המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 24/07/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/47d319ed.jpgדדווד, גרים, הכנופיה, Pאנק, הווידאו-בלוגר, שביתה, מלכות הפופ, אחים לכל החיים, נערים זועמים, טיסת הקונקורדים, המשרד, המנטליסט, הפירמה, כוכב נולד, נויורק, בניחוש חוקר, יומני הערפד, הסמויה שוב ועוד. בשירותי ההורדות: עונות חדשות למחסן 13 ו-Alphas של ערוץ סייפיי, המפענחת, Perception, Bunheads ועוד.

בלוויין

בכן תעו ב-22:00, הווידאו-בלוגר.
שבוע דוט קום. איזה שם עברי מעפן ל-Me @ the Zoo, שהשתתף בתחרות הרשמית – פסטיבל סאנדנס 2012. Me @ the Zoo הוא בעצם שמו של קטע הוידאו הראשון בהיסטוריה שהועלה ל-YouTube ע"י מקימי האתר. בכל דקה מועלות ליוטיוב למעלה מ-48 שעות של וידאו. שיתוף וידאו ורשתות חברתיות מעצבים היום את הדרך בה אנו מספרים סיפורים ומתקשרים את חיינו. כשאנחנו עושים "לייק" או שיתוף לוידאו מסוים, אנחנו בעצם יוצרים שוק לתוכן הספציפי הזה. הסרט המרתק הזה מציג דיוקן אינטימי של וידאו-בלוגר צעיר ושנוי במחלוקת, שנחשב ע"י מיליונים של גולשים כגיבור אינטרנט עממי. כריס קרוקר סבל מהצקות בבית-הספר ועזב אותו בכיתה ח'. הוא טוען שהאינטרנט גידל אותו. הקטעים שהעלה לרשת נצפו יותר מ-270 מליון פעמים עד כה והוא נחשב לחלק מהגל הראשון של צעירים שמתבגרים ברשת כשהעולם צופה כל העת.
ב-2007 קרוקר העלה את הוידאו המושמץ "תעזבו את בריטני בשקט!" ליוטיוב. זו היתה תקופה בה התקשורת כולה היתה בטירוף סביב בריטני ושלחה צלמים שנדבקו לכל צעד שלה. בוידאו שהעלה, ובו הגן על האלילה שלו – סצנה בה הוא בוכה את נשמתו ומתחנן שיעזבו אותה – קיבל 43 מליון צפיות והפך לאייקון בתקשורת המיינסטרימית. עד היום, אגב, יש כאלה שמפקפקים באמינות הוידאו הזה. קרוקר הוא היום אחד מכמה אלפים שנבחרו לתכנית השותפות של יוטיוב. התכנית הזו, אליה מצטרפים מדי יום יותר ויותר אנשים, מאפשרת להם להתפרנס מהקטעים שהם מעלים לרשת ע"י חלוקת רווחים. הסרט מספר את סיפורו של קרוקר דרך קטעי הוידאו שלו, קטעי התגובות ושובל השונאים, החברים והמעריצים שלו.

בכבלים

בחם 3 ב-22:30, גרים.

בערוץ 8 ב-22:30, Pאנק.
שבוע מוזיקה. באמצע שנות השבעים פרצה מהפכה ברחובות לונדון וניו יורק. כמעט בין לילה נופץ הסטטוס קוו באמצעות מה שהמשיך להשפיע על התרבות הצעירה לעוד דורות רבים, מגדיר מחדש מוזיקה ואופנה, מאיים על הממסד ומעודד עצמאות ואינדיבידואליות: הפאנק. עם מרואיינים מהשורה הראשונה של התרבות הפופולארית, חומרי ארכיון נדירים ועובדות היסטוריות מרתקות, הסרט מציע מבט מקורי על תנועת הפאנק ומאפשר לה להפוך לסיפור שמספר את עצמו.

סרטים:

בלוויין

בכן 3 ב-22:00, הכנופיה.
פסטיבל הקולנוע של כן, בכורה. סרטו השלישי של הבמאי והתסריטאי המצוין פטר מאלן ("האחיות מגדלנה"), דרמה מחוספסת וריאליסטית על חיי הפשע של גלזגו בשנות ה-70 בהתבסס על נעוריו שלו; זוכה הסרט הטוב ביותר והשחקן הטוב ביותר בפסטיבל סאן סבסטיאן, זוכה הבמאי הטוב ביותר והתסריט הטוב ביותר בטקס הבאפט"א הסקוטי.
ג'ון מק'גיל הוא נער חכם, תלמיד מצטיין, רגיש ולהוט לידע, אך עם אב אלכוהוליסט, אח אלים וחיים בעוני. בניגוד לשאר חבריו הוא מצליח לעלות לתיכון, אך בעולם האמיתי מחכות לו הכנופיות, הפיתויים והחיים האלימים. דרמת התבגרות בועטת בעלת מסרים חברתיים נוקבים על גורלו של נער אחד החולם לא ליפול לסטטיסטיקה הקשה של החיים הסובבים אותו.

בכן 2 ב-23:39, הצרעה הירוקה.
של מישל גונדרי.

בכבלים

בזהב חם ב-18:15, רווקים לשבוע.
עם אואן ווילסון, ג'ייסון סודייקיס.

בכיף חם ב-22:00, קרב לוס אנג'לס.
עם ארון אקהרט.

ולא לשכוח:
נויורק בכן פעולה ב-20:15.
יומני הערפד בחם 3 ב-20:45.
כוכב נולד 10 בערוץ 2 ב-21:00.
אחים לכל החיים בערוץ 10 ב-21:00.
נערים זועמים בכן או ב-21:00.
הפירמה בכן דרמה ב-21:15.
המנטליסט 4 בכן פעולה ב-21:30.
טיסת הקונקורדים בכן או ב-21:30.
המשרד 8 בקומדי סנטרל חם ב-21:45.
מלכות הפופ בערוץ 8 ב-22:00. הפעם: דבי הארי.
שביתה בכן דרמה ב-22:00.
דדווד בכן או ב-22:00.
בניחוש חוקר 6 בכן פעולה ב-22:15.
פרק אחרון לעונה של הסמויה 4 שוב בכן או ב-23:25.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

תגיות:
© עידו ישעיהו