלת מחיי נישואין נטולי אהבה. היא מתוסכלת מכך שבעלה אינו מקדיש לה תשומת לב ומכך שהפסיכיאטרית שלה אינה מצליחה לעזור לה, ובורחת לעולם האינטרנט כדי לחפש מפלט. כשהיא מחליטה לגמור עם הסיפור ולהתאבד, היא מבקשת מלואיס, בחור שהכירה ברשת, לשים קץ לחייה. אולם כאשר ננסי פוגשת את מי שאמור לחסל אותה, השניים מתאהבים במפתיע ומתחילים לנהל מערכת יחסים מורכבת של אהבה כפייתית, במסגרתה ננסי מוצאת פורקן לדחפים המזוכיסטים שלה. העניינים מסתבכים עוד יותר כאשר בעלה של ננסי שמחפש אחריה חוזר לתמונה.
  עם: מריה בלו ("היסטוריה של אלימות"), ג'ייסון פטריק, רופוס סיוול, איימי ברנמן ומייקל ניקוויסט.
  בימוי: יוהאן רנק (ארה"ב, 2008).
  6.4, שבת בשעה 18:10, HOT Drama HD

  השליח – The Courier בכורה
  מותחן פעולה בכיכובו של מיקי רורק שביים האני אבו אסעד ("גן עדן עכשיו"), על שליח מיומן שנשלח למשימות מיוחדות. כאשר סוכן FBI מסתורי מטיל עליו משימה להעביר מזוודה לחבר בארגון פשע מסוכן, מתברר לו שהפושע שעליו לאתר אינו נמצא ושכעת כולם רודפים אחריו ורוצים לחסלו – כולל אנשים מהעולם התחתון ושוטרים מושחתים.
  עם: מיקי רורק, ג'פרי דין מורגן, טיל שווייגר ("ממזרים חסרי כבוד") ולילי טיילור.
  בימוי: האני אבו אסעד (ארה"ב, 2012).
  6.4, ראשון בשעה 22:00, HOT Action HD

  בלייז – Blaze בכורה
  פול ניומן האגדי מגלם את ארל לונג, המושל הכריזמטי של לואיזיאנה בארה"ב של שנות ה-40 וה-50. ארל נוהג לבקר במועדוני חשפנות מבלי להתבייש בזאת, הוא מתאהב בחשפנית צעירה בשם בלייז (לוליטה דווידוביץ') והם עוברים לגור יחדיו. יריביו הפוליטיים של ארל משתמשים בעובדה זו כנגדו אישית וכנגד מצעו הפוליטי אשר תומך בזכויות לשחורים. האם ארל יצליח לשמור גם על בלייז וגם על השליטה בלואיזיאנה כמושל?
  עם: פול ניומן, לוליטה דווידוביץ', ג'רי הרדין.
  בימוי: רון שלטון (ארה"ב, 1989).
  11.4, חמישי בשעה 22:00, HOT Prime

  חג המולד של בטהובן – Beethoven's Christmas Adventure בכורה
  קומדיה נוספת לכל המשפחה על הרפתקאות בטהובן, הכלב המוכר והמוכשר. שדון חג המולד עף בטעות עם המזחלה של סנטה קלאוס, מתרסק בעיירה קטנה ושק המתנות הקסום של סנטה הולך לאיבוד. בטהובן חייב לחלץ את השדון, לאתר ולקחת חזרה את שק המתנות מנוכלים והכי חשוב להחזיר לסנטה את המזחלת שלו בזמן כדי להציל את חג המולד.
  עם: קייל מאסיי, קים רהודס, ג'ון קליז
  ביימו: ג'ון פוטץ' (ארה"ב, 2011).
  13.4, שבת בשעה 12:30, HOT Fun HD

  כח תקיפה – Attack Force בכורה
  אקשן בכיכובו של סטיבן סיגל, שבו הוא מגלם מפקד של כוח משימה אשר כל פקודיו נהרגים במהלך התקפה. לאחר האירוע הטראומטי, לוקח על עצמו מפקד הכוח לנסות ולפענח כיצד קרה הדבר. חקירתו מובילה אותו לעימות חזיתי עם סוחר סמים פסיכופט, שממומן בסתר על ידי אגף בצבא ארה"ב. מהר מאוד מוצא עצמו מפקד הכוח תחת מתקפה של גורמים בצבא ארה"ב.
  עם: סטיבן סיגל, ליסה לאבבראנד, דיוויד קנדי, דני ווב.
  בימוי: מייקל קוש (ארה"ב, 2006).
  13.4 שבת בשעה 22:00, HOT Action HD

  אזור הדמדומים: הסרט – Twilight Zone – The Movie בכורה
  עיבוד קולנועי לסדרת הטלוויזיה הקלאסית והמשובחת, המביא ארבעה סיפורים שביימו ארבעה קולנוענים מוערכים: סטיבן שפילברג, ג'ון לנדיס, ג'ו דנטה וג'ורג' מילר. בסיפור הראשון, גבר גזען לומד לקח אכזרי כשהוא נשלח לחוות על בשרו את חייהם של קורבנ ות גזענות; השני מספר על בית אבות שחלק מיושביו הופכים במפתיע לצעירים, כתוצאה מביקור של איש מוזר; בשלישי אשה מתיידדת עם ילד המתגלה כפרחח מרושע ובעל כוחות על-טבעיים; והרביעי עוסק בגבר המפחד מטיסות, שרואה יצור משונה על כנף המטוס במהלך הטיסה.
  עם: דן אקרויד, אלברט ברוקס, ויק מורו.
  18.4, חמישי בשעה 22:00, HOT Prime

  חג שמח – Merry Christmas בכורה
  דרמת מלחמה נוגעת ללב שהיתה מועמדת לפרס האוסקר לסרט הזר הטוב ביותר. בערב חג המולד המתקיים בעיצומה של מלחמת העולם הראשונה, מתאחדים חיילים אויבים מצבאות גרמניה, סקוטלנד וצרפת ומחליטים להכריז על הפסקת אש למשך יום אחד של החג. תוך כדי ההפוגה מהקרבות הקשים בחזית הצרפתית-גרמנית, החיילים היריבים לומדים להכיר אחד את השני, תוך כדי שהם מחליפים חוויות מחייהם האישיים בימים שלפני המלחמה העקובה מדם.
  עם: בנו פורמן, דיאן קרוגר, גיום קאנה, דניהל ברוהל, דני בון, גארי לואיס ומישל סרו.
  בימוי: כריסטיאן קריון ("הסנונית שמבשרת את בוא האביב") (צרפת, 2005).
  25.4, חמישי בשעה 22:00, HOT Prime

  טיסת הזעם – Flight Of Fury בכורה
  מותחן פעולה בכיכובו של סטיבן סיגל, שהשתתף גם בכתיבת התסריט. אחרי שברח ממתקן כליאה, ג'ון (סיגל) נתפס ומוצעת לו עסקה שבה הוא יהיה אדם חופשי אם יצליח להשיב חמקן בעל יכולות להשמיד את כדור הארץ. לג'ון מצטרפים שני סוכנים הנאמנים לו ויחד הם יוצאים למשימה להחזיר את החמקן שנגנב על ידי מורדים אכזריים ובראשם מנהיגתם, אליאנה, שמעוניינת להשתמש בחמקן כדי להטיל פצצה ביולוגית.
  עם: סטיבן סיגל, סיירה פייטון, מארק בזלי.
  בימוי: מייקל קוייש (ארה"ב, 2007).
  27.4, שבת בשעה 22:00,HD HOT Action

 • איך אתה לא מתבייש לשאול שאלה כזו כשיש לך שם משפחה כזה? (:

  מומלץ תמיד להיעזר בתגים (במקרה הזה: הודעות לעיתונות).
  http://tvyaddo.com/2013/03/april-2013-yes/

© עידו ישעיהו