עדכוני נכר: תיקון עולם

עושה תיקון

בשבועות האחרונים לא הספקתי לפרסם שום פוסט עדכונים, אז הנה סיכום של הדברים החשובים.

TV

כשם שאסף עדכן בתגובות, הדיבורים אכן הניבו פרי ו"ארסטד דיבלופמנט" חוזרת בפרקים חדשים! היעד: נטפליקס האינטרנטית, שהייתה צריכה לנצח במלחמת מחירים את רשת הכבלים שואוטיים. נטפליקס הולכת וצוברת מעמד כפלטפורמה עבור הפקות מקור. זה הולך לקרות בתחילת 2013, עונה שכל פרק בה אמור לעקוב אחרי אחת מהדמויות כדי להוביל אותה אל הסרט המדובר. מדהים שהיא חוזרת שבע שנים אחרי שבוטלה, עניין חסר תקדים לסדרה שאינה מצוירת.

TV

הרשתות בארה"ב הכריזו על לוחות המידסיזן שלהן, ומעבר לספסול המעצבן של "קומיוניטי" ב-NBC, גם מעריצי "קוגר טאון" יכולים להתבאס: הקומדיה תחזור רק במרץ לעונה שלישית, שתקוצר לכדי 15 פרקים בלבד. לפחות יש בה איחוד "סקראבס" לחכות לו.

TV

נעדרת נוספת מהמידסיזן: Awake אצל NBC, שנרשמה אצלי על פי הטריילר המדהים כסדרה המסקרנת של העונה הנוכחית, אבל בסוף אוקטובר הצילומים הופסקו זמנית כדי לשפר את התסריטים ולהבין לאן הולך הסיפור. חשש נוסף עולה גם אצל פוקס, שטרם הודיעה על לוח החורף שלה. ב"אלקטרז" מתקיימים חילופי תפקידים: השואוראנרית אליזבת סרנוף מועזבת, ומחליפים אותה ג'ניפר ג'ונסון ודניאל פיין. הרקורד של סרנוף כולל בין היתר את "אבודים", "דדווד" ו-NYPD. הרקורד של ג'ונסון כולל את "אבודים", "פשע מן העבר" והסדרות קצרות הימים Reunion ו"מרדף". הרקורד המשמעותי של פיין הוא "מיאמי וייס" האייטיזית. גם במקרה שלה הצילומים מושהים כרגע לטובת כתיבה.

TV

אלה היו כמה שבועות של חידושים כפולים: CBS הזמינה שתי עונות נוספות של "הישרדות", "דקסטר" פתרה את ענייני המו"מ של מייקל סי הול מול שואוטיים וחודשה לעונות 7 ו-8, שעל פי שואוטיים עשויות להיות האחרונות, ואילו "סאות' פארק" הגדילה וקיבלה שלוש עונות נוספות מקומדי סנטרל. "גרים", לעומתן, הסתפקה בהזמנה של עונה אחת מלאה.

TV

כפי שידענו זה מכבר, מארג' הלגנברגר עוזבת את "זירת הפשע". עכשיו נמצאה לה מחליפה, לנצח חברתו של מרטי מקפליי: אליזבת שו.

TV

מעולה, ריקי ג'רבייס ינחה את טקס גלובוס בפעם השלישית.

TV

כפי שכבר ידענו, "התיקונים" של ג'ונתן פרנזן מגיעה ל-HBO, וכעת אנחנו יודעים שמי שלוהק לאחד התפקידים הראשיים הוא לא אחר מהסקוטי החביב עלינו, יואן מקגרגור, שמצטרף לכריס קופר ודיאן וויסט.

TV

איימי פוהלר קיבלה את פרס "כוח הקומדיה" מטעם גוף צדקה כלשהו, ולכבודה הגיעו שלל חברים מוכרים. וויל פארל הגיש לה את הפרס וגנב חלק מההצגה בעת הנאום, מיה רודולף שרה וריאציה על Trapped in The Closet, יצירת הגאון-הלא-מובן של אר קלי שהפכה אצלה ל"לכודה במטבח" (וניתן לראות את זה כאן בצילום חובבני). טינה פיי, חברתה הטובה והוותיקה של פוהלר, לא יכלה להגיע אבל השאירה את איחוליה בקטע וידאו שלמרבה הצער לא הצלחתי למצוא אונליין. פיי ציינה את הדרך המשותפת של שתיהן עוד מימי האימפרוב ב"סקונד סיטי" בשיקגו, דרך SNL ועד היום, כאשר "יש לנו תוכניות באותו ערב במה שייזכר כימיה האחרונים של NBC". פוהלר לא התרשמה מהמחווה ואמרה, "לכל אלה שהגיעו אישית, תודה לכם. לכל אלה שצילמו קטע וידאו, אתם מתים מבחינתי. כולנו יודעים כמה זה קל לצלם וידאו". הנה נאום התודה שלה.

http://youtu.be/RUp64Eu23mk

TV

זוהי לא פארודיה על "המשרד", אפילו שג'ון קרזינסקי שם.

TV

טיזר חדש ל-House of Lies, הקומדיה החדשה של שואוטיים בכיכובו של דון צ'ידל, וגם עם קריסטן בל וז'אן ראלפיו מ"מחלקת גנים ונוף" (מתישהו אדע את שם השחקן עצמו, אני בטוח). עד עכשיו לא ממש ציפיתי לזה, אבל מהטריילר הנוכחי זה נראה ממש חביב. אהבתי את הסלוגן, "סדרה על האחוז האחד שתוקע את זה לאחוז האחד", וגם מוצא חן בעיניי שדמותו של צ'ידל שוברת את הקיר הרביעי.

http://youtu.be/ODpfUR3bes0

© עידו ישעיהו