תכנון עזבונות דיגיטלי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 18/05/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "קומיוניטי" 3.20

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/f8cfebdc.jpg

שלושה פרקים תמימים של "קומיוניטי" שודרו אתמול בארה"ב, אבל נטולי קשר ממשי ביניהם. הספקתי לראות רק את הראשון מבין השלושה, האחרים יחכו לשעות הערב (אם אתם מגיבים, נא לא לדבר על הפרקים האחרים בתגובות). זו הייתה חריגה נוספת מהתקן השגרתי – שתכל'ס כבר מזמן לא קיים – והפעם החבורה הפכה לדמויות במשחק מחשב 8-ביט.

זה היה פרק חמוד מאוד, עמוס בבדיחות קטנות וחמודות מאוד, שנגמר בסיומת חמודה מאוד. אפילו שהיה ברור שהסטייה של עאבד באמצע המשחק היא זו שתושיע אותו בסופו של דבר, החמידות לא נגרעה. בנוסף, טוב לראות את ג'יאנקרלו אספוזיטו, ושיבוצו בתור אחיו של פירס, פרי לתסמונת הידועה והנוראה של המאסטר הגזען ששוכב עם השפחה/המשרתת השחורה, היה, ובכן, חמוד מאוד.

אבל אני חייב לשאול: עכשיו? אני יודע שלוקח זמן להפיק פרקי אנימציה וזו הסיבה שהפרק הזה בפועל שודר שלא כסדרו, אבל זה נראה כל כך מפוקפק, כאילו החברים יצאו להציל את הדיקן מציפורני הפסיכופתיות של צ'אנג, ואז החליטו ללכת לשחק במשחק מחשב (שאמנם לא ידעו עליו מראש, אבל אין הבדל בתחושה). זו החלטה באמת מעפנה, לשדר את הפרק באמצע עלילה אחרת. אם כבר הוא משודר לא במיקום הנכון, היה עדיף לדחות אותו כליל לסוף העונה. עוד לא ראיתי את הפינאלה המקורית, אבל סבירות גבוהה שהפרק יכול היה לשמש יופי של סוף בפני עצמו. אפילו אם גרינדייל תיחרב לחלוטין, העלילה כאן מתרחשת מחוץ לה.

אבל נו, העיקר שהיה פרק חמוד מאוד.

תגיות:
 • Yaara

  אכן פרק חמוד ביותר.
  קצת הפסקתי לעקוב אחרי הסדרה בשבועות האחרונים, וראיתי את הפרק הזה רק בגלל שהוא נראה מגניב, אז מן הסתם לא הפריע לי שיש נתק מהעלילה.
  כל הקטע עם הילדה והצורה המצערת בה הוריה איבדו את חייהם היה היסטרי לגמרי.
  אני גם הולכת לזמזם את Troy and Abad shooting lava! הרבה פעמים בשבוע הקרוב.

  • maayan1

   טוב, אני מודה שהיה לי קצת קשה להבין דברים שנאמרו בפרק בלי תרגום (דיבור מחשב הוא לא הכי ברור). אז מה קרה להורים של הילדה?
   ואם אני כבר שואלת שאלות. נדמה לי שהבנתי, אבל להיות בטוחה, מה זה הדבר הזה שאבא של פירס ביקש מהאח השחור לחתום עליו לפני קבלת הירושה?

   • naama2

    אאל"ט אנני ושירלי פרצו לבית של ההורים של הילדה והרגו אותם עם הלפידים

    • כן, כשעאבד מציג את מערכת היחסים שלהם הוא אומר שאבא שלה הוא הנפח.

     ואבא של פירס ביקש מלוסון לחתום על הצהרה שלעולם לא יטען לקרבת משפחה אליו. כלומר, הוא רצה למסד רשמית את ההתכחשות שלו לילד מהמשרתת השחורה. איזה איש "נחמד".

     • maayan1

      תודה, לשניכם. את הקטע עם ההורים הבנתי בצפייה שנייה. פשוט לא קלטתי שהאנשים שאנני ושירלי הרגו הם ההורים שלה.

 • Ido

  OMG OMG OMG
  ~Nerdgsm~

  זה היה פרק מעולה לדעתי. ולחלוטין עומד בפני עצמו נוכח העלילה הקיימת. היו בו רגעים כל כך מעולים. פירס לא יודע לשחק. תינוקות עבאד, Jive Turkeys!

  ועכשיו לפרקים הבאים…

 • קליפ סיום הפרק היה היחיד שהעיד באופן גלוי על כך שהפרק מתרחש בזמן היותם תלמידים בגרינדייל. כפי שהצעת הייתי שם אותו כפרק סיום, או במקומו הטבעי לפני הגירוש

  • maayan1

   וואלה, לא חשבתי אפילו על קטע הסיום. זה פאק רציני בהמשכיות. אני מודה שכצפוי וכראוי, הייתה תחושה חזקה שהפרק היה לא ממש במיקום הנכון, לאור הסיום של הפרק הקודם. אבל הקטע הסופי הופך אותו מ"סתם תחושה מוזרה" לפאק רציני. היו בהחלט צריכים למצוא לו מיקום אחר, אבל בשום אופן לא כפרק האחרון (טוב מודה, אני אומרת את זה בעיקר כי כבר ראיתי את הפרק האחרון והוא מושלם. אל דאגה, לא אומרת מילה יותר, מחכה כבר שיפתח דיון על הפרק האחרון, יש לי המון מה להגיד עליו ועל העונה).

 • כמו כן ההתכתבות העדינה עם ברייקינג באד היתה חמודה ומעודנת בצורת המוות השניה (כמדומני) של ג'יאנקרלו הגאון

 • מיכאל גינזבורג

  מסכים עם רוב הנאמר, פרק חמוד מאוד אבל כזה שהיה צריך לבוא מוקדם יותר ולא לבלבל את העלילה..

 • ניר

  על פי סימון הפרקים המובא בויקיפדיה, זה אכן היה אמור להיות הפרק האחרון העונה.

 • גדול, עכשיו גם אנחנו יכולים לשחק ב"קומיוניטי" 8-ביט.
  http://www.laughspin.com/2012/06/05/download-the-new-8-bit-community-video-inspired-by-the-shows-finale/

  • רייצ'ל

   אבל לא באמת, כי לא קורה שם כלום, רק בשלב של הזומבים אשכרה אפשר לעשות משהו. אפילו לקבור את עצמך באדמה אי אפשר.
   לא שזה לא חמוד מאד, כמובן.

 • ניר

  לאט לאט מתווספים עוד שלבים למשחק –
  http://projecthawkthorne.com

© עידו ישעיהו