ארגנטינה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 19/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "דקסטר" 7.08?

תגיות:
 • miss bojarsky

  אוח, נו. למה? למה? בשביל מה זה טוב? רק שבוע שעבר כתבתי בפייסבוק שאני מודה שהעונה הזו לא רעה, אז הם היו חייבים ללכת ולהרוס אותה עם הקשקוש הזה של דב מאוהבת בדקסטר שוב? חוץ מזה היה פרק סבבה, אבל זה די הרס אותו. זה כבר לא מעורר בי בחילה כמו בעונה הקודמת אבל עדיין, מיותר לגמרי. אני כבר רואה איך דקס יצטרך בסוף לבחור בין להציל את האנה ולהציל את דב והוא יבחר בדב ויהרוג את האנה.

  מיקה, עכשיו זה רשמי – ויקטור היה המאהב של אייזק.
  ויש לי הרגשה שהדם של מה שמו שהרגו על הסירה של דקסטר בכל זאת יסבך אותו.

  • Mika Gill

    כן, בשניה שהם נכנסו לבר ההוא זה היה ברור.
   חבל, זו האופציה הפחות עדיפה בעיני. מה גם שחסר לי הסבר לגבי למה היתה לו אובססיה עם חשפניות. כלומר, לאור זה שהוא הומו.

   לגבי הדם של לואיס על הסירה – אני לא ממש מבינה איך זה יכול לסבך את דקסטר. הוא ניקה את הדם הרי, ודקסטר טוב בלנקות דם. מנגד, אולי יש שם אבטחה ולגוורטה תיקח את סרטי האבטחה?
   האל יודע.ובעניין דב – ללא ספק. בעעה.

   • איזו אובססיה עם חשפניות? רגע, את מתכוונת לויקטור?

  • מיכאל גינזבורג

   מסכים. וחייבים לתת קרדיט ללה גווארטה על הגילוי. 

 • תתש

  הם היו חייבים להתייחס לזה שדב מאוהבת (או הייתה מאוהבת) בדקסטר אחרי כל
  הזמן שהם הציגו את זה בעונה הקודמת. בינתיים לפחות זה נראה שהם מטפלים בזה
  בצורה טובה אז אין לי כל כך בעיה עם זה.

  לא נראה לי שהדם של לואיס יהיה מה שיתן ללאגוורטה אישוש לחשדותיה. מספיק שהיא תעקוב אחריו שבוע כדי לראות שהוא הביי הרבור בוצ'ר. עוד דבר שיתן ללאגוורטה אישוש לחשדותיה זה שאלה אגבית לקווין אם הוא אי פעם שם לב למשהו מוזר/חשוד אצל דקסטר.
   

  • מיכאל גינזבורג

   אני מניח שהיא לא תחלוק את המידע עם דברה "הספקנית",
   פשוט יום אחד תיכנס למטה המשטרה של מיאמי עם ראיות וגיבוי ותאזוק את דקס.
   לא להספיד אותה מהר מדי. 

  • miss bojarsky

    לא, הם לא היו חייבים. אפשר היה לשכוח מהאפיזודה המביכה הזו ולקבור אותה בעונה שש. ואני לא סומכת עליהם בכלל שהם לא ימשיכו עם הלאה עד לרומן ביניהם.

 • בררר! מוטב היה אם היו מוותרים על הסצנה המביכה עד כאב הזו שבה דברה מתוודה על אהבתה. פיכס.  לדעתי אין מצב שימשיכו עם זה לרומן, זה דוחה מדי, שערורייתי מדי ודקסטר גם ככה מעדיף בלונדיניות.
  אני שמחה שבסוף אייזק וויקטור היו מאהבים, זה יותר מעניין ככה והסצנה שלו עם דקסטר בבר היתה מעולה.
  קשה לי עם האנה. מילא שהוא לא הורג אותה, אבל להיות איתה בקשר?
  אין ספק שהוא יצטרך לבחור בסוף בינה לבין דב.
  אם אחרי מלחמת העולם השניה זה לא היה ברור, עכשיו זה רשמי: ארנטינה היא המקום אליו רוצחים מזדקנים הולכים כדי למות.

 • Saturn

  פרק טוב כאשר השיחות של דקסטר עם דב ועם אייזק בלטו במיוחד. מאחר ואי אפשר להתעלם מדב והרגשותיה כלפי דקס הביצוע היה טוב עם משחק מצויין של דב. וכמובן המשפט 'אתה רוצח סדרתי ואני יותר מתוסבכת ממך'.

  אסטור וקודי!

  לא הבנתי מה לה-גוורטה עשתה? על איזה slip דובר ונשארו לדקס 8 חודשים לחכירה (של הסירה?) לפני שעבר (עבר סירה, דירה או מעגן?). התבלבלתי שם.

 • i/s

  זה כמעט תמיד עדיף כשסדרה לא הולכת לכיוונים שציפית שהיא תלך אליהם, אני מניח, אבל אני חייב להגיד שממש קיוויתי בתחילת הפרק כי מזימה להרוג את דב תתרקם במוחה הקרימינלי של האנה – ואולי היא אף תצליח לעשות את זה בפרק סיום עונה מצמרר במיוחד. כך דקסטר יתמודד מוראלית עם מותה של קרובה נוספת שלו, אל מול בגידה של אהובתו לכאורה. אח"כ כמובן יהיה צייד (לה גוורטה) רודף צייד (דקסטר) רודף צייד (האנה), ואולי כמה צילומי חוץ מעניינים בעונה הבאה ב..ארגנטינה? אני מניח שהתסריט הזה לא יתרחש ברובו המוחלט, כשכבר דקס החליט לספר להאנה על אחותו וכשאחותו גילתה על היחסים בין אחיה להאנה. חבל, זה היה יכול להיות מקור לטרגדיה טובה אם הדמויות הללו היו יודעות פחות מידע אחת על השנייה. ועדיין, יש לי תחושת בטן שגורלה של דב בסדרה נתון בסכנה.

© עידו ישעיהו