המלצת היום – שני

Published by in כללי on מרץ 26th, 2012

http://i44.tinypic.com/2r2c5fs.jpgמיליון אירו פעם ראשונה, ציידי הפדופילים, המתאגרפות של קאבול, הכל לטובה, לעוף על המיליון, החשוד העיקרי, אחת שיודעת, עבודה ערבית, שומרת סוד, ארץ נהדרת, קליפורניקיישן, המתים המהלכים, האישה הטובה, הורים במשרה מלאה, זירת הפשע ועוד.

בשירותי ההורדות: מד מן!!!
וגם GCB, Breakout Kings, המירוץ למיליון, כמעט אנושיים, לאק, על הפנים, טופ גיר, חסרי בושה, בית השקרים, נפוליאון דינמיט, אבא אמריקני, קליפורניקיישן, האישה הטובה, עקרות בית נואשות, היה היה פעם ועוד.

 

בכבלים

בערוץ 8 ב-21:30, מיליון אירו, פעם ראשונה.
סימון דה פורי הוא בעליו של אחד מבתי המכירות הגדולים והחשובים בעולם, הוא כוכב רוק בעולם אליטיסטי ואקסקלוסיבי ששמור אך ורק לעשירי העולם ואספני אמנות שמקדישים להם את חייהם. אלא שגם הבועה הזו התנפצה ב-2008, עם תחילתו של המיתון הכלכלי העולמי ודה פורי נאלץ לצאת למלחמת הישרדות. את אוספי האמנות הנדירים החליפו תכשיטים של כוכבי היפ הופ, צעצועים נדירים מיפן ואפילו הופעות של להקות אירופאיות, שנחשבות בעיניו לאמנות לא פחות. זוהי הפעם הראשונה שבה בעל בית מכירות מוכן להיחשף ולאפשר למצלמות לשוטט בנבכי עולם המכירות הפומביות.

בערוץ 8 ב-23:15, ציידי הפדופילים.
עם גישה בלתי מוגבלת לאחת הסוכנויות השנויות ביותר במחלוקת בביטחון הפנים של ארה"ב, הסרט הזה מלווה סוכנים אמריקאים במסעם לקמבודיה, שעה שהם יוצאים לצוד תיירים פדופילים. יחד עם המשטרה המקומית, הסוכנים האמריקאים משתמשים בציוד המעקב החדשני ביותר שקיים כדי לאסוף ראיות נגד פושעי מין האורבים לילדים קטנים. כוכב הסרט הזה הוא בוגר של המפלגה הקומוניסטית בקמבודיה, אותה שירת בילדותו, והיום סוכן אמריקאי למופת, עם משרד בשגרירות האמריקאית ותמונה עם חתימה של ביל קלינטון.

בלוויין

בכן תעו ב-22:00, המתאגרפות של קאבול.
באיצטדיון בקאבול, היכן שבתקופת שלטון הטאליבאן נשים עונו למוות, ילדות לומדות כעת להתאגרף. הילדות המתאמנות נחושות להוכיח שהן פועלות באוירה נטולת דעות קדומות. הן נלחמות כדי לזכות ב"כבוד", הן בשביל עצמן, והן בשביל מולדתן. המאמן שלהן, סאביר שריפי, עושה הכל כדי להכין את "הבנות שלו" למשחקים האולימפיים של 2012. העיסוק באיגרוף מתאפשר רק בזכות חשיבתם הליברלית של הורי הבנות, לפיה הנשים שוות לגברים. הילדות גם לומדות שהחיים יכולים להציע להן עוד אפשרויות מלבד חתונה (או כמו שהן אומרות: אם גבר לא מגיע, "האיגרוף יהיה הבעל שלהן"). אך לא כל בני המשפחה נותנים תמיכה מלאה לבנות. לרבים מהאחים, האחות המתאגרפת היא לא ממש דבר שאפשר להתגאות בו. ההתקדמות ביחס לנשים בקאבול גם אינו מאפיין את כל החברה באפגניסטן. בשאר חלקי הארץ עדיין מתרחשת כלפיהן גם סקילה באבנים. האם אפגניסטן מוכנה כבר להראות לעולם שהיא יכולה להפיק מתאגרפות ברמה עולמית? רגע האמת הזה מגיע בסרט כשהילדות יוצאות מחוץ לגבולות המדינה כדי להילחם בזירה בפעם הראשונה.

ולא לשכוח:
אחת שיודעת בחם 3 ב-20:50.
לעוף על המיליון בערוץ 10 ב-21:00.
ארץ נהדרת בערוץ 2 ב-21:15.
האישה הטובה בכן דרמה ב-21:15.
המתים המהלכים 2 בכן או ב-21:15.
הורים במשרה מלאה 3 בכן דרמה ב-22:00.
שומרת סוד 4 בכן פעולה ב-22:00.
עבודה ערבית בערוץ 2 ב-22:15.
קליפורניקיישן 5 בחם 3 ב-22:30.
הינשופים עם מודי בר און בערוץ 8 ב-22:30.
הכל לטובה בקומדי סנטרל חם ב-22:35.
החשוד העיקרי בכן פעולה ב-22:45.
זירת הפשע 10 באזור חם ב-22:45.

יש לכם המלצות משל עצמכם? אז תמליצו.

© עידו ישעיהו