Upfronts 2012: רשת פוקס

http://images.hitfix.com/photos/1431650/Jordana-Spiro-of-The-Mob-Lawyer_gallery_primary.jpgעדכון: נוספו הטריילרים במורד הפוסט.

רשת פוקס הציגה היום את לוח השידורים שלה לעונת 2012-13. בין החידושים: "גלי" עוברת מימי שלישי לחמישי אחרי "אקס פקטור", מה שמותיר את שלישי לרצף של קומדיות. "טאץ" עוברת לימי שישי לצד העונה האחרונה של "פרינג'", יוצרת בכך בלוק מד"ב. הסדרות החדשות של הרשת כוללות שתי דרמות ושלוש קומדיות, אחת מכל אחת מהן מיועדת למיד-סיזן. פירוט עליהן בהמשך.

אינן עמנו עוד:
אלקטרז
האוס
טרה נובה
Allen Gregory
Breaking In
The Finder
I Hate My Teenage Daughter

ככה יראה הלוח של פוקס (רחפו על התמונות עם הסמן כדי לראות באיזו סדרה מדובר).

ימי שני

20:00 בונז
21:00 The Mob Doctor

The Mob Doctor
דרמת מתח בכיכובה של אחת השחקניות השנואות עלי, ג'ורדנה ספירו ("הבחורים שלי"), המגלמת מנתחת שמסתבכת עם המאפיה בשיקגו ונאלצת לחלטר בתור רופאה שלהם, בעודה ממשיכה לעבוד בבית חולים יוקרתי. מלבדה בקאסט גם זאק גילפורד, הוא מאט מ"אורות ליל שישי".

ימי שלישי

20:00 לגדל את תקווה
20:30 Ben & Kate
21:00 בחורה חדשה
21:30 The Mindy Project

Ben & Kate
http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2012/05/ben_kate.jpgקומדיה שביים ג'ייק קסדן על אודות בן, בחורצ'יק נינוח ובעל רוח חופשית, שעובר לגור עם אחותו קייט תחת מסווה של אוֹמֵן לבתה, כדי לסייע לקייט הלחוצה תמידית להסתגל מחדש לעולם. את בן מגלם נאט פקסון, שזכה לאחרונה באוסקר על התסריט של "היורשים" יחד עם אלכסנדר פיין וג'ים ראש. את קייט מגלמת דקוטה ג'ונסון, בתם של מלאני גריפית ודון ג'ונסון. במקור צולם הפיילוט עם אבי אליוט המעולה מ-SNL בתפקיד קייט, אבל הוא לוהק מחדש וצולם שוב. תכל'ס זה נשמע כמו תפקיד שלגמרי יהיה מבוזבז על אליוט.

The Mindy Project
הסיטקום החדש שיצרה מינדי קיילינג ובכיכובה, העוסק בדמות סטייל ברידג'ט ג'ונס, רופאה צעירה שמנסה לאזן בין חייה המקצועיים לאישיים. בהתחלה הפרויקט פותח ב-NBC, מקומה המקצועי של מינדי קיילינג מאז ומתמיד, שם הייתה עד לאחרונה חלק אינטגרלי מ"המשרד" הן מאחורי הקלעים והן לפניהם (כקלי קאפור כמובן), אבל כש-NBC לבסוף ויתרה עליו ואישרה לקיילינג לקחת אותו לרשת אחרת, פוקס קפצה על המציאה במהירות. על פי מזלה האומלל של NBC, סבירות גבוהה שהם יראו את הסדרה הזו הופכת ללהיט גדול אצל המתחרה.

http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2012/05/the_mindy_project.jpg

ימי רביעי

20:00 אקס פקטור (בסתיו) / אמריקן איידול (בחורף)

http://www.hollywoodreporter.com/sites/default/files/2012/05/goodwin_games.jpg

ימי חמישי

20:00 תוצאות אקס פקטור (בסתיו) / תוצאות אמריקן איידול (בחורף)
21:00 Glee

 

ימי שישי

20:00 טאץ'
21:00 פרינג' (בסתיו) / מטבחי הגיהנום (בחורף)

זוהי העונה האחרונה של פרינג', כידוע, והיא תכלול 13 פרקים.

 

ימי שבת

19:00 תוכניות ספורט (בסתיו) / Cops (בחורף)

כמו כן במהלך 2013 צפויה להגיע רצועת אנימציה לילית חדשה שתנסה להוות תחרות ל"סטרדיי נייט לייב" ב-NBC. מעניין לראות מה היא תצליח להפיק.

 

ימי ראשון
http://images.hitfix.com/photos/1428734/Kevin-Bacon-and-James-Purefoy-of-The-Following_gallery_primary.jpg
19:00 פוטבול (בסתיו)
19:30 קליבלנד (בחורף)
20:00 הסימפסונס
20:30 Bob's Burgers
21:00 איש משפחה
21:30 אבא אמריקני

אלה הסדרות החדשות שצפויות להגיע במידסיזן:

The Goodwin Games
סיטקום חדש של יוצרי "איך פגשתי את אמא", קרטר בייז וקרייג תומאס, יחד עם כריס האריס שעובד איתם ב"איך פגשתי", בכיכובם של בקי ניוטון האדירה ("בטי") וסקוט פולי ("פליסיטי"). הפעם מדובר בקומדיית סינגל-קאמרה משפחתית על אב שמותיר את הונו לשלושת ילדיו, אבל רק אם יסכימו לתנאים שלו. ניוטון – שהגיע הזמן שתמצא לה סדרה שתנצל את יכולותיה – ופולי מגלמים שניים מהאחים.

The Following
סדרת מתח של קווין וויליאמסון ("יומני הערפד", סרטי "צעקה") בכיכובו של קווין בייקון. הוא מגלם את ראיין הארדי, סוכן FBI לשעבר שמוביל את החיפוש אחר רוצח סדרתי שטני שברח מהכלא ויצר כת של רוצחים סדרתיים. גם נטלי זיאה הסקסית ("צדק פרטי") בקאסט.

פרומואים וקליפים

 

The Mindy Project (לא צחקו כשאמרו "סטייל ברידג'ט ג'ונס")

Ben & Kate (נראה חמוד, והילדה הקטנה מתוקה)

The Mob Doctor

The Goodwin Games (סופר-חמוד)

The Following

© עידו ישעיהו