עשה את הדבר הלא נכון

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 05/11/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

מה חשבתם על "דקסטר" 7.06?

http://www.buzzfocus.com/wp-content/uploads/2012/11/323_7_3360440_15_800x600.jpg

 

תגיות:
 • תתש

  זו התמונה שאתה שם יאדו?

  • לא מצאתי תמונת פרומו טובה של איבון מהפרק. מה רע בזאת?

 • Yoni_anton

  ****ספוילר****
  נשבע לכם שבפרק הקודם רציתי לכתוב שדקס לא החליט האם הוא רוצה להרוג את האנה או לזיין אותה, או שניהם (אם כי לא בסדר הזה). 

 • בכוונה דיברו על לומן הפרק, אה?

  בפרק הקודם או זה שלפניו הרגשתי שבטיסטה ימות במהלכם. טעיתי, אבל עכשיו ייתכן שהרהורי הפרישה שלו יקרבו אותו אל היעד.

 • מיכאל גינזבורג

  נדמה שהיוצרים עשו את הדבר הלא נכון.
  סצינת הסיום איומה ונוראה, לפני רגע הוא ניסה לשחוט אותך כמו חזירה ואת שוכבת איתו? גאד. גרוע.

  ריי סטיבנסון הוא חתיכת BAD ASS 

  • האנה הבינה שהיא מצאה בדקסטר את מה שהיה לה (אולי אף חסר לה) עם וויין. לא היה אכפת לה למות, אבל ברגע שדקסטר שיחרר אותה גם היצר המיני של שניהם השתחרר. כמו שהאנה לא "אמורה" לשכב עם מי שאך לפני רגע תכנן לקצוץ אותה, גם דקסטר לא אמור להימשך לקורבן מושלם של הקוד שלו.

   לכן סטיבנסון היה פאנישר מושלם (בסרט מחורבן).

  • maayan1

   ספויילר….

   וואו… כ"כ לא מסכימה.. נכון שזה היה חולני בטירוף (והפרומו לפרק הבא נראה עוד יותר חולני) אבל זה באמת תפס אותי לא מוכנה. העונה התחילה עם כמה פרקים מצויינים, אבל בפרקים האחרונים דשדשו, וכבר הרגשתי שהעונה הזאת לא תהיה מה שחשבתי שהיא תהייה. ואז בא הפרק הזה והביא לי פצצה לפנים. נתחיל מהעובדה שכל הפרק הייתי מרוטת עצבים לגבי מה יקרה, זה ממש לא קרה לי בפרקים האחרונים. אבל בכלל… הטקסטים בפרק היו כתובים כ"כ טוב, כל דיאלוג בין כל דמות הדהדה לדמות אחרת ונראה שהיו כ"כ הרבה קווים מקבילים, וכל דיאלוג נטען בכל כך הרבה סאב-טקסטים. 

   קווין מחבל בחקירה, בשביל מישהו שהוא אוהב, כמו שדב מחבלת בראיות חקירה עבור דקסטר בפרקים האחרונים. 

   כשדקסטר מדבר עם הבלונדה הזאת והיא אומרת לו – על הפנטזיה שהייתה לה עם החבר שלה, שהיא חשבה שהם יהיו מאושרים לנצח ואז שהיא גילתה שהוא ה"איש הרע" לא היה אכפת לה, זה היה כ"כ דב ודקסטר, שהוא תמיד היה העוגן שלה, ובין אם אוהבת אותו אפלטונית או רומנטית (איכס!!), הוא תמיד היה הדבר היציב בחייה, הגיבור שלה, ועכשיו כשהיא גילתה שהוא ה-"איש הרע" היא לא יכולה להשתחרר מהפנטזיה שלה עליו, מהרגשות שלה כלפיו.

   ולפי הפרומו של הפרק הבא- דקסטר הולך לבקש לא לחשוף ראיות בשביל האנה- ששוב מתקשר לקווין שמחבל בחקירה בשביל נדיה, ודברה שמעלימה ראיות בשביל דקסטר. 

   אני ממש לא חושבת שהזכירו את לומן במקרה דווקא בפרק הזה. אגב, שבטיסטה מדבר עם האחיינית שלו והיא אומרת לו- מי הולך לזונה? אז אתם זוכרים שלפני כמה עונות הוא הלך לזונה שהתגלתה כשוטרת סמוייה ואז בסוף הוא יצא איתה? מצאתי את זה משעשע, מעניין אם הכותבים חשבו שהצופים יזכרו את זה. בכלל כל העונה הזאת מרפררת יותר מכל עונה לאירועים בעונות קודמות. 

   נכון שהעניין עם האנה מרגיש חולני לגמרי, אבל אי אפשר להגיד שמה שקרה לא היה מעניין. למרות כל המתח המיני בניהם, הסקס לפני הכמעט רציחה היה שוקר רציני. ולפי הפרומו נראה שהיא הולך להיות מעין שילוב בין ליילה ל-לומן עבור דקסטר. אותי מעניין מה הולך לקרות שם. 

   ובבקשה שיצליח לדברה עם הסופר הזה, שיהיה לה פעם אחת בסדרה הזאת בן זוג נורמלי פור פייק סייק…

   • ג'יימי היא אחותו של בטיסטה. וכן, המבט העגום שלו לאחר סלידתה מחיבתו של לואיס לזונות, היה קריצה לתחביב העיקרי של אנג'ל לאחר גירושיו.

    הסקס היה אחרי הכמעט-רצח, לא לפניו.

    ספוילר לפרק הבא: הפרומו כבר הראה שסאל פרייס יגלה על מערכת היחסים של דקסטר והאנה, אז דברה יכולה להמשיך לחפש.

    • maayan1

     כן, תודה על התיקונים…

   • מיכאל גינזבורג

    בטח הסופר יתגלה כרוצח סדרתי בעצמו… 

 • Saturn

  חבל שכל הקטע עם הציוות של קווין ונאדיה זה רק כדי שיהיה להם מנוף לגרום לי להעלים את הראיות. לא יכלו לסחוט אותו באותה צורה עם צילומיםתיעודים של קווין מקבל שקיות כסף מתקופתו במחלקת vice?

  הסיום אכן היה.. מעניין..לא רציתי שדקס ירצח אותה כה מוקדם באותו פרק שאחרים מתחילים לחשוד בה. שימוש מדוד בעירום ובמין וצילום מסוגנן — כותבי משחקי הכס צריכים לראות וללמוד.

© עידו ישעיהו