תכנון עזבונות דיגיטלי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 18/05/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" 3.20

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/f8cfebdc.jpg

שלושה פרקים תמימים של "קומיוניטי" שודרו אתמול בארה"ב, אבל נטולי קשר ממשי ביניהם. הספקתי לראות רק את הראשון מבין השלושה, האחרים יחכו לשעות הערב (אם אתם מגיבים, נא לא לדבר על הפרקים האחרים בתגובות). זו הייתה חריגה נוספת מהתקן השגרתי – שתכל'ס כבר מזמן לא קיים – והפעם החבורה הפכה לדמויות במשחק מחשב 8-ביט.

זה היה פרק חמוד מאוד, עמוס בבדיחות קטנות וחמודות מאוד, שנגמר בסיומת חמודה מאוד. אפילו שהיה ברור שהסטייה של עאבד באמצע המשחק היא זו שתושיע אותו בסופו של דבר, החמידות לא נגרעה. בנוסף, טוב לראות את ג'יאנקרלו אספוזיטו, ושיבוצו בתור אחיו של פירס, פרי לתסמונת הידועה והנוראה של המאסטר הגזען ששוכב עם השפחה/המשרתת השחורה, היה, ובכן, חמוד מאוד.

אבל אני חייב לשאול: עכשיו? אני יודע שלוקח זמן להפיק פרקי אנימציה וזו הסיבה שהפרק הזה בפועל שודר שלא כסדרו, אבל זה נראה כל כך מפוקפק, כאילו החברים יצאו להציל את הדיקן מציפורני הפסיכופתיות של צ'אנג, ואז החליטו ללכת לשחק במשחק מחשב (שאמנם לא ידעו עליו מראש, אבל אין הבדל בתחושה). זו החלטה באמת מעפנה, לשדר את הפרק באמצע עלילה אחרת. אם כבר הוא משודר לא במיקום הנכון, היה עדיף לדחות אותו כליל לסוף העונה. עוד לא ראיתי את הפינאלה המקורית, אבל סבירות גבוהה שהפרק יכול היה לשמש יופי של סוף בפני עצמו. אפילו אם גרינדייל תיחרב לחלוטין, העלילה כאן מתרחשת מחוץ לה.

אבל נו, העיקר שהיה פרק חמוד מאוד.

תגיות:
© עידו ישעיהו