המלצת היום – שישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/06/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/cced9bf7.jpgכלבת, האנה, צדק פרטי שוב, אחוזת דאונטון, מרק הוליוודי, משפחת סימפסון, רומא, שישי עם טל ברמן, עשרים שתים עשרה, משאבת הכסף, החוק של הארייט, בונז ועוד. בשירותי ההורדות: FX מפגיזה עם עונה שלישית וחדשה של לואי, הסדרה החדשה של צ'ארלי שין Anger Managment, והלייט נייט החדש של ראסל ברנד Brand X, המתווספות שלושתן לווילפרד 2 שהחלה בשבוע שעבר. בנוסף: עונה חדשה לעוקוורד של MTV ופרקים חדשים של Rookie Blue, סוכן מחוק, Suits.

בכבלים

באזור חם ב-22:15, צדק פרטי.
שידור נוסף מההתחלה, הפעם שני פרקים מדי יום שישי.

סרטים:

ב-MGM ב-22:00, הרומן של עם אנני.
סרטו האדיר של וודי אלן.

בלוויין

בכן 4 ב-15:23, התחלה.
של כריסטופר נולאן, עם ליאונרדו דיקפריו.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/fbcb0ca5.jpgבכן 4 ב-22:00, האנה.
בכורה. אקשן סוחף אודות נערה בשם האנה, אשר חיה עם אביה בבית מבודד בערבות פינלנד הרחוקה. היא גדלה למציאות ללא חשמל, חברים, בית ספר או מישהו אחר פרט לאביה. שגרת יומם של השניים מורכבת מאימונים קשים שהיא עוברת במטרה להפוך למתנקשת מושלמת, קרה ואכזרית. מתנקשת שתוכל בבוא היום לבצע את התוכנית המסוכנת אותה הגה האב במטרה להציל ולהגן על עצמה. ואכן היום בו עליה לפעול לא מאחר לבוא והיא יוצאת לדרך עצמאית במטרה לבצע את משימת החיסול אותה למדה ושיננה במשך השנים, משימה מורכבת ומאתגרת במיוחד. היא יוצאת למסע ברחבי יבשת אירופה, שם היא נתקלת לראשונה באנשים, חנויות ובעיקר בחיים המודרניים. וכך, היא חווה מסע התבגרות לצד מסע נקמה. עם סרשה רונן ("כפרה"), אריק באנה ("ענק"), קייט בלנשט ("אליזבת"). ביים: ג'ו רייט ("כפרה").

בכן 5 ב-22:51, רטטוי.
של פיקסאר.

בכן 1 ב-23:16, השטן לובשת פראדה.
עם מריל סטריפ, אן האתאווי.

בכבלים

בזהב חם ב-18:10, פייטר.
עם מארק וולברג, כריסטיאן בייל.

בזהב חם ב-22:00, כלבת.
בכורה בלעדית לסרט האימה הישראלי הראשון, שמצטלם, מדבר ומדמם בעברית, ומביא עמו שורת כוכבים: ליאור אשכנזי, אניה בוקשטיין, עפר שכטר, רן דנקר, מנשה נוי, הנרי דוד ואחרים. הסרט היה לאחד מחמשת הסרטים המצליחים בקופות לשנת 2011 וגרף את פרס אופיר, רגע לפני שזכה לשבחים מהמבקרים ולשורת פרסים בפסטיבלים בינלאומיים כגון טרייבקה ואדינבורו. עדי (בוקשטיין), מייק (דנקר), פיני (שכטר) ושיר, ארבעה צעירים, נוסעים בדרכם לטורניר טניס, והולכים קצת לאיבוד ביער. לאחר שהם פוגעים בעופר (דוד), הולך רגל תועה, שטוען שאחותו נמצאת בסכנה, יוצאים הבנים לעזור לו לאתר אותה, בעוד שתי הבנות נותרות במכונית. כמובן שמאותו רגע העסק רק הולך ומסתבך, ושום דבר הוא לא באמת כפי שהוא נראה. גם עם דני גבע, יעל גרובגלס, ליאת הר לב, ירון מוטולה. בימוי: אהרון קשלס, נבות פפושדו.

בזהב חם ב-1:40, קרב לוס אנג'לס.
עם ארון אקהרט, מישל רודריגז.

ולא לשכוח:
מרק הוליוודי (עם ג'ואל מקהייל) ב-E! ב-15:30.
שני פרקים ברצף של החוק של הארייט 2 באזור חם ב-17:00.
משפחת סימפסון 21 בערוץ 1 ב-18:00.
שישי עם טל ברמן בערוץ 1 ב-21:15. דפני ליף מתארחת.

משאבת הכסף בערוץ 10 ב-21:30.
עשרים שתים עשרה בביביסיבי ב-21:30.
בונז 5 במשפחה חמה/כן בסיס ב-21:30.
רומא בכן או ב-22:00.
אחוזת דאונטון 2 בערוץ 1 ב-22:50.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו