המלצת היום – שבת

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 21/04/2012 בקטגוריה ‏כללי

http://i39.tinypic.com/258osup.jpgאימה אמריקאית, מד מן, המאמין, אידיוט מושלם, בליץ, מג'יק סיטי, הטיטאניק, מייק ומולי, מרוששות, גבר מי שנשאר אחרון, ערים כל הלילה, בחורה חדשה, אקסטרים מייקאובר, משחק השקרים, משחק ביתי, רוביקון, המפץ הגדול, שוטרים בדם, משפחה מודרנית, איך פגשתי את אמא, סטרדיי נייט לייב, שני גברים וחצי ועוד. בשירותי ההורדות: פרינג', על טבעי, גרים, ניקיטה, שומרת סוד, Fairly Legal ועוד.

בלוויין

בכן או ב-22:50, אימה אמריקאית.
דרמת אימה מבית FX ומיוצר "ניפ/טאק" ראיין מרפי ושותפו להפקת "glee" בראד פאלצ'וק. משפחת הרמון, בן (דילן מקדרמוט, "הפרקליטים") פסיכיאטר מתוסבך, ויויאן (קוני בריטון, "אורות ליל שישי"), ובתם ויולט (טאיסה פארמיגה) עוברים מבוסטון ללוס אנג'לס, לאחר שוויויאן ילדה תינוק מת ובן ניהל רומן עם היידן (קייט מארה, "24", "הפמליה"), סטודנטית שלו. הם עוברים לגור בטירה משופצת, שמתגלה במהרה כבעלת היסטוריה ארוכה של מקרי רצח איומים ושאר תופעות מזוויעות. במהרה הם מתחילים להרגיש את השפעתו של הבית על חייהם. בן וויויאן מנסים לשקם את יחסיהם בזמן שויולט, הסובלת מדיכאון, מוצאת נחמה בעזרתו של טייט (אוון פטרס, "פלישה"), אחד המטופלים החדשים של בן ובחור פסיכוטי כשלעצמו. השכנה קונסטנס (זוכת האוסקר ג'סיקה לאנג, שגם זכתה בגלובוס הזהב על משחקה בסדרה), שחקנית בעברה שהגיעה אל העיר כדי להצליח בתחום המשחק, מגדלת בת עם תסמונת דאון. בעבר היא גרה בבית ומאז מרגישה צורך להמשיך ולשמור עליו מקרוב. יחד עם לארי הנרי המצולק (דניס אוהייר, "דם אמיתי", "האישה הטובה") הם משפיעים באופן קבוע על חיי משפחת הרמון. העניינים מסתבכים עוד יותר כשהיידן מגיעה לעיר כדי לזכות באהבתו של בן, ויויאן שוכבת עם אדם בחליפת גומי שפניו מכוסות. היא בטוחה שבן הוא זה שמשחק איתה, אבל ייתכן שמדובר באדם אחר. פרק הבכורה של הסדרה הפך לפרק הבכורה הנצפה ביותר בתולדות רשת FX, כשהוא שובר את שיאי הצפייה שקבעו סדרות קודמות שלהם כמו "המגן" ו"ניפ/טאק". בעקבות הצלחתה חודשה הסדרה לעונה שנייה. מרפי הסביר שכל עונה בסדרה תספר סיפור אחר, בלוקיישן אחר ועם קאסט שונה.

סרטים:

ב-MGM ב-13:45, 50 שנה למותו של מייקל קורטיז.
שני סרטים נוספים: דו קרב בווירג'יניה סיטי, קפטן בלאד.

בזהב חם ב-15:15 ובכן 2 ב-22:00, המאמין.
בכורה. מותחן פעולה ומד"ב בכיכובו של פול בטאני, המגלם את דמותו של פריסט. בעולם אחר, שנחרב במשך מאות שנים עקב מלחמה מתמשכת בין בני האדם והערפדים, ניצב פריסט, כומר לוחם אגדי החי בין בני אדם כנועים בערי חומה תחת שלטון מדכא של הכנסיה. כשאחייניתו נחטפת על-ידי חבורת ערפדים רצחנית, פריסט מפר את הנדרים המקודשים שלו, ויוצא למסע חיפוש אובססיבי בכדי למצוא אותה, לפני שהערפדים יהפכו אותה לאחת מהם. גם עם מגי קיו ("ניקיטה"), כריסטופר פלאמר.

בלוויין

בכן 3 ב-12:46, הדירה.
מופת של בילי וויילדר.

בכן 4 החל מ-13:31, יום הולדת 75 לג'ק ניקולסון.
המשך מרתון מסרטיו: מת על החיים, קן הקוקיה, הכבוד של פריצי, השתולים, דם ויין.

בכן 1 ב-21:30, אכזריות בלתי נסבלת.
של האחים כהן, עם ג'ורג' קלוני.

בכבלים

בזהב חם ב-15:45, אידיוט מושלם.
בכורה. קומדיה בבימויו של ג'יי רוץ' ("אוסטין פאוורס"), ובכיכובם של סטיב קארל, פול ראד וזאק גליפיאנקיס, המבוססת על סרט צרפתי נודע. טים (ראד) הוא מנהל בתחום הפיננסים, שמוזמן לארוחת הערב הקבועה של הבוסים שלו, בה הם משחקים משחק אינפנטילי, לפיו כל אחד מביא איתו "אידיוט" שאפשר לצחוק עליו. בעצת זוגתו מחליט טים לוותר על המסורת המרושעת, עד שהוא פוגש בבארי (קארל), עובד מס-הכנסה עם תחביבים הזויים העונה בדיוק להגדרה.

בזהב חם ב-22:00, קירות.
עם נינט טייב, אולגה קורילנקו.

בפעולה חמה ב-22:00, בליץ.
בכורה. דרמת פשע בריטית בכיכובו של ג'ייסון סטיית'ם, המגלם את בראנט, בלש משטרה קשוח ולא מתפשר, הנוטה להסתבך עם הממונים עליו. הוא מקבל משימה לנסות ולצוד פושע מסוכן ופסיכופת, היוצא למסע הרג של שוטרים ברחבי לונדון. גם עם פדי קונסידין, איידן גילן, דיוויד מוריסיי, זאו אשטון.

ולא לשכוח:
גבר מי שנשאר אחרון בכן קומדיה ב-17:25.
אקסטרים מייקאובר 9 בכן דרמה ב-17:45.
המפץ הגדול 5 בכן קומדיה ב-17:50.
בחורה חדשה בכן קומדיה ב-18:15.
רוביקון באזור חם ב-18:30.
משחק השקרים בכן דרמה ב-18:30.
איך פגשתי את אמא 7 בכן קומדיה ב-18:40.
מרוששות בקומדי סנטרל חם ב-19:00.
שני גברים וחצי 9 בכן קומדיה ב-19:05.
מגרש ביתי 9 בכן דרמה ב-19:15.
מייק ומולי 2 בקומדי סנטרל חם ב-19:25.
משפחה מודרנית 3 בכן קומדיה ב-19:30.
שוטרים בדם באזור חם ב-20:00.
ערים כל הלילה בחם 3 ב-21:00.
סטרדיי נייט לייב 37 בכן קומדיה ב-21:35.
מד מן 5 בחם 3 ב-22:00. שימו לב, מוקדם יותר.
מג'יק סיטי בכן או ב-22:00.
הטיטאניק בכן דרמה ב-22:15.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו