הגיהנום קפא

פורסם ע"י ‏יערה‏
בתאריך 30/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "הישרדות: פיליפינים" 25.11

המכירה הפומבית היתה מאוד נחמדה, ובניגוד לעונות קודמות כולם זכו לאכול ואף אחד לא קיבל מנה מבאסת. קרטר עשה את המעשה הנכון ולקח אוכל עבור השבט במקום מנה לעצמו, וגם הזכיר לצופים שהוא קיים. בחיי ששכחתי ממנו כמה וכמה פעמים במהלך הפרק. "איך דניס קיבלה שלושה קולות? אה, נכון! יש את קרטר". לפחות אני כבר זוכרת את השם שלו, אז זו גם התקדמות.

אבי מריה שמרה את כל הכסף שלה לטובת עזרה באתגר ההדחה, וזאת היתה חתיכת עזרה. לא ברור לי אם מלקולם קנה בכלל את כל ה"יש לי פסלון רביעי, חבוב, אז תיערך בהתאם", אבל מעניין לראות שפרובסט זרם איתה באתגר עם קריעת הרמז הדרמטית והערת "יש לרמז חלק שני מסתורי וקסום שאותו לא אחלוק עימכם כרגע". אבי הפליאה בכישורי התרת הקשרים שלה וזכתה בשרשרת החסינות. גם הצופים זכו בכך שיוכלו לראות אותה עוד פרק אחד לפחות בו היא תמשיך להתעלם לחלוטין מהאספקט החברתי במשחק ולהמאיס את עצמה על עוד מתמודדים שלעולם לא ירצו לתת לה מיליון דולר. You go, girl.

ליסה, כהרגלה, דופקת לעצמה את המשחק בעיניים פקוחות ומודעות מלאה כאילו שהיא פשוט לא יכולה לשלוט בעצמה, ושולחת את פנר הנדהם והכועס 'להפעיל את הקסם שלו' על חברי השבט כדי למנוע את הדחתו. לטובתו ייאמר שהוא עשה עבודה מצויינת והעלה כמה טיעונים טובים לגבי הכדאיות של ברית איתו על חשבון מלקולם ודניס. היה מבאס לראות אותו מועף. אין ספק שהוא אסטרטג מצוין ועזיבתו השאירה ואקום בתחום. כרגע אין לי שום פייבוריט לניצחון. גם התמיכה שלי בדניס ומלקולם ירדה מאוד בפרקים האחרונים. איזה מצחיק זה יהיה אם בסוף קרטר יינצח?

תגיות:
© עידו ישעיהו