חולה

פורסם ע"י ‏Tomer Soiker‏
בתאריך 22/10/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "המתים המהלכים" 3.02

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/615888_486884788011344_2029404213_o.jpg

קו העלילה עם האסירים היה שונה במעט מהקומיקס, אולם בסופו של דבר הסתיים באופן כמעט דומה והיה מרתק לא פחות. כבר בעונה הקודמת נוכחנו לראות את ריק לא מהסס להרוג בני אדם, מועטים ככל שנותרו, אם הם מהווים איום למשפחתו והקבוצה שבהנהגתו. על כמה וכמה זה לא אמור להפתיע שיפעל באופן דומה כשיפגוש אסירים/פושעים עם פתיל קצר.

אני לא יודע אם להריע לכותבים על כך שעשו בדיוק ההיפך מהצפוי ולא הרגו את הרשל, או לזעוק בוז על הדרך הקיטשית בה זה נעשה. מגי כבר השלימה עם מות אביה ובת' צריכה כפי הנראה עוד איזו מכה כואבת שתנער אותה, אז חבל שויתרו על ההזדמנות. לא מן הנמנע שהרשל בכל מקרה ימות חמש דקות לאחר מכן, כי לורי גרועה בכל מה שהיא עושה, במקרה הזה הנשמה.

קארל למד לנצל את נטיית ההיעלמות שלו לטובת הקבוצה. טי-דוג ממשיך לקבל זמן דיבור שני פרקים אל תוך העונה. קרול כ"כ עלובה שהיא מתחילה לחטט באיבריהם הפנימיים של זומבים (זה הכי קרוב למגע מיני שהיא תקבל מדריל). יום נוסף הסתיים מבלי שהפנים של לורי ייאכלו ע"י זומבי. ומישהו מסתורי מציץ על קרול מבצעת את זממה בזומבי, בטח אדם ששמו מתחיל ב-מ' ומסתיים ב-ל' המתקשה במחיאת כפיים.

 • תתש

  אני כל כך שמח לראות שהפרק הקודם לא היה הברקה חד פעמית ושהסדרה הזאת אכן שינתה מסלול ובדרך למיצוי הפונטנציאל שלה.

 • מיכאל גינזבורג

  אכן ואכן. 

 • Eliav

  אם הסדרה תמשיך להתקדם בעונה הזאת בדומה לעלילת הקומיקס אז הכותבים צריכים להיות נורא כישרוניים כדי להרוס את העונה. החלק של הכלא (מהרגע שהם נכנסו ועד הרגע שעזבו) הוא אחד הקטעים הטובים ביותר בקומיקס

  • אני חושש שבעקבות גורלם של חלק מהאסירים כבר לא נראה את מה שקרה במספרה של הכלא (אלא אם זה יהיה אחד משני הנותרים, ומישהנו מבני משפחת גרין [*אהמ*בת'*אהמ*] עדיין צריך לחשוש לגורלו). גם אקסל של הסדרה לא דומה בכלל לאקסל של הקומיקס, ובינתיים לא הגיע למעמד שלו.

 • Yoni_anton

  רק לי הקטע בו מגי מנסה לשכנע את הרשל לוותר נראה הזוי? היא רוצה שהוא יהפך לזומבי ואז שמישהו יפצח לו את המוח? 

  • היא רואה אותו סובל וכבר קיבלה את העובדה שככל הנראה לא ישרוד את הפציעה, אז מגי נפרדת מאביה. זה ממש לא הזוי, אלא כאב של צעירה שנאלצת לחזות באביה גוסס. בעוד בת' מנסה לאחוז בתקווה וכבר מכינה לאביה מכנסיים מתאימים (זה לא הזוי, שתי דקות אחרי שרגלו נגדעה?), ואילו אחותה מתמודדת עם המצב אחרת.

 • Saturn

  ובכן, לא היה מדובר בפרק רע כל כך כפי שהעונות הקודמות הראו למעט בפרקי הפתיחה והסיום כאשר הם אשקרה צריכים לכתוב דמויות.

  אז מהבחינה הזו היה סביר. קארל עדיין סאקס. הלכתי לבד למרפאה בלי שאף יידע והרגתי 2 זומבים. למה אתם לא משבחים כמה גבר אני?

© עידו ישעיהו