אני אעוף רחוק

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "הומלנד" 2.08?

תגיות:
 • miss bojarsky

  זה מדהים איך הרגשות שלי כלפי ברודי משתנים בהתאם לרגשות של קרי כלפיו – כשהיא נגדו וכועסת עליו, אני נגדו וכועסת עליו וכשהיא אוהבת אותו ודואגת לו, אני טוב, לא אוהבת, אבל מחבבת אותו ודואגת לו. הכימיה ביניהם היא משהו משהו.
  זה היה אבו נזיר בסוף, כן?

  • מיכאל גינזבורג

   יאפ ויאפ…

 • Kibrulit

  נראה שזה הולך להיות קארי נגד אבו-חנזיר. ואני לא בטוחה לגמרי שהוא יעדיף את הבלונדינית החכמה על פני דמות האב המשופמת. נראה לחנזיר יש הרבה השפעה עליו. 
  ההאזנה לגניחות של קארי גרמה לי לחשוב על פרשת פטראוס…אז זה מה שהם עושים ב-CIA?

  • חה, גם אני חשבתי על פטראוס במהלך הצפייה, לא מעט בזכות הבדיחה ב"עדכון סופ"ש" ב-SNL האחרון על כך שהפרשה הזו גורמת להתרחשויות המופרכות ב"הומלנד" להיראות פתאום הרבה יותר סבירות. המצחיק הוא שזה נכון.

 • תתש

   המערכון ב-SNL הרס לי את הסדרה. הקטע שסול אומר שקרי יודעת מה היא עושה על רקע גניחותיהן הרמות של קרי וברודי אשכרה נראה כמו קטע ממערכון של SNL. נשבע לכם שלשבריר שניה ציפיתי לראות את דיינה נכנסת לפריים בחמ"ל וקוראת: "Dad? Dad?"

 • פרק אחד הטובים בסדרה לדעתי. היה ממש מותח שם החצי שעה האחרונה. כבר חשבתי על האפשרות האם הולכים לפוצץ את ברודי שם ביער. אבל אז הגיע אבו נזיר, שונה לחלוטין מהפעם הקודמת שראינו אותו.
  את קרי אני מתקשה להבין. קלייר דיינס משחקת אותה מצוין אבל הדמות עצמה אמרו לנו מההתחלה בעצם שהיא מתוסבכת, אבל לגבי ברודי קשה להבין את התפיסה שלה בעצם. היא יודעת מה הבנאדם הזה עשה והיא ממשיכה לגבות ולהגן עליו. אין ספק שהוא נקודת האכילס בקריירה שלה ומה שהכשיל אותה. בכל הקשור לברודי היא לא חושבת בהיגיון. מסקרן מאוד מה שהולך להיות שם אחרי הפרק הגדול הזה.

© עידו ישעיהו