מלאך המוות

פורסם ע"י ‏yaddo‏
בתאריך 01/11/2011 בקטגוריה ‏סיכומי פרקים

ספוילר "דקסטר" 6.05

http://i43.tinypic.com/t6pish.jpg

יפה, פרק חמישי לעונה וכבר יש מפגש בין דקסטר לטראוויס. הטוויסט: טראוויס בכלל לא מבצע את הרציחות, רק שותף להן. התהייה: אם כבר דקסטר חונק אותו וכל כולו אימה, למה לא לשאול אותו איפה אתה מוצא את פרופסור גלר? לא חבל על הזמן?

טראוויס כנראה מושפע בקלות, כי מיד אחרי כן הוא מתקשר לפרופסור לבטל את התוכניות להערב. הרי איש זר במכונית אמר לו שגלומה באיש אפלה, לא אור. מה זה לעומת חודשים רבים של תכנון, שותפות וחתת האל? אני תוהה אם יגיע גם זמנו של טראוויס להתייצב תחת חרמשו של פרופסור גלר. זו תהיה הפתעה מגניבה ביותר, במיוחד אם אכן יתברר שהם אותו בנאדם.

עוד מאירועי הפרק: קווין ללא ספק דופק את האפשרויות העתידיות של החקירה בכך שהוא מתערבב עם עדת מפתח אפשרית. נאמן לעקרונותיו של ג'ורג' קוסטנזה, הוא ישכר אותה בשווי של מאה דולר אבל לא ילך לזונה. מצד אחד זה איפשר לבטיסטה לפשפש בחפציה בלי צו חיפוש, אבל מצד שני המעורבות של קווין ודאי תתגלה כבעייתית, ולו כי בטיסטה הזהיר אותו מראש לגבי העניין. כדאי להיות קצת פחות שקופים, חבריא.

עוד נקודה מגוחכת למדי: האח סם נורה מטווח קצר ובקור רוח, אבל אף אחת מהפעמים אינה בראשו. יופי של עבודה. אבל אני מחבב שם את דמותו ואת מוס דף, כלומר יאסין ביי (הוא כבר נקרא כך גם בקרדיטים החל מהפרק הקודם), כך שאני בעד החלמה מלאה.

תגיות:
© עידו ישעיהו