המלצת היום – חמישי

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 31/05/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i1213.photobucket.com/albums/cc466/yyaddo/3e841e45.jpgבאר חלב באמצע העיר, ציפורניים שלופות, מטבחי הגיהנום, ריצ'רד גאריוט: אדם עם משימה, היפה והחנון, נויורק, יומנים, רוקדים עם כוכבים, משחקי הכס, היעלמות, מבוקש, פרק אחרון של אלקטרז, פרק אחרון לעונה של סמאש, הסיפור, ההרג, שקרניות קטנות, זירת הפשע ועוד.

בערוץ 1 ב-21:30, באר חלב באמצע העיר.
סדרת תעודה החושפת את האינטימי, הנפשי, האידיאי והפואטי בעולמם של 14 משוררות ומשוררים צעירים.
" אֲנַחְנוּ עוֹסְקִים בַּדָּבָר הֶחָשׁוּב בְּיוֹתֵר בְּעוֹלָם כָּלְשֶׁהוּ
אֲנַחְנוּ מַעֲקֶה לְעַצְמֵנוּ, מָקוֹם לְעַצְמֵנוּ לְנְבֹּט…"
(אלכס בן-ארי, משורר)
הם מאמינים באמונה שלמה. פועלים כנגד כל הסיכויים. שוחים נגד הזרם. הם כותבים שירה. מאמינים ששירה יכולה לשנות את העולם. להיות מעקה להישען עליו. הם לא כוכבים נולדים. הם כותבים בלהט, בדבקות, במסירות נפש, ולא מוותרים על הצורך הרוחני העמוק להבין את עצמם בעולם צרחני וצרכני. בדימונה ובתל-אביב, במעלות ובירושלים, בפקיעין ובגוש-עציון, בגבעת-הדגן בשומרון ובשדרות, צעירים ישראלים, יהודים וערבים, דתיים וחילונים, חושפים שירה צעירה חדשה ומרתקת. נעם פרתום, סיון הר-שפי, מרואן מחו'ל, אלמוג בהר, אורית גידלי, אלכס בן –ארי, יעל משעלי, אילי אבידן אזר, אליעז כהן, יונתן קונדה, נטע וינר, ערן הדס, רועי צ'יקי, מתי שמואלוף. תסריט ובימוי: אורי ברבש.

בכבלים

בערוץ 8 ב-19:00, ריצ'רד גאריוט: אדם עם משימה.
ריצ'רד גאריוט ידוע כאבי משחקי המחשב הראשונים, כמו "אולטימה", אבל תמיד רצה ללכת בעקבות אביו האסטרונאוט. בצעירותו בעיות ראייה הפכו את חלום נאס"א לבלתי אפשרי, אבל עכשיו הוא יוצא להגשים את החלום ועומד בפני מסע פרטי אל החלל. הסרט הזה מלווה את גאריוט לאורך כל הדרך, מהאימונים ברוסיה, דרך ההיכרות עם צוות החללית ועד החיים החדשים בתחנת החלל.

בלוויין

בכן דרמה ב-21:35, ציפורניים שלופות.
סדרת ריאליטי חדשה העוקבת אחר חייה האישיים והמקצועיים של היזמית הצעירה, קייט קזורלה, בעלת סלון ציפורניים פופולארי בהוליווד בשם "הציפורניים הצבועות". קייט מנסה לאזן בין עבודתה הקשה בניהול וקידום הסלון שלה, למערכת היחסים עם בן זוגה, וולטר אפנאסיף, מפיק מוזיקה בכיר, זוכר גראמי. קזורלה שואפת להצעיד את העסק שלה קדימה, ובתמיכתם של וולטר וחברתה הטובה אמי, היא מקיימת מסיבות רבות, מחלקת מתנות בפסטיבל סאנדנס, בטקס פרסי האקדמיה, צועדת על השטיח האדום בגראמי, משיקה קו אביב חדש של לקים, נוחלת הצלחות אך גם נתקלת בקשיים ומכשולים, בדמות עובדים שעוזבים, סוכנת שלא עומדת בהבטחותיה וכישלונות עסקיים צורבים בשיווק המוצרים שלה.

בכן דרמה ב-22:00, מטבחי הגיהנום.
עונה תשיעית וחדשה לריאליטי של גורדון רמזי.

סרטים:

בלוויין

בכן 2 ב-22:00, צעקה 4.

בכן 3 ב-22:00, פיי.
של דארן ארונופסקי. לקראת בכורת "ברבור שחור" בשבת, יוקרנו היום ומחר שני סרטיו הראשונים (אבל לא השלישי).

בכבלים

בזהב חם ב-23:35, פייטר.
עם מארק וולברג, כריסטיאן בייל.

ולא לשכוח:

נויורק בכן פעולה ב-20:15.
שקרניות קטנות 2 בחם 3 ב-20:45.
יומנים בערוץ 1 ב-21:00.
היפה והחנון בערוץ 10 ב-21:00.
ההרג 2 (The Killing) בכן או ב-21:15.
מבוקש בכן פעולה ב-21:30.
רוקדים עם כוכבים בערוץ 2 ב-21:40.
משחקי הכס 2 בכן או ב-22:00.
היעלמות בכן פעולה ב-22:15.
פרק אחרון לעונה של סמאש בחם 3 ב-22:30.
פרק אחרון של אלקטרז באזור חם ב-22:45.
זירת הפשע 12 בערוץ 1 ב-23:00.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

תגיות:
© עידו ישעיהו