לזלי נגד אפריל

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 17/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "מחלקת גנים ונוף" 5.07

אין לי הרבה לומר על הפרק בכללותו, שהיה מתוק ומצחיק כתמיד. חזרתו לשגרה של בן נדמתה הגיונית ומחממת לב, הציוות שלו אל טום הוא תמיד מכרה זהב, והסיפור של לזלי נגד אפריל היה חמוד ביותר.

מה שכן יש לי לומר זה שהטיזר שלפני הפתיח – הפגישה של לזלי עם ג'ו ביידן, שעל תשוקתה כלפיו הצהירה מספר פעמים בעבר (גבר החלומות לדידה אוחז במוחו של ג'ורג' קלוני בגופו של ג'ו ביידן) – היה כביר. "My name just came out of your mouth" הוא כנראה המשפט שהכי אהבתי, כה מתקבל על הדעת וכה מצחיק, אבל הקטע כולו היה היסטרי ועמוס בפרצי צחוק רמים. המשחק של איימי פוהלר היה גדול, והתגובות מאחור של בן, אימתו הולכת וגדלה עם המגעים והאשליות המשתלטות על ארוסתו, היו מעולות. יש לציין שהמשחק של ג'ו ביידן לגמרי עמד בסטנדרטים של שני עמיתיו המקצועיים לסצינה.

ידעתי על ההתארחות שלו מראש, היח"צ שלהם התחיל לפמפם אותה יום אחרי הבחירות (הם היו חייבים לחכות למרות שצילמו את הסצינה כבר ביולי, אחרת החוק היה מאלץ אותם לתת זמן מסך זהה ליריבו הפוליטי, פול ראיין), ובכל זאת דבר לא נגרע ממצוינות הקטע. איימי פוהלר אמרה על הסצינה: "לפגוש את סגן הנשיא ג'ו ביידן היה עונג עבורי ועבור לזלי. הוא התנהג באופן ספורטיבי ומאלתר נהדר. סגן הנשיא שמר על קור הרוח שלו בזמן שאני מטרידה אותו וחודרת למרחב הפרטי שלו. אומת 'מחלקת גנים ונוף' תהיה לנצח אסירת תודה". ג'ו ביידן עצמו כתב על כך בטוויטר: "כל המשפחה שלי אוהבת את הסדרה, ונהניתי מאוד לעשות את זה".

© עידו ישעיהו