המלצת היום – רביעי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/10/2012 בקטגוריה ‏כללי
http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/web_therapy.jpg?t=1351338626

הקאמבק 2

טיפול אונליין, למען בתי, סאות'לנד, מצב האומה, הסטירה, אבא אמריקני, בוס, טופ שף, הגליידס, טקסי דרייבר, העשב של השכן, צווארון לבן, עד עצם היום הזה ועוד. בשירותי ההורדות: הסופה ממשיכה לגבות קורבנות בלוח השידורים. הפעם זמינות שתי ה-NCISיות, וגאס, לגדל את תקווה, בן וקייט, הבחורה החדשה, פרויקט מינדי, Emily Owens M.D, Hart of Dixie, Thirty for Thirty, קוקו (עם אנדי סמברג), Underemployed, ילדי האנרכיה, Covert Affairs.

בכבלים

ב-VOD חם, טיפול אונליין.
כוכבת "חברים" ליסה קודרו מגלמת פסיכולוגית שהגתה צורה חדשה של טיפול ברשת, בסדרה החדשנית של רשת שואוטיים, כשהיא מביאה עמה כוכבים גדולים: מריל סטריפ, קונאן אובריין, ג'וליה לואי-דרייפוס, ושותפיה ל"חברים" קורטני קוקס ודיוויד שווימר. הסדרה – שקודרו יצרה יחד עם דון רוס ("מארלי ואני") ודן בקאטינסקי ("הקאמבק"), שגם משחק בה לצדה של קודרו – החלה את דרכה כסדרת רשת שהפכה ללהיט וגרפה ארבעה פרסי "Webby" להישגיה באינטרנט. לצדה של קודרו, מציגה הסדרה צוות שחקנים מהשורה הראשונה, שמקבלים לידיהם סיפורי מסגרת אך במהלך הצילומים מאלתרים את שורותיהם.
"טיפול אונליין" עוקבת אחר פיונה וואליס (קודרו), שאחרי שנפרדה מעבודתה בחברת השקעת תחת עננה של חשדות ורמיזות מיניות, מתחילה לעבוד כמטפלת, ללא שום הכשרה מקצועית אך עם דעה יוצאת מן הכלל על עצמה. פיונה חסרת סבלנות לגרסה המסורתית של טיפול, ומתעייפת מלשמוע על בעיות של אנשים במשך 50 דקות ברציפות. במטרה למנוע דיונים על נושאים "לא רלוונטיים", היא יוזמת מודל טיפולי מסוג חדש ולא קונבנציונאלי, בצ'ט וידיאו בן 3 דקות בלבד. הטיפולים, שמתועדים בתקווה למשוך משקיעים, הרבה יותר מדי קצרים מכדי לעשות איזשהו תהליך בחיי מטופליה. מרוכזת בעצמה, שרלטנית, אכזרית, נרקיסיסטית ושחצנית, פיונה היא הסיוט הנורא ביותר של כל מטופל, ובפגישותיה היא מקדישה יותר זמן בהעמדת פנים, בהפרעה למטופלים ובהבאת פרטים אישיים וחסרי חשיבות על עצמה. היא בבירור מעוניינת יותר בביסוס המותג האינטרנטי שלה, מאשר לעזור לאנשים בצרה. ועדיין, בדרך נס, המטופלים הלא חשדניים שלה ממשיכים להיוועץ בה. בין השחקנים הקבועים נמצאים ויקטור גרבר ("טיטאניק") והמועמדת לאוסקר לילי טומלין ("נאשוויל"), ובמהלך הפרקים מופיעים רוזי אודונל, אלן קאמינג ("האישה הטובה"), ג'יין לינץ' ("Glee") וכן מי שכיכבה לצדה של קודרו במהלך עשר עונותיה של "חברים", קורטני קוקס ("קוגר טאון"). בעונה השנייה משתתפים מריל סטריפ, רוזי אודונל, ג'וליה לואי-דרייפוס, מולי שאנון, מיני דרייבר, ראשידה ג'ונס, סלמה בלייר, בן-זוגה לשעבר של קודרו קונאן אובריין, וכן כוכב "חברים" נוסף – דיוויד שווימר.

סרטים:

בלוויין

בכן 1 ב-21:30, למען בתי.
בכורה. דרמה מרגשת חביבת פסטיבלי קולנוע על אודות מוזיקאי כושל ומבולבל, החוזר לעיירת הולדתו כדי לחתום על מסמכי הגירושין מאשתו. כשהוא מבין שהוא יאבד את זכויות הביקור על בתו, שלא ראה מאז שנולדה, הוא מחליט להילחם עליה. עם פול דאנו ("מיס סאנשיין הקטנה"), ג'נה מאלון ("עד קצה העולם"), מרגריטה לבייבה ("נקמה").

בכן 2 ב-23:31, מחלקה סגורה.
של ג'ון קרפנטר.

בכבלים

בזהב חם החל מ-16:50, מרתון וויל פארל.
יום אחרון של חודש עם כוכבים: החבר'ה האחרים, סמנת'ה, והרי החדשות, לילות טלדגה.

ולא לשכוח:
אבא אמריקני 7 בחם 3 ב-19:55.
טופ שף 6 בחם 3 ב-20:30.
טקסי דרייבר 2 בכן קומדיה ב-20:45.
עד עצם היום הזה בכן דרמה ב-21:15.
פרק אחרון לעונה הראשונה של סאות'לנד באזור חם ב-22:00. שימו לב, המכוונים בחם קסם.
הגליידס 2 בכן פעולה ב-22:00.
בוס 2 בכן או ב-22:00.
מצב האומה 5 ב-22:30.
הסטירה בחם 3 ב-22:39.
צווארון לבן 3 בכן פעולה ב-22:45.
העשב של השכן 8 בכן או ב-22:55.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו