חטאי הזנחה

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 27/11/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "דקסטר" 6.08

גם ככה התחלתי את העונה הזו בחוסר חשק מוחלט. לא שהעונה החמישית הייתה כל כך גרועה, אבל היא בהחלט נשאה בה את הרגע הכי מגוחך בתולדות סדרה שעמוסה בכאלה, הסצינה שבה דברה עומדת מול דקסטר ולומן כשרק ניילון מפריד ביניהם, ומחליטה כנגד כל היגיון או אופיה של הדמות לוותר להם ולסוב על עקבותיה. אבל בכל זאת צפיתי בעונה השישית, כידוע, מה שכנראה לא הייתי עושה אילולא הבלוג, ולמרות שהיא הצליחה להציג בראשיתה כמה תמות מעניינות, עד מהרה היא שבה והתדרדרה אל אותה פחת מוכרת, במה שהגיע לשיא בפרק האסוני הקודם.

אי לכך התקשיתי להביא את עצמו לצפות בפרק העוקב. ממש הייתי על סף ויתור מוחלט, אבל העובדה שאנחנו כבר מגיעים אל הישורת האחרונה של העונה היא זו ששכנעה אותי לבסוף לצפות, תוך החלטה שאני פורש בסופה. גם בזה אני לא לגמרי בטוח, אני נוטה לחזור אל הסדרה הזו כמו מהמר עם קופסת הקלפים ונעליים מבריקות, והפעם עוד מדובר (ככל הנראה) בשתי עונות אחרונות, אבל אני חושב שאסתפק בספוילרים.

הפרק הזה לא באמת יכול היה לאכזב אותי כי א) הציפיות שלי גם ככה לא קיימות, ו-ב) אחרי הפרק הקודם אפשר רק לעלות. ואכן כך היה, פרק סביר בהרבה. כמה דברים צפויים להפליא התרחשו, כמו מותה של אחות טראוויס, כמה הלעטות בכפית, כמו הקריינות של דקסטר על העובדה שהטביע את ניק, והתקדמות בחזית של דקסטר-טראוויס, והפעם בניסיון להדביק את חבריו למשטרה. ג'י, אני תוהה מי ינצח בתחרות הזו. במקביל דברה אוכלת לדקסטר ולנו את הראש בלי הפסקה, וממשיכה להגיע לכדי דמעות בכל שיחה שנייה שלה עם כל אדם שנקרה בדרכה.

בצר לי אני מפתח התעניינות בענייני לאגוורטה, שכנראה מחפה על הבוס שלה, שהשאיר זונה למות ועזב את המקום. לפחות במקרה הזה אני לא יודע מה יקרה.

תגיות:
© עידו ישעיהו