אקס פקטור 2: תוצאות #6

פורסם ע"י ‏איימס‏
בתאריך 08/12/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר תוצאות

תודה לאל, וברוך שפטרנו, סיסי פריי הודחה מהתחרות, בערך שבעה שבועות מאוחר מדי.
http://youtu.be/scAlZjXcZJ8

בכך גם הובטח שדמי, השופטת הכי גרועה בהיסטוריה של העולם, לא תזכה בעונה. בהתחשב בנקודת המוצא שלה- סיסי, ג'נל ו-ווילי ג'ונס (היחיד שהיה יכול לתת פייט לטייט בגזרת הקאנטרי, שכזכור מעולם לא עלה להצבעת הקהל) – זה די מפתיע (אני לא מחשיבה את סיסי כמישהי שחיזקה את פוטנציאל הזכיה של דמי). נכון שהקהל עשוי להיות לא צפוי, אבל דמי לא בדיוק עזרה למתמודדים שלה להצליח, ועד שהם למדו לעשות מה שבראש שלהם (עם פייג' בשבוע שעבר), כבר היה מאוחר מדי.

משנפטרנו מהמבוגרים הצעירים, בתחתית, ללא כל הפתעה, דאימונד ו-Fifth harmony.

בין לבין מפציעה מלאני אמארו, זוכת העונה הראשונה, עם שיר חדש ובלי המבטא המומצא שהיא אימצה באמצע העונה שעברה.

Fifth Harmony הופיעו ראשונות, בביצוע ל-Anytime you need a friend של מריה קארי. ביצוע נחמד, אבל בואו נגיד שאני לא אמות מצער אם אחת מהן תודח (למעשה, לא ממש אכפת לי מה קורה בתוכנית הזו. גם אם היום קרלי וטייט היו בתחתית לא היה אכפת לי, וזאת לעומת צעקות השבר שלי כששני הפייבוריטים היו בתחתית באקס פקטור הבריטית, שהגמר שלה מתחיל הערב).

http://youtu.be/_bQDcDRCex4

אחריהן עולה דיימונד, שכבר די ברור שתודח.

אכן מדיחים את דיימונד. אף אחד לא מסביר על מה מבוססת ההצבעה שלו, אבל כאמור, אני די מנותקת רגשית, אז לא כזה מזיז לי.

לבסוף, הדירוג נחשף. ההפתעה הגדולה לכאורה היא שטייט חזר למקום הראשון, אבל כנראה שזה פשוט כי הוא קיבל ביקורות בינוניות אתמול, ומעריציו הצביעו בהמוניהם. זה גם מלמד שהמצביעים של טייט יודעים להפעיל טלפון אבל לא מחשב, ולכן מספר הצפיות הנמוך בו ביוטיוב (ואולי קרלי הופצה בצורה ויראלית – הילדה בת ה-13 עם הקול הגדול). בכל מקרה, אני מאמינה שטייט וקרלי רחוק מעל השאר בצמרת, ושהם יהיו השניים בגמר. Fifth Harmony תודחנה בשבוע הבא. תיאורטית יכולה להיות הפתעה והדחה של Emblem3, אבל אני בספק, בעיקר משום שאני לא חושבת שסיימון הצליח לגרום לנו באמת לחבב את fifth harmony, ו-emblem3 אהודים יותר (בטח בקרב בחורות צעירות). בואו נגיד שאם קרלי או טייט יודחו בשבוע הבא, זה יהיה נטו בגלל שנתוני ההצבעות נחשפו, ואנשים יעדיפו להצביע למי שהם לכאורה בסכנה. אז השאלה היחידה שנשארה היא מי ינצח – קרלי או טייט. אני מהמרת על טייט, שבחיים לא הייתי מהמרת עליו בתחילת העונה (כן הייתי מהמרת על קרלי בתור המנצחת).

בכל מקרה, בצד החיובי, העונה נגמרת בעוד שבועיים. איזו התחלה מבטיחה ואיזה סוף מעפן. אני מאשימה את בריטני.

תגיות:
© עידו ישעיהו