המלצת היום – שלישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 29/05/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/92f317ef.jpgוויטני, הפירמה, אף אחד חוץ ממך, שיטת פוטין, כלבי רחוב, כוכב נולד, משועמם, על הפנים, נויורק, בניחוש חוקר, יומני הערפד, ליליהאמר, טאץ', נקמה, בטיפול, הסמויה שוב, חוק וסדר מדור מיוחד, המקור, זירת הפשע. בשירותי ההורדות: אאוריקה ועוד.

בכבלים

בערוץ 8 ב-21:35, שיטת פוטין.
רוסיה שוב עושה שרירים, אבל הפעם לא מדובר בצבא האדום או בנשק גרעיני, אלא במקורות אנרגיה אדירים השוכנים מתחת לאדמה. ולדימיר פוטין הוא האיש שאחראי לכוחה המחודש של רוסיה בעיניי העולם, אבל מה אנחנו באמת יודעים עליו ועל האג'נדה שלו? המיני-סדרה הזו (שני פרקים בשידור יומי) חוקרת את מסעו של פוטין לדרגות הגבוהות ביותר של הקרמלין ומול שייריו של השלטון הסובייטי. הסדרה חוקרת 30 שנה בהיסטוריה של רוסיה דרך סיפורו האישי של פוטין, איש אחד שהצליח לשחק את המשחק כל הדרך לפסגה, ומשם לשנות את פניה הפוליטיים והכלכליים של רוסיה. מי הוא פוטין? האם הוא באמת היה אאוטסיידר לא מוכר כשחדר לזירה הפוליטית? אילו אירועים וטקטיקות בחייו הובילו אותו למקום שבו הוא נמצא כיום?

בקומדי סנטרל חם ב-22:35, וויטני.
סיטקום חדש ומושמץ של הקומיקאית וויטני קאמינגס (אחת מיוצרי "מרוששות" המוצלחת והמצליחה בהרבה), שקיבל לאחרונה עונה שנייה וניצל בעור שיניו. העלילה מתרכזת בוויטני (קאמינגס), שלמרות שהיא חיה בשיקגו עם בן-זוגה אלכס כבר שלוש שנים, היא לא ממהרת להינשא, עניין שמעורר תגובות מעורבות מהסובבים אותה. אפילו שהזוג הסכים שאין להם עניין בחתונה, וויטני רואה ושומעת על מערכות יחסים שדועכות מסביבה, וכן תוהה לפעמים עד כמה הם מחויבים לזוגיות שלהם, ומה עלול לסיים אותה. היא הולכת רחוק כדי לחקור את הנקודה, ומחליטה להשתמש בשיטות לא קונבנציונאליות בכדי לשמור על הרומנטיקה, בעזרתם של חבריה. נקודות המבט המנוגדות של חבריה מקצינות עוד יותר את נקודת המבט הכבר מסובכת של וויטני על אהבה.

בלוויין

בכן תעו ב-22:00, כלבי הרחוב של לוס אנג'לס.
חייהם של חבריהם הטובים ביותר של האדם בג'ונגל האורבני. חיי היומיום של הכלבים חסרי-הבית הללו מורכבים מחיפוש אחר מזון בזבל, שינה בבניינים נטושים והתמודדות עם התנועה הכבדה של העיר. בלי החום והאהבה להם הם זקוקים מבני-האדם, הם נאלצים לסמוך על האינסטינקטים החייתיים שלהם כדי לשרוד וזאת בעולם שנוצר כולו בידי האדם.
סרט הקולנוע באורך מלא שלפנינו, בקריינות של קווין לאטיפה, עוקב אחר סיפורה של אלסי, אם הנאבקת לגדל את גוריה בסביבה האורבנית הקשוחה. כל יום היא והחבורה שלה יוצאים לרחובות הקשים של סאות' סנטרל כדי לחפש אוכל ומחסה. המאבק שלה מתועד בסרט בצורה שובת-לב ומרגשת.

סרטים:

בכן 4 ב-22:00 ובזהב חם ב-23:30, גנב עירוני.
של בן אפלק.

בלוויין

בכן 3 ב-22:00, אף אחד חוץ ממך (פופופידו).
פסטיבל הקולנוע של כן, בכורה. מותחן צרפתי מלא בהומור שחור. סופר עירוני עם מחסום כתיבה נתקע בעיירה מבודדת ומושלגת. הוא נחשף במקרה לסיפור של כוכבנית מקומית, בת דמותה של מרלין מונרו, המושך את תשומת לבו: תעלומת מותה של הכוכבת היחידה שידעה העיירה, שספק התאבדה ספק קרה לה משהו אחר שהוביל למותה, מעוררת את השראתו. הוא מתחיל לחקור את המקרה ושהותו בעיירה כבר אינה נראית כחסרת תועלת. מה יגלה על העיירה, מי יכשיל אותו בדרכו ואיך ייצא הסיפור המבוסס על כל הפרשייה?

בכבלים

בזהב חם ב-20:20, סינגל מן.
עם קולין פירת.

ולא לשכוח:
פרק שלישי ואחרון של ת'ורן: ישנוני באזור חם ב-19:45.
נויורק בכן פעולה ב-20:15.
יומני הערפד בחם 3 ב-20:45.
הפירמה בכן דרמה ב-21:15.
ליליהאמר בכן או ב-21:15.
כוכב נולד 10 בערוץ 2 ב-21:00.
המקור בערוץ 10 ב-21:00.
טאץ' בכן פעולה ב-21:30.
על הפנים בכן או ב-22:00.
נקמה בחם 3 ב-22:30.
משועמם 3 בכן או ב-22:30.
הינשופים בערוץ 8 ב-22:30.
בניחוש חוקר 6 בכן פעולה ב-22:15.
זירת פשע 12 בערוץ 1 ב-23:00.
הסמויה 3 שוב בכן או ב-23:55.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו