אקס פקטור 2: תוצאות חצי הגמר

ספוילר תוצאות

השאלה המעניינת ביותר היא: איך ימלאו תוכנית של 43 דקות עם מודח יחיד (זהות המודח לא כזו מעניינת)?

בהפקת אקס פקטור מתכוונים למתוח את המתח עד לרגע האחרון, כאשר התוצאות נחשפות לאורך כל הערב, עם ההופעות בין לבין. הבעיה היא שהחליטו לחשוף שFifth harmony עברו הלאה כבר בהתחלה. כל מי שצפה בתוכנית בשבועות האחרונים, יודע ש-Fifth harmony אולי בסכנה, אבל Emblem3 לא הרבה אחריהן, וטייט וקרלי בטוחים בטופ. אז צווחות השמחה של הבנות, השמחה של סיימון והחיבוקים עם Emblem3 עצמם, לא נראים כל כך טוב מהצד. הדבר ההגיוני לעשות היה להשאיר את שתי הלהקות אחרונות, אחרי שטייט וקרלי יקירי הקהל עברו הלאה.

במקום זה, משאירים את קרלי אחרונה יחד עם Emblem3, והצפוי קורה כאשר Emblem3 מודחים. אני מרוצה מהתוצאה הזו, הגמר יהיה מהנה יותר בשבילי כך, אבל באסה בשביל הבנים, שלא היו יכולים לעשות יותר, גם אם היו מנסים.
http://www.youtube.com/watch?v=qoKJ-6H15VE

בין לבין הופיע ברונו מארס, שלא ממש הכרתי עד שהוא התארח בסנ"ל לפני כמה שבועות, בתוכנית נהדרת. השיא של התוכנית היה במערכון די דבילי (הפסקת חשמל במשרדי פנדורה גורמים לכל המוסיקה להעלם), שהיה תירוץ מעולה לחיקויי זמרים של מארס. מכיוון שהמערכרון (כמובן) הוסר מיוטיוב, אני נאלצת לשלוח אתכם לקישור חיצוני. הנה המערכון (מומלץ! שימו לב שהמערכון המעולה הושמט מגרסת הפרק ששודרה בכן).

בשבוע הבא: הגמר!

© עידו ישעיהו