המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/09/2012 בקטגוריה ‏כללי
http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/money_kat_1_h_zps7f269d82.jpg?t=1348402329

קח את הכסף ורוץ

טקס פרסי אופיר, מאניבול, מחלקה סגורה, ג'וני אינגליש חוזר, אדונים ומשרתים שוב, אקס פקטור, ילדות רעות, צחוק מעבודה, מרק הוליוודי, שישי עם טל ברמן, טרמיי שוב ועוד. בשירותי ההורדות: עונה חמישית וחדשה של מחלקת גנים ונוף! וגם המשרד חוזרת לעונה אחרונה, ערים כל הלילה בעונה חדשה, גרסת חדשות סופ"ש של SNL לכבוד הבחירות, Glee, אקס פקטור, Children Hospital, פרויקט מסלול, לואי, פרקים אחרונים לעונה של ווילפרד ועוקוורד.

בערוץ 2 ב-22:50, טקס פרסי אופיר 2012.
שמכבד סרטים שרובנו לא ראינו כי לא הוקרנו בקולנוע.

סרטים:

בלוויין

בכן 4 ב-16:00, הפטריוט.
עם מל גיבסון, הית' לדג'ר.

בכן 1 ב-21:30, 27 שמלות.
עם קתרין הייגל.

בכן 2 ב-21:30, מחלקה סגורה.
בכורה, הלילות הנוראים. במאי האימה המצוין ג'ון קרפנטר, שאחראי על כמה יצירות מופת של הז'אנר כמו "ליל המסכות" ו"היצור", עושה קאמבק לאחר הפסקה של תשע שנים עם מותחן אימה פסיכולוגי בכיכובה של אמבר הרד ההורסת (תשאלו את ג'וני דפ). הרד מגלמת צעירה שנשלחת לבית חולים פסיכיאטרי לאחר שנתפסה מציתה חווה נטושה. החיים בביה"ח אינם קלים – הצוות הרפואי משתמש בשיטות אכזריות ושאר הבנות לא ממש מסבירות פנים, אבל זה כלום לעומת הבעיה הגדולה ביותר של המוסד – רוח הרפאים הרצחנית שמסתובבת במסדרונות ורוצחת את המאושפזות אחת אחרי השנייה.

בכן 3 ב-22:00, גיבור.
של ז'אנג יימו.

בכן 4 ב-22:00, מאניבול.
בכורה. סיפורו האמיתי של בילי ביין (בראד פיט) מנהל קבוצת הבייסבול הכושלת של אוקלנד. בעקבות הפסדים רבים של הקבוצה ועזיבתם של מרבית כוכבי הקבוצה לקבוצות אחרות דורש ביין מבעלי הקבוצה תקציב מוגדל לשנה הבאה בכדי שיוכל להביא את הכוכבים הגדולים והיקרים של הליגה. כאשר בקשתו נענית בשלילה הוא מבין כי עליו למצוא חלופה. הוא פוגש את פיטר (ג'ונה היל), בוגר אוניברסיטה טרי ונלהב שמציע לו לבחור שחקנים בדרך מעט שונה מהמקובל. בילי לוקח את פיטר תחת חסותו והופך אותו לעוזרו האישי. יחד הם בונים קבוצה בשיטה חדשנית ושונה, שיטה שמאפשרת להם להשיג לקבוצה את מקסימום התוצאות במינימום הוצאות. בדרך הם נתקלים בלא מעט מתנגדים, אך בילי נחוש מאי פעם ומסרב להיכנע לתכתיבים מגבוה, ואכן אט אט הקבוצה מתחילה להגיע להישגים וניצחונות. הצלחתו של בין הובילה למהפכה בליגת הבייסבול ודרך הניהול החדשנית שלו שינתה את פניה בכל רחבי ארה"ב. פיט והיל היו מועמדים לאוסקר על תפקידיהם, כמו גם ארון סורקין על התסריט המעובד. גם עם רובין רייט ("הנסיכה הקסומה"), פיליפ סימור הופמן.

בכן 2 ב-23:00, יום שישי ה-13.
הסרט הראשון בסדרת האימה הקלאסית, במסגרת ספיישל הלילות הנוראים.

בכבלים

בפעולה חמה ב-18:10, נשקטלני 3.
עם מל גיבסון.

בזהב חם ב-22:00, ג'וני אינגליש חוזר.
בכורה. המשך לקומדיית הפעולה המצליחה בכיכובו של רואן אטקינסון ("מיסטר בין"), כפרודיה על סרטי ג'יימס בונד ודומיהם. חמש שנים עברו מאז שסוכן ה"אם.איי-17" נעלם בהרי אסיה כדי להתאמן במיומנויות הלחימה שלו. כשהמנהלת הכללית של הארגון מתבשרת על קבוצת מתנקשים המתכננת לרצוח את המנהיג הסיני, נקרא ג'וני אינגליש שוב לדגל, מאובזר במיטב הטכנולוגיה אותה הוא בקושי מצליח להפעיל. גם עם ג'יליאן אנדרסון, דומיניק ווסט ("הסמויה"), דניאל קלויה ("מראה שחורה"), ריצ'רד שיף ("הבית הלבן").

בעיקר חם ב-22:00, השׁר.
עם ג'וזף גורדון לוויט, נטלי פורטמן.

ולא לשכוח:
מרק הוליוודי (עם ג'ואל מקהייל) ב-E! ב-15:30.
אקס פקטור 2 בחם 3 ב-18:00.
טרמיי שוב בכן או ב-21:00.
שישי עם טל ברמן בערוץ 1 ב-21:15.
צחוק מעבודה 7 בערוץ 2 ב-21:30.
אדונים ומשרתים שוב בערוץ 1 ב-22:10.
שני פרקים של צדק פרטי 2 שוב באזור חם ב-22:15.
חמישה פרקים של ילדות רעות במשפחה חמה/כן בסיס ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו