Upfronts 2012: רשת CBS

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 16/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

עדכון: נוספו כל קטעי הוידאו בסוף הפוסט.

http://images.hitfix.com/photos/1466615/Lucy-Liu-and-Jonny-Lee-Miller-of-CBS-Elementary.jpgכמו תמיד, הרשת המשעממת מכולן, שהולכת על הבטוח ביותר. היא הזמינה השנה פיילוט לסיטקום מזן הסינגל-קאמרה, אבל לבסוף לא המשיכה איתו לסדרה. שש סדרות הצליחו לשרוד את הניפוי, מהן שני סיטקומי מולטי-קאמרה וארבע דרמות; כולן פרוצדורליות שגרתיות מלבד אחת שנראית מסקרנת – "וגאס", ועליה בהמשך. כמו כן הזמינה הרשת למידסיזן סדרת ריאליטי מבית היוצר של מארק ברנט ("הישרדות").

רשת NBC
רשת פוקס
רשת ABC

אינן עמנו עוד:
CSI: Miami
How to be a Gentleman
Unforgettable
A Gifted Man
Rob
NYC 22

כך נראה הלוח של CBS לעונה הבאה (רחפו על התמונות עם הסמן כדי לראות באיזו סדרה מדובר).

ימי שני

20:00 איך פגשתי את אמא
20:30 Partners
21:00 מרוששות
21:30 מייק ומולי
22:00 הוואי 5-0

היו ספקולציות ש"מרוששות" תצטרף אל "המפץ הגדול" בימי חמישי, אבל בפועל זוהי "שני גברים וחצי" זו שעוקרת אחרי שנים רבות באותה משבצת, ו"מרוששות" תופסת את מקומה בשעה 21:00.

Partners
http://images.hitfix.com/photos/1466534/David-Krumholtz-and-Michael-Urie-of-CBS-Partners.jpgסיטקום מולטי קאמרה מהיוצרים של "וויל וגרייס", הזוג מקס מוצ'ניק ודיוויד קוהאן, בכיכובם של דיוויד קרומהולץ ("מספרים") ומייקל יורי (מארק המלך מ"בטי"), וגם עם סופיה בוש ("מגרש ביתי") וברנדון ראות' ("סופרמן חוזר"). הסדרה עוסקת בצ'ארלי ולואיס, צמד חברים שהחברות ביניהם מחזיקה מעמד יותר זמן מאשר מערכות היחסים ביניהם, עד לשלב שבו הקשר ביניהם נראה כמו נישואין מוזרים. היחסים ביניהם עומדים למבחן כאשר צ'ארלי מחליט להציע נישואין לחברתו.

הקומדיה הזו דומה עד מאוד לסיטקום קצר-ימים באותו שם שהגיע עם גל סדרות החברים בניו יורק באמצע הניינטיז, ומסתבר שזה לא נעלם מעיני יוצרי הסדרה ההיא. אחד מהם העביר שש שנים ב"וויל וגרייס" אחרי כישלון הסדרה שלו, ועכשיו הוא ממורמר, ונראה שבצדק. הוא כתב בפייסבוק, "אני מניח שזה בסדר לגנוב את השם, העלילה, סיפור הפיילוט, הדמויות, העבודות ואת במאי הפיילוט מסדרה של קולגה ולקרוא לזה יצירה שלך". אני זוכר את הסדרה ההיא, אגב, והיא הייתה ממש מחורבנת.

ימי שלישי

20:00 NCIS
21:00 NCIS לוס אנג'לס
22:00 Vegas

Vegas
http://images.hitfix.com/photos/1466291/Michael-Chiklis-Kai-Lennox-James-Russo-Jason-OMara-and-Dennis-Quaid-of-Vegas.jpg הסדרה הכי מסקרנת, כאמור, לא מעט בזכות הקאסט המפואר שלה. מדובר בדרמת פשע המתרחשת בשנות השישים בלאס וגאס ומתמקדת בסיפורו האמיתי של ראלף לאמב (דניס קווייד), שהיה קאובוי ברודיאו והפך לשריף של העיר. מלבדו נמצאים כאן מייקל צ'יקליס, ג'ייסון אומרה וקארי אן מוס. את הסדרה יצרו ניקולס פילג'י, שכתב את הספרים והתסריטים לסרטים "החבר'ה הטובים" ו"קזינו" של סקורסזי, וגרג ווקר (שהוא ודאי בשל ניסיונו הטלוויזיוני בסדרות כמו "המגנים" ו"ללא עקבות".

ימי רביעי

20:00 הישרדות
21:00 מחשבות פליליות
22:00 זירת הפשע

ימי חמישי

20:00 המפץ הגדול
20:30 שני גברים וחצי
21:00 מבוקש
22:00 Elementary

Elementary
התקנאה CBS בגרסה החדשה של BBC ל"שרלוק" והחליטה שגם היא רוצה. כאן שרלוק הוא ג'וני לי מילר (העונה החמישית של "דקסטר") ועמיתו ווטסון היא עמיתתו לוסי לו. העלילה תתרחש בניו יורק – יש שם רחוב בייקר? – וגם איידן קווין יהיה בסביבה. הנה סטיבן מופאט מגיב על העיבוד שלהם.

ימי שישי

http://images.hitfix.com/photos/1466561/Janet-Montgomery-of-CBS-Made-in-Jersey.jpg20:00 זירת הפשע: ניו יורק
21:00 Made in Jersey
22:00 שוטרים בדם

"זירת הפשע" בשעה 20:00? לא מוקדם מדי לאמריקאיים?

Made in Jersey
דרמה משפטית על אישה ממעמד הפועלים שנעזרת בחכמת הרחוב שלה כדי להשתוות לעמיתיה בחברת פרקליטים ניו יורקית נחשבת. עם ג'נט מונטגומרי ("מטרה אנושית", "הפמליה"), סטפני מרץ' ("חוק וסדר: מדור מיוחד"), קייל מקלחלן, ארין קאמינגס (אשתו של ספרטקוס) ועוד.

ימי ראשון

19:00 60 דקות
20:00 המירוץ למיליון
21:00 האישה הטובה
22:00 המנטליסט

יום חדש ל"מנטליסט", שעה מוקדמת יותר ל"אישה הטובה".

אלה הסדרות החדשות שצפויות להגיע במידסיזן:

Golden Boy
סדרה משטרתית עם גרג ברלנטי כאחד ממפיקיה, על אודות עלייתו המטאורית של שוטר (ת'יאו ג'יימס, "אחוזת דאונטון") מתפקידים פשוטים לבלש ואז למפקח. הקאסט מונה גם את צ'י מקברייד ובוני סומרוויל.

The Job
סדרת ריאליטי חדשה של מארק ברנט, שבמסגרתה חמישה מתמודדים שנבחרו מבין אלפי מועמדים, יתחרו זה בזה כדי להשיג משרת חלומות באחת החברות היוקרתיות ביותר בארה"ב (טראמפ?).

Friend Me
מקלאבין, הוא כריסטופר מינץ-פלאס, בקומדיית מולטי קאמרה על שני חברים שעוקרים אל לוס אנג'לס מהעיירה הקטנה שבה דרו כל חייהם, בשל עבודתם החדשה בגרופון. את החבר השני מגלם ניקולס בראון מהגרסה הטלוויזיונית של "10 דברים שאני שונאת אצלך".

קליפים

Vegas

Elementary

Partners

Made in Jersey

© עידו ישעיהו