יבבנים הם נודניקים

פורסם ע"י ‏יערה‏
בתאריך 22/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "הישרדות: פיליפינים" 25.10

עוד חבר בשלישיית הקוטרים הועף למושבעים. כמובן שההתמקדות הפרק הייתה בעיקר על אבי, הפסיכית הברזילאית הקטנה. כנראה הפערים התרבותיים בין ברזיל לארה"ב גדולים ממה שדמיינתי לעצמי, כי רק הפרק מתחוור לאבי שהיא לא האדם האהוד ביותר בשבט, בלשון המעטה. אין בי אהדה רבה לאנשים שנעלבים מהר ומעליבים מהר, אז כל הדרמה בסוף לא נגעה במיוחד ללבי, בייחוד כשראינו כבר מתחילת העונה שהדעה היחידה המקובלת על אבי היא הדעה של אבי עצמה, וכל ניסיון להסביר לה איך היא נראית מהצד התקבלו על ידה בסתימת פיות ותגובות פרנואידיות משהו (את פסיכולוגית! את מתחמנת את כולם לשנוא אותי עוד יותר ע"י זה שאת מכירה את מסתורי התודעה האנושית!). הקיצר – אני מקווה שבפרק הבא היא כבר תעוף, ויפה שעה אחת קודם.

מאוד מוזר לי שמלקולם בחר שלא להשתמש בפסלון החסינות, לאור השיחה שראינו בין סקופין ופיט. אבל מי יודע? למיטב ידיעתנו יכול להיות בכלל שסקופין בא למלקולם ואמר 'תקשיב, פיט חושב שאני מצביע נגדך. אל תדאג, אין מצב שזה קורה, אני ממשיך עם התוכנית המקורית' והעורכים בחרו שלא להראות את זה. מעניין גם שלסקופין היה ברור שמלקולם ודניס יהיו צמד-חמד עד הסוף. מאז המיזוג לא זכור לי שהייתה הבהרה כזו, אבל אולי לשניהם זה היה מאוד ברור ולא היה צורך לחזק מול המצלמה את הברית בין שניהם.

פנר נראה השבוע חסר השפעה יותר מתמיד, אבל לא מפריע לי בכלל שהרביעייה הסופית תורכב ממלקולם, דניס, סקופין וליסה. אגב, זו רק אני או שנראה כאילו ליסה מקבלת את עריכת השורד המנצח?

תגיות:
© עידו ישעיהו