מאחה מחשבות מודל 11

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/09/2012 בקטגוריה ‏כתבות, סיכומי פרקים

ספוילר "פרינג'" 5.01

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/Fringe-05x01-TransilienceThoughtUnifierModel11.jpg?t=1348920630

עוד לפני שהחלטתי אם אני צופה או לא צופה היום בפרק (האופציה האחרת הייתה לחכות עד לקראת סוף העונה ואז לצפות בכל העונה ברצף), רציתי לפתוח פוסט דיון, אבל לא הצלחתי לתרגם לשם כך את שם הפרק. מה זה לעזאזל Transilience Thought Unifier Model 11? אז צפיתי בפרק ולו רק כדי שאדע איך לתרגם.

היה פרק טוב. למעשה, מבחינה רגשית זו הייתה "פרינג'" במיטבה. הרגעים בין אטה להוריה היו מרגשים ממש ועשויים היטב (לא חושב שאמרתי את זה בעבר, אבל הנרייטה היא ליהוק מעולה – היא באמת נראית כמו שילוב של אנה טורב וג'ושוע ג'קסון). ובכל זאת, העלילה פשוט לא מעניינת אותי. זו לא הסדרה שאהבתי פעם, היא לקחה תפנית חדה בעונה הקודמת וזינקה לעתיד, בכך הורסת מבחינתי את הממד שהיה באופן עקבי הכי מעניין בה – המשקיפים.

אז אפילו שהפרק היה עשוי טוב, וגם מאוד יפה לעין בחלק ניכר מהזמן, זה פשוט לא מאוד מעניין אותי. הסיבה היחידה שאני ממשיך לצפות היא שאני מחבב את הדמויות, משהו שמעולם לא באמת נהרס, ואני כן רוצה לראות אותן מתגברות על כל זה ואיך ייראה הסוף. הייתי שמח אם היו עושים את זה בהרבה פחות פרקים מאשר ה-13 שיהיו בעונה, אבל נו, שיהיה. נקווה שהמוכנוות למטרה תייצר עניין, כשם שקורה לפעמים.

תגיות:
© עידו ישעיהו