בדיקה פנימית

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 14/04/2012 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "לגדל את הופ" 2.21

http://i41.tinypic.com/1z4fngo.jpg

רגע, מה?

אני לא יודע אם מכאן והלאה תהיה התדרדרות איומה באיכותה של "לגדל את תקווה", אבל אני לא זוכר אי פעם רגע כה מוחשי שבו הרגשתי בסדרת טלוויזיה שנעשתה קפיצה אימתנית מעל הכריש, כשם שעשתה "תקווה" עם החזרתה של לוסי מן המתים. חשבתי שהגילוי הסנסציוני בסוף הפרק מקסימום יגלה לנו שהופ היא לא באמת בתה, אבל האמת היא שפשוט לא רציתי להאמין שיעשו את השטות הזו ויחזירו את לוסי.

http://1.bp.blogspot.com/-NUrv9cUC7b4/T1ZuXLkAZZI/AAAAAAAAC-U/OxebvKKQn08/s1600/RH_2x18_01.jpgאולי אתבדה בפרק הבא, שהוא גם האחרון לעונה, אבל כרגע נראה שאי אפשר לצאת מהמהלך המטופש הזה בחן. זה ממש מצער, כי הפרק עד לאותה נקודה, כלומר 99.9 ממנו, היה נפלא. ננסי גרייס המושמצת עשתה תפקיד מעולה כעצמה, והשילוב של תוכנית התחקירים כפרק כמעט-תיעודי של "תקווה" מיצה היטב את האפשרויות, כולל פוטג' אמיתי של הקאסט ("גרביל בשם מרתה") והמון בדיחות קטנות. זוהי הפעם השנייה העונה שאנחנו מקבלים תקציר אירועים כללי לכל אירועי הסדרה – הפעם הקודמת הייתה עם סיפור האהבה בין ג'ימי לסברינה – אבל במקרה הזה גם נחשפו המון פרטים שלא ידענו, כמו שג'ימי ולוסי התחתנו. הייתי צריך לנחש כבר אז שלוסי בחיים, כי המשמעות של החידוש הזה היא שג'ימי עדיין נשוי לה.

מצד שני, למה שאנחש כזה דבר אם פאקינג ראינו אותה נצלית על הכיסא החשמלי?

אח, אח, איזה רגע שפל מצער. אני נכון לאכול את כובעי אם הפרק הבא יצליח לגאול את קו העלילה הזה, מעבר לתקיעת טריז בין ג'ימי לסברינה והעמסת קשיים מטומטמים בכל הנוגע לגידולה של הופ, כאילו שמישהו יעלה על דעתו לתת ללוסי לגדל אותה (גם אם היא בחיים, למה היא בכלל מחוץ לכלא?), אבל יש לי אפס תקווה שזה יקרה. לפחות נשארת ברקע תקווה הפעוטה המתוקה מדבש.

תגיות:
© עידו ישעיהו