Upfronts 2012: רשת ABC

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 15/05/2012 בקטגוריה ‏חדשות, כתבות

עדכון: נוספו טריילרים בסוף הפוסט.

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/HowtoLiveWithYourParents.jpgABC היא השלישית שחושפת את לוח השידורים שלה לעונה הבאה, וכבר עכשיו מסתמן שדה קרב קשה: ערבי שלישי. גם ב-ABC וגם ב-NBC ובפוקס משדרים סיטקומים בערב הזה, כולל למשל "הכל לטובה" ו"בחורה חדשה" זו מול זו (הסיוט של דיימון וויאנס ג'וניור, שמככב בראשונה ושיחק בפיילוט של השנייה), וכן מול הסיטקום החדש של מתיו פרי. אפשר להתחיל להמר מי יהיו חלליו הראשונים. אני אומר ABC. מעבר לכך יש שינוי מעניין נוסף: "נקמה" תופסת את מקומה של "עקרות בית נואשות" בשמונה השנים האחרונות. מתאים למדי.

עשר סדרות חדשות הזמינה הרשת, מהן ארבעה סיטקומים ושש דרמות – חמש מכלל אלה יגיעו במידסיזן.

רשת NBC
רשת פוקס

אינן עמנו עוד:
עקרות בית נואשות
המלאכיות של צ'ארלי
ביצ'יות מבית טוב (GCB)
הנהר
Man Up
Missing
Pan Am
Work It

ככה יראה הלוח של ABC (רחפו על התמונות עם הסמן כדי לראות באיזו סדרה מדובר).
http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/TheFamilyTools.jpg
ימי שני

20:00 לרקוד עם כוכבים (בסתיו) / הרווק (בחורף)
22:00 קאסל

 

ימי שלישי

20:00 לרקוד עם כוכבים – תוצאות (בסתיו)
21:00 הכל לטובה
21:30 Don’t Trust the Bitch in Apartment 23
22:00 מרפאה פרטית

בחורף:

20:00 How to Live With Your Parents (For the Rest of Your Life)
20:30 The Family Tools

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/TheNeighbors-1.jpg"הכל לטובה" עוברת מהמשבצת הנוחה שאחרי "משפחה מודרנית" ומשודכת עם Don’t Trust the Bitch. ניתן לצפות לצניחת רייטינג דראסטית. החל מינואר, אחרי שתסתיים העונה של "לרקוד עם כוכבים", רצף הקומדיות יתרחב לכדי שעתיים.

How to Live With Your Parents (For the Rest of Your Life)
סיטקום בכיכובה של שרה צ'וק מ"סקראבס", המגלמת אם צעירה שחוזרת אל בית הוריה אחרי גירושיה, ומתמודדת עם האקסצנטריות וחוסר הגבולות שלהם. את ההורים מגלמים אליזבת פרקינס ("העשב של השכן") ובראד גארט ("כולם אוהבים את ריימונד").

The Family Tools
http://static.tvfanatic.com/images/gallery/hayden-panettiere-on-nashville.jpg קומדיה המבוססת על סיטקום בריטי, על אודות בחור שנאלץ לעצור את חייו כדי לקחת מאביו (ג'יי קיי סימונס האדיר, לנצח שילינגר מ"אוז") את מושכות עסק מלאכת-היד המשפחתי. גם עם קייל ברוקהיימר, ליאה רימיני ("מלך השכונה").

 

ימי רביעי

20:00 מקום טוב באמצע
20:30 Suburgatory
21:00 משפחה מודרנית
21:30 The Neighbors
22:00 Nashville

The Neighbors
קומדיה שיצר דן פוגלמן ("טיפש, מטורף, מאוהב") על משפחה שעוברת לגור בקהילה נחשקת ומגודרת בניו ג'רזי, רק כדי לגלות שכל הקהילה מורכבת מחייזרים בדמות אדם. http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/LastResort.jpgהמיקום שלה אחרי "משפחה מודרנית" יספק לה בוודאי אורך נשימה, והעובדה ששתיהן קומדיות משפחתיות תאפשר לה אולי להצליח יותר מכפי שעשתה "הכל לטובה", שאיישה את המשבצת הזו בעונה האחרונה.

Nashville
אופרת סבון על רקע הסצינה המוזיקלית בעיר, כלומר קאנטרי, המתמקדת בזמרת אחת שנמצאת בשיאה, אותה מגלמת קוני בריטון האהובה ("אורות ליל שישי", "אימה אמריקאית"), וזמרת עולה אחרת הנמצאת בתחילת דרכה (היידן פנטייר מ"גיבורים"). עוד בקאסט: רוברט וויזדום (באני קולווין מ"הסמויה"), אריק קלוז ("ללא עקבות") ופאוורס בות' ("דדווד").

 

ימי חמישי

20:00 Last Resort
21:00 האנטומיה של גריי
22:00 Scandal

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/MalibuCountry.jpgשתי הסדרות של שונדה ריימס נשארות כפי שהיו בחודשים האחרונים, וקודמת להן סדרה חדשה שעשויה להיות מבטיחה, אבל היא מקבלת משבצת קשה ותחרותית מאוד.

Last Resort
השמות מאחורי ובחזית הסדרה כבר מבטיחים: היוצר הוא שון ראיין ("המגן", Terriers), בתפקיד הראשי אנדרה ברואר ("רצח מאדום לשחור", "גברים בגיל הזה"). אבל גם העלילה מעניינת: צוות של צוללת גרעינית מסרב פקודה לשגר פצצות אטום, ומוצא את עצמו נרדף ונמלט אל מוצב חוץ של נאט"ו, שם הם מכריזים על עצמם כאומה הגרעינית הקטנה בעולם. עוד בקאסט: סקוט ספידמן מ"פליסיטי", אוטום ריזר מ"הפמליה" ודיצ'ן לצ'מן המעולה מ"בית הבובות".

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/666ParkAvenue.jpg

ימי שישי

20:30 גבר מי שנשאר אחרון
20:00 Malibu Country
21:00 Shark Tank
22:00 20/20 (מגזין חדשות; בסתיו) / Primetime: What Would You Do? (בחורף)

Malibu Country
סיטקום מולטי-קאמרה בכיכובן של ריבה מקינטייר ולילי טומלין, שמשודך עם קומדיה אחרת מסוגו, "גבר מי שנשאר אחרון" עם טים אלן, שממשיכה לעונה שנייה. מקינטייר מגלמת אישה שמעבירה את אמה (טומלין) ואת שלושת ילדיה מנאשוויל למליבו, אחרי שבעלה כוכב הרוק בוגד בה ומבזבז כמעט את כל כספם. במליבו היא מנסה לחזור לקריירת השירה שלה ולא לתת לאזור החדש והחומרני לקלקל את משפחתה.

http://www.seat42f.com/images/stories/tvshows/ZeroHour/Zero-Hour-Cast-ABC.jpg

ימי ראשון

19:00 America’s Funniest Home Videos
20:00 Once Upon a Time
21:00 נקמה
22:00 666 Park Avenue

666 Park Avenue
דרמת מסתורין ועל טבעי המבוססת על ספרים, העוקבת אחר זוג צעיר שמקבל הצעה לנהל את אחד מהבניינים העתיקים ביותר בניו יורק, וכשהם שם הם מתחילים לחוות אירועים על טבעיים שמסבכים ומסכנים את חייהם של כל דיירי הבניין. את הזוג מגלם דייב אנאבל ("אחים ואחיות") ורייצ'ל טיילור ("האנטומיה של גריי"). מלבדם בקאסט גם טרי אוקווין מ"אבודים" ו-ונסה וויליאמס מ"בטי" ו"עקרות בית נואשות".

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/Mistressesus.jpg

אלה הסדרות החדשות שצפויות להגיע במידסיזן:

Red Widow
דרמת מתח המבוססת על סדרה דנית מצליחה, בדומה ל"ההרג", ויש לקוות (ולהניח) שהיא תהיה טובה בהרבה מהאשפה של AMC. העלילה עוקבת אחר אלמנתו של מאפיונר הנחושה למצוא את רוצחי בעלה, בזמן שהיא מאמצת את תפקידו בסינדיקט הפשע על מנת להגן על משפחתה. את האלמנה מגלמת ראדה מיטשל ("פיץ' בלאק").

Zero Hour
אחת הסדרות היותר מסקרנות בעונה החדשה, לטעמי: אנתוני אדוארדס חוזר אל המסך הקטן עשור אחרי שעזב את תפקידו כד"ר מארק גרין ב"ER". כאן הוא מגלם עורך של מגזין שמטרתו להפגין ספקנות, הנחשף אל אחת הקונספירציות הגדולות בתולדות האנושות.

Mistresses
עיבוד אמריקני לדרמה הבריטית על ארבע חברות שמנהלות חיי אהבה סואנים – משהו שאם ייעשה נכון עשוי לתפוס את הנישה שהותירה אחריה "עקרות בית נואשות". את הנשים מגלמות אליסה מילאנו, יונג'ין קים ("אבודים"), רושל אייטס וג'ס מאקאלן. בין מפיקי העיבוד האמריקני נמצאת רינה מיימון, שאחראית לכמה מרגעי הקסם הגדולים של "אברווד" ולסדרה המתוקה וקצרת הימים "ילדות שמנת".

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/RedWidow.jpg

פרומואים וקליפים

How to Live With Your Parents For the Rest of Your Life

The Family Tools

The Neighbors

Nashville

Last Resort

Malibu Country

666 Park Avenue

Zero Hour

Mistresses

Res Widow

© עידו ישעיהו