בנות 2.06: בנים

ספוילר "בנות" 2.06

חוסר האחידות ברמה של הפרקים בסדרה הזאת הוא מדהים. קשה להאמין שרק שבוע שעבר הייתי מוכן לוותר על הסדרה הזאת, רק כדי לקבל השבוע את הפרק הכי טוב ש"בנות" ניפקה עד עכשיו.

פתאום אני מוצא את עצמי מחבב את האנה שוב ולא חושב שהיא אחת הדמויות הגרועות ביותר שאי פעם הופיעו על מסך הטלוויזיה. לינה דנהם ממשיכה להשתפר כשחקנית והיא הייתה פשוט מצויינת בפרק האחרון. מרני נמצאת על הסף של להתחיל להפוך לבלתי נסבלת, אם זו הכוונה של התסריטאים אז הם עושים עבודה טובה. אדם חזר וכרגיל לא אכזב. אני פשוט אוהב את הדמות המוזרה, הביזארית וההפכפכה הזאת. אדם דרייבר משחק את הדמות הזאת בצורה כל כך משכנעת ואני מוכן לקבל כל דבר שדמותו עושה.

הכוכב של הפרק היה כמובן ריי. מדמות משנית ולא ממש מעניינת בעונה שעברה, הוא הפך לדמות שאני הכי מרותק לראות מה יקרה איתה אחרי הפרק הזה. אני לא זוכר את הפעם האחרונה בה צפיתי בדמות שכל כך מודעת למגרעות וללוזריות של עצמה מבלי להיות דמות בלתי נסבלת. המסע שלו עם אדם לסטטן איילנד היה רצף האירועים הכי טוב בסדרה עד כה. הניגודיות הקוטבית ביניהם לא הפריעה להם להתחבר מהר מאוד, אבל הצורך של ריי לדבר ולדבר לנתח כל דבר שוב פעם פגע בו. ואחרי יום שלם בו הוא מנסה לעשות מעשה טוב רק כדי לקבל בעיטות חוזרות ונשנות מהיקום, הוא נשבר באחת מן הסצנות המכמירות לב והעצובות ביותר שראיתי בזמן האחרון.

Tags:
© עידו ישעיהו